تورهای تعطیلات عید قربان در یک نگاه

تورهای تعطیلات عید قربان

تور طبس و نایبند

"حتی یک دیدار سرپائی از نایبند، انسان را به مسافرت در تمام ایران تحریک می کند" این جمله، برگرفته از کتاب کویرهای ایران نوشته سون هدین یکی از بزرگترین کویرنوردان دنیا است.
ما شما را در تور طبس به دیدن معجزه های بشری در کویر می بریم. سفر به دیار نگین های سبز کویر، سفریست برای طبیعت گردان و ایرانگردانی که عاشق چشم اندازهای بی انتها و دیدار از همزیستی انسان با صحرا هستند.

 تور طبس و نایبند


تور سافاری در جاده متروکه جواهر دشت

تجربه لذت‌بخش‌ترین ماشین‌سواری زندگی در پشت جیپ‌ها و احساس خنکای مه جنگل به روی صورت در جاده متروکه جواهردشت. در این سفر ماجراجویانه همه همسفران برای رسیدن به مقصد – که ییلاق جواهردشت است – شب مانی در دل جنگل و چادر را تجربه کرده، همراهی و همدلی می‌کنند.  ییلاقی آرمیده در پای کوه سماموس؛ جائی که می‌توان دریای ابرها را به نظاره نشست.
 

 تور سافاری در جاده متروکه جواهر دشت 

 

تور سه جزیره قشم و هنگام و هرمز

قشم، جزیره‌ای که حاصل جمع بازی موج و مرجان‌هاست در تنگه‌ای زیبا با غارهای تاریخی، خاک فرشهای رنگین، جنگلی شناور بر آب، دلفین‌های مهمان‌نواز ، گونه‌ای پرنده ماهی‌خوار و دره‌ای منحصر به فرد از ستاره‌ها در همسایگی آفتاب! کافی است چند کیلومتری دل به دریا بدهیم تا به جزیره سرخ "هرمز" برسیم. جایی که سالها به خاطر وجود قلعه‌ی پرتغالی‌ها شناخته می‌شد اما حالا هر ساله گروه‌های زیادی از گردشگران را به این جزیره می‌کشاند تا جادوی خاک‌های رنگی و منحصر به فردش را به رخ بکشاند. به سمت جنوبی ساحل قشم که برویم جزیره‌ی "هنگام" جلوی چشمان ماست با طاق‌ها ، غارهای ساحلی و قشنگ تر از همه رقص دلفین های بازیگوشی که به استقبال بازدید کننده ها می‌آیند.


تور جنگل ارسباران و قلعه بابک

 پیاده روی در مراتع و جنگلهای حفاظت شده ارسباران که منطقه زندگی وحوش است و تجربه یک شب اقامت در چادر، ادامه پیاده روی تا رسیدن به رود مرزی ارس و دیدار از این رودخانه نوستالژیک کشورمان! کوهپیمایی سبک تا رسیدن به قلعه  بابک خرم دین و آشنایی با صفحه ای دیگر از شناسنامه غرور آفرینمان در دوران ساسانی وگشت شهر کلیبر.

 تور جنگل ارسباران و قلعه بابک


تور ترکمن صحرا و گلستان

در طبیعت زیبای هزار دره، به دیدار یکی از عجیب ترین آثار تاریخی ایران می ‏رویم. با قایق عازم شبه جزیره آشورا ده می ‏شویم. در طول مسیر مرغان دریایی( کاکائی) ما را همراهی خواهند کرد. گشتی در جزیره خواهیم زد و با کمی اقبال، می‏توانیم گله اسب های وحشی را در این جزیره ببینم. در جنگل های زیبای ناهارخورانبه  پیاده روی خواهیم پرداخت. در ادامه نیز به تماشای آبشار لوه که در میان جنگل می‏ خروشد، خواهیم رفت و در بندر ترکمن با مردمان ترکمن از نزدیک ارتباط داشته و در بازارچه بندر ترکمن به گشت و خرید خواهیم پرداخت.

 تور ترکمن صحرا و گلستان


تور جنگل ابر

سمفونی ابرها! اینجا به میهمانی ابرها دعوتیم. جایی میان آسمان و زمین. برفراز ابرها حس متفاوتی را لمس خواهیم کرد.
از مسیرهای بکر و زیبای جنگل به آبشاری زیبا خواهیم رسید و با پوشش گیاهی و جانوری منطقه از نزدیک آشنا خواهیم شد. در مناظر بی بدیل آن به عکاسی خواهیم پرداخت. به دیدار مجموعه بایزسد بسطامی وعارف خرقانی راهی خواهیم شد.

 تور جنگل ابر


تور تخت سلیمان و غار کرفتو

سفر به دوره ساسانی و بازدید از دریاچه طبیعی و زیبای تخت سلیمان، دیدار از آتشکده آذرگشنسب و زندان حیرت انگیز سلیمان. راهپیمایی در غار باستانی کرفتو

 تور تخت سلیمان


تور دریاچه گهر و دره نگار

سفر به اشترانکوه، آلپ ایران. دیدار و شب مانی در آرامش دریاچه نیلی رنگ گهر، گشت در ساحل و جنگل بید و پیمایش بخشی از دره ی افسانه ای نگار بهانه ی خوبی است تا چند روزی بدور از زندگی شهری، به جان و تن امکان آسودن در خنکای طبیعت دهیم.

 تور دریاچه گهر و دره نگار

برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی تورهای عید قربان کلیک کنید.
 

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت