خاطرات تور کویر مرنجاب تا قصر بهرام/ آسمان پرستاره ای ...

عبور از عرض کویر با قافله شتر - تور نوروز 92

خاطرات و گفته های همسفران

9 فروردین 1392

به نام خدا

مشتاق سفر هستم و عاشق دیدن مناظر زیبا ، بهترین نقطه سفر پیدا کردن دوستان جدید بود . از موسیقی دوستان در سفر لذت بردم و رقص آقای آریایی و رضایی منش عزیز سفر خوبی بود گرچه از نبودن سرویس بهداشتی ترس داشتم.

ازهمه ممنونم

ترمه

 

قبلا بار ها به کویر رفته بودم اما این سفر با بقیه سفر ها خیلی فرق داشت و تو جزیره سرگردان واقعا سرگردان شدم به هر طرف نگاه می کردم زمین سفید سفید بود تا به حال زمین را سفید ندیده بودم احساس کردم در مرکز یک انرژی بسیار قوی و مطلوب قرار گرفته ام، شاید اینجا آخر دنیا بود . شب به بالای تپه ماسه ها رفتم و روی ماسه ها دراز کشیدم و آسمان را دیدم آسمان پرستاره ای که هیچوقت در تهران ندیده بودم و به رضا گفتم به خاطر این لحظه به تو مدیونم . باز شب هیجان برگشت به کمپ صدای ساز فرهاد بود که از ما استقبال می کرد.

میترا

 

زندگی را عاشقانه دوست داشته باش تا با عشق زندگی کنی این را من خودم تجربه کردم.

جاوید یاجم

 

اولین سفر کویری با تور را با اسپیلت تجربه کردم، واقعا خوش گذشت ... از شاهنامه خوانی و شعر خواندن های آقا مرتضی همراه با ساز زدنشون لذت بردم ، از خاطراتی که آقا رضا از سفر های قبلشون تعریف کردن هیجان زده شدم و از اطلاعات خوبی که آقا فرهاد همراهبا روی خوش جواب می دادن استفاده کردم...گیتار زدن های آقا فرهاد همراه با هم خونی بچه ها دور آتیش نگاه کردن به آسمون کویر توی سفید آب و اون شعر remix آقا فرهاد که شب آخر برامون خوند. همه اش خاطرات خوب من توی این سفر بود.

دلم برتون تنگ می شه

نازنین جزایری

 

سفری دوست داشتنی در عرض کویر با حضور راهنمایانی کار بلد و صمیمی که خاطره آن برایم همیشگی می شود.

یوسف حکیمی

 

سفر خوب و به یاد ماندنی بود هم از لحاظ خود برنامه که پیاده روی کویر بود و هم از لحاظ دوستان خوبی که همراهیمون کردند که از جمله آنها 3 لیدر عزیز و دوست داشتنی و با عشقمون بودند، البته کاستی هایی هم وجود داست که آن هم درگیر شدن مسافرها با غذا های محلی بود و نکات دیگری هم وجود داشت و از نظر بنده باید افراد متخصص در زمینه های گیاهی و جانوری همراه تور باشند (در کنار لیدرها)، از لحاظ پوشش گیاهی و جانوری برای مسافر تشریح کنند. در کل تور خوب و راضی کننده بد و از همه مهمتر تور لیدرهای خوب و با عشقم این برنامه بودند که در خاطر من خواهند ماند.

حسین جندقی

 

یه سفید پوست احمق یه آتیش بزرگ درست می کنه و ازش فرار می کنه

یه سرخ پوشت عاقل یه آتیش کوچک درست می کنه و می شینه کنارش گرم میشه.

 

 

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت