خاطرات سفر نئور تا سوباتان / زمان خوش دلی دریاست دریاب

تور نئور تا سوباتان

خاطرات و گفته های همسفران

13 خرداد 1392

عکس دسته جمعی تور نئور تا سوباتان

عکاس : بصیری

 

  با سلام  به همه مسئولین و کادر اجرائی اسپیلت
 من اولین تجربه سفر camping رو با تور شما تجربه کردم، شب اول برام خیلی سخت بود، وقتی تور کیسه خواب خوابیدم احساس کردم مردم و تا صبح بیدار بودم و فکر می کردم برگردم تهران حتماً. ولی خیلی خوشحالم که اینکارو نکردم چون خیلی عالی بود فوق العاده بود. با افتخار می گم که من یک طبیعت گردم.
دوستون دارم
گیسو

 

با سلام
این سفر تلفیقی بود از هیجان، شادی، لذت، ترسف توهم،آرامش ، سختی، آسانی، سردی، گرمی، خستگی و شادابی و همه احساسای که در 3 روز به طور غیر قابل باور در کنار هم دلپذیر بود اتفاق افتاد و فضای واقعی زندگی را برایم به نمایش در آورد. خوشحالم که به انتخاب درستی کردم و با نامزدم این سفر را تجربه کردم
شاد باشید و سلامت
پگاه افشار

 

  با سلام
سبز بسیار جالب بود که اتفاق می افتد آدم بتواند از یک سفر از دو جهت استفاده نماید دیدار از طبیعت بسیار زیبای گیلان و دیدن این همه سبزه و گل شقایق و مریم و خشخاش.
خوش امد گل وزان بهتر نباشد
که در دست به جز ساغر نباشد
زمان خوش دلی دریاست دریاب
که دائم در صدف گوهر نباشد
رحمانی

 

  با سلام همیشه از بچگی دوست داشتم که شبی را در جنگل با امکانات ابتدائی شپری کنم. بالاخره با این سفر، به یکی از آرزوهای دوران کودکیم رسیدم. خیلی خیلی خوش گذشت
موسوی

 

سوباتان ، قطعه ای از بهشت جایی که می توان در آنجا بی ریا به صفای دل رسید . جایی که می توان  خدا ا در لای لای گل برگ ها زیبا رنگآنجا، قطره های شبنم صبحگاهی آن و روی چمن زارهای یکدست مخملی آن لمس نمود، بوئید و با چشمهای که عمق آن تمام کوههای مه گرفته اطرافش را به تصویر کشید، دیدم ، بوئیدیم، لمس کردیم و لذت بردیم و خودمان را به خدای خودمان سپردیم و چه نیکوست دوستانی که بانی این تجربه شگفت انگیز برای همه شدند. این حرکت زیبا و صادقانه شما برای ما بسیار شگفت انگیز بود.
سپاسگذاریم
جمعی : مهدی بصیری و خانوادهف مریم زاهدی، حمید محمدی، لیلا محمدی، فاطمه عباسی، آرمان عرفانی (گروه لژ نشین پیش کسوت)

 

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت