خاطرات کویر مصر / احساس آرامش در دل بیابان

تور کویر مصر

خاطرات و گفته های همسفران

1 آبان 1392

خاطرات تور کویر مصر

عکس از یلدا ضمیری

 

در سفر همسفر حرف اول را می زند. در کنار تمام دوستان عزیزی که در این سفر همراهم بودند، همسفر بی کلامی رو هر لحظه دوشادوش خودم داشتم "اسپیلت البرز" توی این سفر خشکی و ناکامی کویر را تبدیل به شادابی و حیات کرد. شاید همین خلوص و همدلی است که باعث شده در میان طبیعت دوستان و طبیعت گردان یاران راستینو همیشگی داشته باشد. سفر خوبی بود .
فرنوش عماد زاده

 

سفرجالب و متفاوتی برای من بود. با همسرم تصمیم گرفتیم . بعد از 2 سال یک سفر خاص و دونفره با تور داشتیم. این بود که برای اولین بار پسرم (سام کوچولوی یک ساله) را گذاشتیم و با هم به این سفر آمدیم از بودن در تور اسپیلت و همسفران آن لذت بردیم. به این فکر می کنمکه حتما باز هم با تور از جاهای دیگر ایران هم دیدن کنیم و لذت ببریم.
مهکامه

 

  دراین سفر بسیار از دیدن اینکه با اینگونه تورها (اکو تور) از لحاظ اقتصادی به محروم ترین نقاط کشور کمک می شود، بسیار خوشحال شدم.
مسیح

 

این سفر اولین سفر داخلی من با تور بود، که بسیار ناگهانی به پیشنهاد همکارم اتفاق افتاد. با اینکه این سفر با هدف فراز از فشارهای رولنی ناشی از حوادث زندگی روزمره خودم انتخاب کردم، خوشحالم با گروهی آشنا شدم که هدفمند، در جهت طبیعت گردی و زیست محیطی فعالیت می کنند آشنا شدم.
ممنونم از همسفران خوبم و سفر به یاد ماندنی برام فراهم کردند.
صادقی

 

کویر مصر در دل بیابان خور و بیابانک جایی بسیار زیبا . در دل بیابان احساس آرامش می‌کنی وقتی روی شنهای روان راه می روی و با صدای بلند فریاد می زنی خدا ... کجایی و از راه دور دوستانتان فریاد می زنند ما اینجا هستیم شما کجایی. خیلی زیبا است سکوت در بیابان دور از سر و صدا و دود و هیاهو و ساختمانهای شهری و آلوده.
همگی به امید یک سفر جدید با هم

 

این سفر برای من بسیار لذت بخش بود و با داشتن همسفران از اقشار مختلف به دلیل تصمیم به سفر و فرار از زندگی عادی و روزمره گرفتیم و خوشحالم که اینکار کردم و دوستی داشتم که مدت زیادی با هم در ارتباط بودیم و بدون هرگونه شناخت و در این سفر احساس کردم چقدر خوشحالم از داشتن اسن دوست.
از صدای لیدرمان یلدا خانم لذت بردیم و شب زیبایی را در نخلستان داشتیم. تمام این لحظات خوب بود.
متشکرم

 

سخاوت آسمان و زمین به واسطه افقی به پهنای دید تدائی کننده  سادگی و در ذهن شلوغ آدمی و این هدیه کویر است. با تشکر از گروه اسپیلت البرز
امیر

 

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت