تورهای تعطیلات آبان 96

تعطیلات آبان 96

آبان از آن فصل های خاص است. نه سرمای سوزاننده آخرهای پاییز است نه گرمای طاقت فرسای اواسط تابستان. یک جور هایی آبان انار است از آن انار های ملس که دوست نداری تمام شود. روزهایش درشت و آبدار است و مزه اش زیر زبان می ماند.

آبان ماهی است که پاییز تازه سفره اش را پهن کرده است و یکی یکی رنگ هایش را می چیند به روی دامن درخت ها.بساط باران و مه را روی قاب جنگل می کشد و لالایی می گوید تا سپیدار ها بخواب اند.

تعطیلات آبان امسال از آن روزهایی است که از دست دادنش حسرت به دل آدم می گذارد. چرا؟

چون این تعطیلات هرجا بخواهید بروید، رفتنش اوج لذت در کمال زیبایی است. جنگل پاییز زده، کویر سر از گرمای تابستان براورده، جزایر زیبای و جنوب دریاچه هایی که آیینه جنگل شده اند.

تورهای طبیعت گردی تعطیلات آبان ماه

تور قشم و هنگام

شاید تاکنون رقص زیبای دلفین‌های بازی‌گوش را از نزدیک ندیده باشید برای تماشای زندگی دلفین‌ها به جزیره هنگام با آب های نیلگون خواهیم رفت و لذت آب تنی در ساحل مرجانی آن را تجربه خواهیم کرد.

تور قشم و هنگام

دلفین های جزیره هنگام 

تور جزیره رنگین هرمز

دیدار از جزیره‌ای کاملاً بومی،  گشت دره رنگین کمان، بازدید از معدن خاک سرخ و خوراکی جزیره، دیدار از غار سکوت و غار نمکی، طبیعت گردی در میان کوههای رنگین جزیره، گشت دره مجسمه ها و پیاده روی در سواحل رویایی جزیره، بازدید از قلعه پرتقالی ها و موزه دکتر نادعلیان، گشت دور تا دور جزیره، اقامت در خانه بومیان جزیره و نوش جان کردن غذاهای محلی دریایی، آشنایی با فرهنگ مردمان آن دیار.

تور جزیره رنگین هرمز

 

تور کویر مصر

به کویر مصر، زیبای بی ادعا سفر خواهیم کرد. جایی به دور از شهرهای شلوغ در میان شن های روان. تماشای آسمان پرستاره در شب های کویر و لذت بردن از سکوت آرامش بخش آن که هرکسی را افسون خود می کند از دست نخواهیم داد.

تور کویر مصر 

تور کویر ورزنه

سفری جالب و به یادماندنی به روستای ورزنه سفید ترین شهر ايران،‌ چرا سفیدترین؟

چون اولين چيزی كه جلب توجه می‌‌كند، زنان و دخترانی با چادر کاملا به رنگ سفيد هستند كه به سر می‌كنند .

کویر ورزنه

تور کویر ورزنه

 

تور دریاچه چورت و باداب سورت (رقص رنگها)

طبیعت گردی و پیاده روی در جنگل، دیدار از دریاچه رویایی چورت و تجربه یک شب اقامت در کمپینگ (چادر) کنار این دریاچه جنگلی به همراه صرف جوجه کباب لذیز و آتشی، بازدید از چشمه های رنگین و مبهوت کننده باداب سورت، همان اثر طبیعی و ملی به ثبت رسیده که با تلاش صبورانه طبیعت طی میلیون ها سال پدید آمده است.

تور دریاچه چورت و باداب سورت (رقص رنگها)

 

تور ماسوله و قلعه رودخان

سفر به قلعه رودخان، معروف به قلعه هزار پله دژ مستحکم سنگی بر فراز جنگل های استان گیلان. بازدید از روستا پله کانی ماسوله آمیخته ای از تاریخ کهن و زیبایی طبیعی. منطقه ای که به خاطر معماری خاصش شهرت جهانی دارد.

تور ماسوله

تور قلعه رودخان

 

برای دیدن اطلاعات بیشتر بر روی تورهای طبیعت گردی کلیک کنید.

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت