تورهای یک روزه پنج شنبه

fasdfasdfasd
safdasdfasdf
safdasdfasdf
sadfasdfasd

خاطرات تور ارفع ده / روح زندگی را بر جسم و جانم زنده کرد.

تور یک روزه ارفع ده

خاطرات و گفته های همسفران

12 اردیبهشت 1393

خاطرات تور ارفع ده

عکس از ابراهیمی

 

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر
باز هم بهاری دوباره و آغازی شیرین و دل انگیز با تورهای اسپیلت. ارفع ده همراه با محمدرضا و آزاده عزیز (لیدرها) پر از زیبایی و طراوت بهار و مهربانی بود. کاپیتان خوبمان آقا مجید هم با رقص و حوصله اش ما را همراهی می کرد. بوی سبزه ها ، صدای رودخانه ، نغمه خوش پرندگان و قطرات ریز باران بر گونه های ما ... همه و همه روح زندگی را بر جسم و جانم زنده کرد.
ارفع ده طبیعتی بی نظیر و کوهستانی زیبا دارد که بی شک خیلی زود دلتنگ آن می شوم.
سبز و بهاری باشید عزیزان اسپیلت
مرجان صابری

 

من باران رضوان هستم با تور اسپیلت 4 بار سفرکردیم. من عاشق تور اسپیلت هستم. و خیلی خوشحالم که قراره باز هم با تور اسپیلت سفر کنم.
من لیدرهای تور اسپیلت را هم دوست دارم. چون شاد ، خوب و با نشاط هستند. خیلی حس خوبی دارم که کنار مردم دیگر هستم و با آنها دوست می شوم. و خیلی هم بامزه است چون توی ماشین شعر می خوانیم و می رقصیم.
یک لپ دو لپ دو لپ و نیم / یک سبد انار شیرین /
آخر سر به ما بستنی دادند.
باران رضوان

 

یه روز شاد شاد به معنای واقعی ، پر از خاطره ، پر از انرژی مثبت و آغازی برای امید ، امید به زندگی شاد در میان ملتی مهربان و با فرهنگ و تمدن و امید به فرداهای بهتر برای نسل ها.
امید

 

  طبیعت گردی در جنگل بسیار عالی و آرامبخش بود. یک روز شاد و مفرح در کنار سایر دوستان تجربه کردیم. باز هم تجربه می کنیم!

 

با سلام خدمت همه عزیزان تور مسافرتی اسپیلت بخصوص آقای محمدرضا ابراهیمی و سرکار خانم آزاده بخشی
امروز مهمترین اتفاق زندگی یعنی حال خوب برای بنده بوجود آمد که از این بابت اول از همه خداوند بزرگ را سپاسگذارم و درثانی از تورلیدرهای عزیز و همه همراهان و آقای مجید حسینی کمال قدردانی را دارم. امید است این حال خوب برای همه شما مستدام باشد.
کیومرث

 

امروز یک برنامه یکروزه با آژانس اسپیلت داشتیم. بنام (ارفع ده تا چشمه پراو) در استان مازندران. حدود 2.5 ساعت پیاده روی کردیم در دل جنگل و آخر دست رسیدیم به یک دشت زیبا و پرگل با یک چشمه اب گوارا به نام پراو. مسیر پیاده روی خیلی زیبا بود و من خیلی لذت بردم. گلهای زنگارنگ در مسیر و در اطراف چشمه بود و بعضی جاها کوه های رشته کوه البرز از لابلای درختان جنگل دیده می شد. بطور خلاصه منطقه بسیار زیبایی بود و برنامه بسیار خوبی.
لیدر خوب و خوش بنام آقای ابراهیمی و خانم بخشی داشتیم که واقعا این برنامه را خیلی خوب برگزار کردند و یک روز قشنگ و بیاد ماندنی را برای همه ما رقم زدند. با تشکر از این دو عزیز.
من این برنامه خوب و زیبا را به همه علاقمندان طبیعت توصیه می کنم.
ای دوست بیا تا غم فردا نخوریم / وین یکدم عمر را غنیمت شمریم
فردا که از این دیر مغان در گذریم / با هفت هزار سالگان سر به سریم.
یک عاشق سینه چاک طبیعت. حمید ریاضیات.

 

  سفر خیلی خوبی بود منظره های خیلی زیبایی دیدیم و لذت بردیم خاطره ی قشنگی که همیشه باقی میماند. روژین رجایی

 

  این سفر خوب و پر خاطره  برای ما و بچه های گروه بسیار جذاب و زیبا و همچنین علمی و آموزنده بود و من هیچوقت این سفر کوتاه ولی عالی را فراموش نخواهم کرد

با تشکر ندا

 

 


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت