تورهای تعطیلات خرداد ماه

تورهای تعطیلات خرداد ماه

تور نئور تا سوباتان (بهشت ایران) - اتوبوس VIP

دیدار از دریاچه کوهستانی نئور، پیاده روی در مراتعی پر از گل های رنگارنگ وحشی تا رسیدن به ییلاق زیبای سوباتان، شب نشینی دور آتش در خنکای ییلاق، پیاده روی صبحگاهی و دیدار از آبشار ورزان، عکاسی از مناظر بی بدیل منطقه و گشت‌وگذار در بافت بومی روستا، پیاده روی عصرگاهی در بام سوباتان ودیدار از مناظری رویائی، شب نشینی دور آتش در خنکای ییلاق، پیمایش مسیری بکر و زیبا در دل جنگل های تالش.

تور نئور تا سوباتان
 

تور خلخال به اسالم (دیدار از اورشلیم) - اتوبوس VIP

پیاده روی در خنکای ییلاقات اندبیل، دیدار از روستاهایی بکر و مردمانی با  زندگی ساده ولی پر از عشق، عبور از چشمه سارها و گذر از حاشیه رودخانه های دائمی منطقه، تجربه یک شب اقامت در کمپینگ چادر، نوش جان کردن بره کباب آتشی در خنکای ییلاق ، شب نشینی دور آتش، صرف صبحانه از فراورده های محلی روستا، پیاده روی در مسیرهای بکر جنگلی تا اسالم، دیدار از سرو بزرگ و حیرت انگیز هرزویل.

تور ترکمن صحرا و گلستان

 

تور آبشارهای لرستان (گیسوان آبی) - اتوبوس VIP

بازدید از آبشارهای شعف انگیز لرستان و لذت آب بازی در آنها،پیمایش دره ای زیبا و بازدید از آبشار اِزنادّر ،دیدار از آبشار بیشه، آبشار گریت ( سرکانه یا هفت چشمه )، بازدید از آبشار نوژیان و یک طبیعت گردی جذاب برای  دیدار از آبشار رویایی وارک، دیدار از شهر کوهستانی خرم آباد و  قلعه فلک  الافلاک.

 

تور دریاچه گهر و دره نگار (نگین زاگرس) - اتوبوس VIP

پیاده روی و کوهپیمایی در دامنه های اشترانکوه، دیدار از دریاچه کوهستانی ونیلی رنگ گهر، گشت ساحل و جنگل‏ بید، گذران 2 شب اقامت در کمپینگ چادر کنار دریاچه، شب نشینی دور آتش در خنکای گهر، پیمایش قسمتی ازدره افسانه ای نگار(نی‌گا).

تور زریوار، اورامانات

 

تور آبشار اسپه او و جنگل هزارجریب (زلال زیبا)

پیاده روی در رودخانه و مسیر های جنگلی تا رسیدن به آبشار رویایی اسپه‌او، پیاده روی و پیمایش دره و رودخانه‌ای دیگر جهت دیدار از آبشار سمبی در دل جنگل،یک شب اقامت گروهی در خانه محلی و شب نشینی دور آتش.

تور جنگل ابر

 

 

تور جنگل ابر (سفر به رویاها)

طبیعت گردی و پیمایش جنگل ابر در مسیرهایی بکر با پوشش گیاهی منحصر به فرد، دیدار ازآبشاری زیبا در دل جنگل و عکاسی از مناظر رویایی، آشنایی با پوشش گیاهی و جانوری جنگل، تجربه اقامت شبانه در سکوت روستا، بازدید از جاذبه های بسطام و خرقان و دیدار از روستای سرسبز موجن و آبشار زیبای‌آن.

برای دیدن باقی تورهای تعطیلات خرداد بر روی تورهای طبیعت گردی کلیک کنید.

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت