خاطرات جنگل الیمستان / دماوند از جنگلهای شمال

تور یک روزه جنگل الیمستان

خاطرات و گفته های همسفران

12 آبان 1392

به نام خدا
خاطره گردش یک روز گرم و مهربان در دل طبیعت با آدمهای که مهربان بودند از همیشه و روزی که با فراز و فرود جاده اش و نوای گرم چرایش تا ابد در یادم می ماند.
با بهترین آرزها برای تمامی همسفران ارادتمند
مجید ابراهیمی

 

مرسی از برنامه خوبتون*** خیلی خوش گذشت
شاید روزی دوباره دیدمتون
فراز پورمحبی

 

یک روز گرم وشاد و خوبی بود
انشالله همین جمع توی ایران
سهیل سمیع

 

خسته نباشید
با اینکه برای اولین بار با این تور و این دوستان سفر کردم ولی نهایت رضایت را از این تور داشتم، با اسنکه در ابتدای سفر همه غریبه و نا آشنا بودند ولی ساعت جند به خاطر مدیریت خوب تور این جو کاملا عوض شد و همه احساس راحتی و آرامش خوبی داشتند. تا باشد از این تور ها و سفرهای دسته جمعی که دوستیهای سالم درسی داشته باشد.
به امید دیدار
اعظم سیدی

 

سفرهای من گروهی بوده تا به حال امیدوارم همسفرانم آینده ای نیک پیش رو داشته باشد؛ سیرشان با صورتشان یکی باشد. کسی باشند که هستند و نه کسی که دوست دارند باشند تا کسی تظاهر می کند هستند.
با آرزوی موفقیت برای دوستان
احمد

 

به نام خداوند جان و خرد
کزین برتر اندیشه بر نگذرد.
من دیشب ساعت 9 شب از اصفهان با اتوبوس آمدم تهران که با گروه اسپیلت بروم جنگل الیمستان. ظهر رسیدم به محل اتراق در جنگل . بعد کمی راه پیمایی کردیم آقای تقوی با دف خودشان، حسابی برای ما نواختند و خواندند و ما سرگرم کردند. دستشان درد نکند. لیدرها آقای تقوی و خانم بخشی هر دو خوب و مهربان و خوش اخلاق بودند. من برای اولین بار دماوند را از جنگلهای شمال می دیدم که خیلی قشنگ بود و برای من جالب بود. در مجموع برنامه قشنگی بود و مسدوارم که بتوانم جنگل الیمستان را در فصل بهار و تابستان هم ببینم. همسفرها همه خوب وبدند مخصوصا آیین کوچولوی هفت ساله
یک اصفهانی عاشق و دیوانه طبیعت – حمیدرضا ریاضیات

 

از زحمات پرسنل شرکت طبیعت گردی اسپیلت ممنونم . بخصوص از سهیل عزیز و خانم آزاده که شادی زا برایمان بیشتر کردند.
رضا

 

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت