خاطرات تور نوروز، لرستان و خوزستان/ در کنار شما عزیزان لحظات خوشی را ...

لرستان و خوزستان - تور نوروز 92

خاطرات و گفته های همسفران

30 اسفند 1391

در کنار شما عزیزان لحظات خوشی را گذراندم ، امیدوارم زندگی همیشه برایتان نو به نو برسد

نرگس شیخ

 

همسفران خوب و دوستانی که با یک با دیدنشان گویی که سالهاست با هم دوست هستیم .بزرگترین ارمغان این سفر بود هر جا که هستند خوش و سلامت و پیروز باشند.

با تشکر از اسپیلت به خاطر همسفران خوب و به خاطر برنامه ریزی خوب

مرتضی طاهری مقدم

 

یافتن دوستان خوب و همراه ، همدلی و همرنگی و سادگی همه دوستان از مهمترین چیزی های سفر بود ، سالی خوب و پر از منفعت برای همه ایشان آرزومندم.

پانته آ عرب زاده

 

این سفر باعث شد که باعث شد که با عقاید و نظرات نسل جوان بیشتر آشنا شدم. که گرمی اسن سفر هم با آنها بود ، در اتوبوس خیلی خوش گذشت ولی یادم باشد که واقع بین باشم و مسافت طولانی را در مدت کم انتخاب نکنم.

سیمین وظیفه شناس

 

اولین سفرم با تور بود . اصلا فکر نمی کردم چنین فضای گرم و صمیمی داشته باشد. جدا از شناخت از مناطق عرب زبان خوزستان ، بزرگترین دستاور این سفر برایم آشنایی با روحیات و افکار بخشی از زوجهای جوان نسل جدید بود که بسیار با ارزش بود.

 

مهمترین تجربه من در این سفر شرکت کردن در مراسم قهوه خوری و بستن پیمان برادری با مردمان مهربان عرب بود و بعد از آن لحظه های گرم و دوست داشتنی ای که در اتوبوس با دوستان داشتیم.

آنا

 

مهمترین زمانم در اتوبوس بود و ملاقات با آدم هایی خوب و مهربان و پیدا کردن دوستانی عالی ، فضای راحت و صمیمی واقعا طولانی بودن سفر را برایم شیرین کرد و برای چند روز هم که شده در "حال" زندگی کردم.

نگار

 

بهترین خاطره من از این سفر سرکت در مراسم قهوه خوری اعراب خوزستان در مضیف بود و چون بیشتر مدت سفر را در این اتوبوس بودیم تولدی که برای یکی از همسفران گرفتیم خیلی خوب بودو مهمتر از همه همسفران خوبی که در این سفر داشتیم.

شهره عصاره

 

خوددار باش که روزگار بسیار فراخ است و این سفر فراخ بودن زمانه رابه من ثابت کرد مرسی

آرزو رضایی

 

مهمترین خاطره این سفر قرار گرفتن در جایی از کشور بود که فکر نمی کردم قسمتی از ایران بود و هست وقتی به اندونزی و مالزی و هند سفر کردم تجربه ای متفاوت از اینکه این آدم ها در برابر خدایشان که مهمان بت بود چنان سجده می کردند که برای من قابل درک نبود که این ها بت پرستند و برای بت هایشان غذا می گذارند .در این سفر نیز این اتفاق افتاد و من در لحظاتی فکر می کردم در فرهنگ دیگری حاضر شده ام. آشنایی با دخترماهی فروش که هیچ امیدی برای تحصیل نداشت و با دنیای ما کاملا بیگانه بود تجربه عظیم دیگر آن سفر بود.

راضیه اسدی

 

اولین سالی بود که وقت سال تحویل در کنار عزیزانم نبودم اما زمان سال تحویل امسال غریبگانی را برای من عزیز کردو بعد از ده مال فعالیت سخت فکری و جسمی و روحی سفری بود برای ریکوری ، اندیشیدن ، رفع انرژی منفی و دوست داشتنها به دور از روزمرگی ها و دغدغه ها و تکرارهای عاطفی و فکر، دوستان داریم که دوستشان خواهیم داشت و دقایقی که در ذهنمان ماندگار خواهد شد . شاد باشید و سلامت.

 

اولین سفرم با تور بود و علی رغم مشکلات فراوانی که در تور داشتم بسیار بسیار خوش گذشت و آقا علی و خانم فرشته بسیار زحمت کشیدند . به همسفرانی در این توربودند که به نظرم اتفاقی با هم همسفر نشده بودیم و تک تک دوستان تلاش کردند تا لحظات خوبی را داشته باشیم. در کل می توانم بگویم بهترین سفر زندگیم بود ممنون

فرهاد اسدی

 

اولین تجربه سفر تنها برای من با تور بود ولی اصلا احساس خستگی و تنهایی نکردم، در عین حال اولین تجربه سفر من به جنوب ایران بود بسیار لذت بردم ، علی رغم ضعف برنامه ریزی در بعضی موارد، به من خیلی خوش گذشت و دوستان جدیدی پیدا کردم . از همه شما ممنون و سپاسگذارم.

با آرزوی سلامتی و شادی و سالی خوش

مریم

 
 

 

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت