پکیج صعود قلل و آموزش مهارتهای عمومی کوه‌نوردی

پکیج صعود قلل و آموزش مهارتهای عمومی کوه‌نوردی

چرا اسپیلت البرز تازه بعد از8 سال،برنامه‏ های کو‌ه‌نوردی داخلی...شروع کرده است؟

همان طور که بسیاری از شما همراهان خوب ما می‌دا‏نید، اسپیلت البرز از سال 1385 کارش را با اجرای تورهای طبیعت‌گردی داخلی و کوه‌نوردی خارجی شروع کرد. ما به لطف استقبال خوب و همراهی‌‏های شما توانستیم در این 8 سال بیشتر از 120 مقصد جدید را در طبیعت ایران به شکل تورهای گلگشت معرفی کنیم و همین طور در بیش از 20 نقطه از کوهستان‌های جهان، برای اولین بار در ایران تورهای کوه‌نوردی طراحی و اجرا کنیم. ما در این سالها با چند هزار نفر از شما عاشقان طبیعت و کوهستان آشنا شدیم و روزهای زیادی از عمرمان را در کنارتان سپری کردیم.

در این سالها برخی از شما طبیعت‌گردان بودید که بعد از مدتی گشت و گذار،سودای صعود کوه‌هابر دلتا‏ن می‏ افتاد. بعضی دیگر هم از قبل کوه‌نوردی کرده بودید اما از ما می‏ خواستید زمینه‌‏ی صعودهایی منظم‌تر و یادگیری فنون کلاسیک کوه‌نوردی را برایتان فراهم کنیم. ولی از آنجا که ما اعتقاد داشتیم کوه‌نوردی را باید در طول زمان و با فعالیت‌هایی پیوسته فراگرفت همواره شما عزیزان را به عضویت در گروه‌ها و باشگاه‌های کوه‌نوردی تشویق می‏‌کردیم و خود تنها در عرصه‌‏ی صعودهای برون مرزی به ارائه خدمات می‌‏پرداختیم.

 

 

8 سال گذشت و ما در این سالها بارها با هم به طبیعت رفتیم و کوه‌های خارج از ایران را صعود کردیم اما همیشه احساس کردیم کماکان آن انتظار نخست شما وجود داشته و انگار که ما وظیفه‏ ای را دریغ کرده‏ ایم. وقتی از برخی دوستان می‏ پرسیدیم چرا عضو گروه‌های کوه‌نوردی نشده‏ اید جوابهای مختلفی می‏ شنیدیم. یکی می‏‌گفت: " وقت آزاد می‌‏خواهد. همه آخر هفته‌‏ها که هیچ، دو سه روزی هم وسط هفته باید می‌‏رفتیم کلاسهای تئوری و جلسات هفتگی!" دیگری می‏‌گفت: " این گروه‌ها غیرانتفاعی هستند و یک عده بچه‏های جوان آنجا را می‏گردانند که تجربه کافی برای مدیریت ندارند، خیلی ناهماهنگی‏‌ها زیاد بود و ما هم وقت نداشتیم در پیشبرد کارها کمکی به آنها کنیم." و یا می‌‏دیدیم که همسفرانمان وقتی با این گروه‌ها کوه‏ رفته‌‏اند بیشتر همنوردانشان جوانان و نوجوانانی بوده‌‏اند که شاید از لحاظ روحیات و حتی از لحاظ توان بدنی احساس همگونی نداشته‌‏اندو این شده که همراهی‌‏‏شان زیاد نپاییده است.

پس این بود که امسال بر آن شدیم برای آن دسته از شما همسفرانمان که جدی‏تر می‌‏خواهید کوه‌نوردی کنید، برنامه‌‏هایی با محوریت صعود، تمرین و آموزش طراحی و عرضه کنیم.

 

پکیجهای کوه‌نوردی اسپیلت البرز به شما چه می‏ دهد؟

•    با حداقل وقت، با یک برنامه‏‌ریزی دقیق و حرفه‏‌ای فنون کوه‌نوردی را فرا می‌‏گیرید.

آموزش‌های اسپیلت البرز اغلب در حین صعودهاست و این صعودها دو یا نهایتا سه آخر‌هفته‎‏ی شما را در ماه شامل می‏ شود. ما برای سرپرستی صعودها از بهترین و خوش سابقه‌‏ترین مربیان ایران استفاده خواهیم کرد. آموزشها ابتدا در سطح عمومی که هر کوه‌نوردی به فراگیری آن نیاز دارد ارائه خواهد شد و بعدا در صورت تمایل می‌‏توانید دردوره‏ های پیشرفته کوه‌نوردی اسپیلت البرز نیز شرکت کنید.

 

•    استفاده از مشاوره‏ های رایگان:

ما در میان مسافران کوه‌نوردمان با این دغدغه‏‌ها مواجه شده‌‏‏ایم:

-    می‏خواهیم وسایل کوه‌نوردی بخریم اما وسیله‏ ی خوب را نمی‌‏شناسیم!

-    می‏‌خواهیم در طول هفته چند ساعتی دو و بدنسازی کار کنیم اما نمی‌‏دانیم چه تمرینهایی برای کوه‌نوردی مناسب‌‏تر است!

-    علاقه‌‏مندیم صعودهای خارجی را تجربه کنیم اما تردید داریم چه برنامه‌‏ای مناسب تجربه و آمادگی بدنی ماست!

-    دوست داریم در همایش‏‌های کوه‌نوردی و مراسم گزارش برنامه ‏های شاخص شرکت کنیم و از نزدیک صحبت کوه‌نوردان بزرگ کشورمان را بشنویم و فیلم ها و عکسهایشان را ببینیم اما همیشه بعد از برگزاری این جلسات است که خبردار می‌‏شویم!

در پکیجهای کوه‌نوردی اسپیلت، ما در قبال اعضایمان وظیفه‏ ی مشاوره و خبررسانی را به رایگان بر عهده می‏‌گیریم. ماهی یک بار یکی از مربیان، شما را برای خرید وسایل همراهی می‌‏کند؛ در طول هفته قراری برای تمرینهای آمادگی جسمانی می‏‌گذاریم و اگر فرصت داشتید می‏ توانید به برنامه‏های دو و بدنسازی مربیان اسپیلت البرز بپیونید؛ برای انتخاب صعودهای خارجی از مربیانی که خود تجربه‏ ی آن صعودها را دارند و با شما نیز کوه‌نوردی کرده‏ اند مشاوره می‏ گیرید،در خبرنامه‏ ی کوه‌نوردی اسپیلت البرز عضو می‏ شوید و از خبرها رویدادهای کوه‌نوردی از طریق پیامک و ایمیل آگاه می‌‏شوید و . . .

 

 

•    صعود قلل مشهور ایران و آشنایی با مناطق جدید کوه‌نوردی:

بسیاری از کوه‌نوردان میانسال را در همین تهران دیده‏ ایم که سالهاست هر جمعه کوه می‏روند اما به غیر قله ‏ی توچال، شمار دیگر قله‏ هایی که صعود کرده‏ اند بیشتر از تعداد انگشتان دو دست نمی‌شود. می‏ پرسیم مگر دنا، زردکوه، آزادکوه، اشتران کوه، تفتان، سهند، سبلان، جوپار و . . . . جزو کوههای ایران نیست؟ می‌‏گویند . . . .!

در پکیج کوه‌‌نوردی اسپیلت البرز، با توجه به هر فصل تلاش می‏ کنیم کوههایی را که هر کوه‌نورد ایرانی باید آنها را صعود کند در برنامه بگنجانیم.

 

 

•    طراحی برنامه‏ های جدید به انتخاب شما:

با توجه به اینکه در برنامه‏ ریزی های اسپیلت البرز، تورهای کوه‌نوردی، نسبت به تورهای طبیعت‏ گردی با تعداد کمتر شرکت کنندگان طراحی می‏ شوند و حد نصاب نفراتشان برای اجرا پایین‏ تر است، می‏‏ توانید به همراه سایر دوستان و همنوردان، صعودهای دلخواهتان را به ما سفارش دهید تا برای شما طراحی و عرضه کنیم.

•    دیدار از جاذبه‏ های سیاحتی و گردشگری در کنار کوه‌نوردی:

وقتی برای صعود کوه ها به اقصی نقاط ایران می‏ رویم می ‏توانید در صورتی تمایل پس از صعود، از جاذبه‏ ها و دیدنی‏ های آن مناطق هم دیدن کنید تا اگر سودای ایرانگردی دارید فرصتهای آینده را به سفرهای دیگری اختصاص دهید.

 

•    یافتن دوستان و همنوردان جدید:

اغلب کوه‌نوردان هم ‏نظرند که در طول زندگی بهترین دوستانشان را در کوهستان یافته‏ اند! شاید به این خاطر باشد که کوه‌نوردی فراتر از یک ورزش، خود یک مقیاس کوچکتر اما کاملی است از زندگی!

 

 

در برنامه‏ های کوه‌نوردی اسپیلت البرز، با توجه به وسعت مخاطبان و مسافران این مجموعه، شما همیشه با کسانی که دل مشغولی‏‏ هایی از جنس علاقه‏ های خودتان دارند، از مسافر گرفته تا مربی و سرپرست آشنا می ‏شوید و دایره‏ ی دوستان و همنوردانتان را گسترده‏ تر می‏ کنید.

 برای دانلود نسخه pdf این پکیج (به همراه جدول زمانبندی) اینجا کلیک کنید.

 

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت