پیشنهاد هایی از جنس کتاب و طبیعت

5 کتاب پیشنهادی اسپیلت برای نمایشگاه کتاب

اگر قصد دارید که به نمایشگاه کتاب سری بزنید و به کتاب هایی با موضوع طبیعت علاقه مندید، پیشنهاد می کنیم که این 5 کتاب را از دست ندهید:

بیابان گردی در ایران

همانطور که از اسمش برمی آید درباره ی اقلیم بیابان و کویر است. در این کتاب با بیابان، گیاهان بیابان، جانواران بیابان و جاذبه های گردشگری بیابان آشنا خواهید شد. این کتاب به صورت تماما رنگی شامل عکس های بسیار زیبا از بهترین عکاس های ایران است.

نویسندگان: ساسان سلوتی، معصومه بابانیانوری

انتشارات: ایران شناسی – شبستان، انتهای راهروی 29 غرفه 42

http://www.spilet.com/UploadFiles/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%20%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8%20-%202312%20(4).jpg

پروانه های ایران

در این کتاب حدود 200 گونه از پروانه های ایران معرفی شده اند. طراحی و عکس های حرفه ای این کتاب به خواننده کمک می کند که با پروانه های ایران آشنا شوند.

نویسنده: علیرضا نادری

انتشارات: ایران شناسی – شبستان، انتهای راهروی 29 غرفه 42

شناخت گیاهان دارویی و معطر ایران

این کتاب 1300 صفحه ای شامل 850 گونه از گیاهان ایران است. علاوه بر عکس های رنگی، خواص و کاربردهای گیاهان نیز در این کتاب آمده است. این کتاب به تازگی روانه بازار شده است.

نویسنده: ولی ا... مظفریان

انتشارات: فرهنگ معاصر – سالن شبستان، انتهای راهروی 15

 

فرهنگنامه حیات وحش ایران

شامل معرفی گونه های مختلف جانواران ایران و رفتارهای آن هاست. در این کتاب از عکس های بهترین عکاس های حیات وحش ایران استفاده شده است. این کتاب در سال 89 به عنوان کتاب برگزیده انتخاب شد. با توجه این که مطالب جذابی به زبان ساده نگاشته شده است، برای نوجوانان نیز می تواند جالب و خواندنی باشد.

انتشارات: نشر طلائی – سالن 23، غرفه 89

شازده حمام

این کتاب خاطرات دکتر پاپلی یزدی یکی از برجسته ترین جغرافیادانان ایران است. در این کتاب اوضاع اجتماعی، فرهنگ مردم و جغرافیای یزد و ایران تشریح شده. جلد اول و دوم شازده حمام به چاپ دهم رسیده و جلد سوم آن نیز اخیرا انتشار یافته است.

نویسنده: دکتر محمدحسین پاپلی یزد

انتشارات: نشر پاپلی - سالن شبستان ، راهروی 27، غرفه 6

گردآوری: تحریریه اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت