خاطرات جواهردشت / گله مندم اگر از خاطر تو نگذرد اندیشه من

تور جواهردشت

خاطرات و گفته های همسفران

24 مهر 1392

 

این سفر یکی از بهترین خاطرات به یاد ماندنی را در ذهنم حک کرد، تجربیات جالب جیپ سواری در جاده ای پر پیچ و خ، هیجان لذت بخش را به همراه داشت که باعث شد خستگی و روز مرگی زندگی صنعتی و پرجنجال شهری را محو کند و دوباره نشاطی ایجاد کند تا با توانی بیشتر برگردیک و ادامه دهیم. به امید سفری دیگر با تور اسپیلت کهخاطره خوبی برایم ایجاد کرده.
با آرزوی بهترین ها برای شما عزیزان
مرجان

 

سفر بسیار مفرح و خوبی را در کنار دوستان جدید و داشتیم، وجود سرما و امکانات محدود و لیدرها و رفتار بسیار و دوستانه و گرمی داشتند. طبیعت بکر و زیبای جواهردشت و در اعماق روح و جسممان نشست و خصوصا جیپ سواری بسیار مفرح و شاد و منحصر به فرد بود که خاطره جاودانه در هر زمان و نام اسپیلت بر جای گذاشت.
با تشکر و سپاس
از طرف شادی

 

در ارتباط با جواهردشت گفته ها و شنیده های گوناگونی وجود دراد، اما تنها جمله ای که می تواند به حق زیبایی هاب این منطقه نسبتا بکر ار به تصویر بکشد "شنیدن کی بود مانند دیدن" می باشد.
با آرزوی بهترین ها
علی رضا عظیم نژاد

 

سفر بسیار لذت بخش است، هیجان انگیز و وسیله ای برای تجدید قد است، اما آنچه که بعد از سفر برای آدمی باقی می ماند خاطرات زیبا و دوست داشتنی و عکسهای زیبای گرفته شده از مناظر و دوستان است پس چه بهتر که تداعی کننده اسن جمله باشد" باز گشته ام از سفر، سفر از من باز نمی‌گردد" برای من هیجان انگیزترین بخش این سفر تجربه جیپ سواری در جاده جنگلی بود. با آرزوی خاطراتی زیبا و به یاد ماندنی
مرجان

 

سلام، ممنون ز این که خاطرات مسافرتون براتون اهمیت داشته، برام جالب بود. از مناظر جواهردشت بسیار لذت بردم. کل سفر برام خاطره بوده. از لحظه های پرخاطره عکسهای قشنگی گرفتم و مطمئنا بعد ها میبینم و مرور میکنم. با تشکر...
کرده ای عزم سفر نو گل افسانه من
گله ای نیست اگر قسمت من ماندن بود
گله مندم اگر از خاطر تو نگذرد اندیشه من
( شعر خودم بود "شمیم" )
لیلا  ناظری فر

 

سلام. مرسی خیلی سفر خوبی بود. خوش گذشت. جای جدید و قشنگی بود.
امیدوارم باز هم همسفر شویم. ممنون از زحمات زویا جان

 

هستم اگر میروم گر نروم ...
سفر بسیار زیبا و دلچسب در کنار دوستان و غریبه های آشنا
لذتی که میرهاند من و تو را از هرآنچه عذابمان میدهد.
برای شما بهترین ها را کنار کسانی که دوستشان دارید آرزومندم.
گلنار حاتمی

 

این سفر یکی از پندآموز ترین سفر های زندگی ام بود چرا که باعث شد به درک بهتری از زندگی روستایی برسم و خداوند قادر متعال را برای نعماتی که در تهران داریم شاکر باشم.
آریا رضایی ثابت

 

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت