تورهای تعطیلات خرداد ماه

تورهای تعطیلات خرداد ماه

تور نئور تا سوباتان

دیدار از دریاچه کوهستانی نئور، پیاده روی در مراتعی پر از گل های رنگارنگ وحشی تا رسیدن به ییلاق زیبای سوباتان، شب نشینی دور آتش در خنکای ییلاق، پیاده روی صبحگاهی و دیدار از آبشار ورزان، عکاسی از مناظر بی بدیل منطقه و گشت ‌وگذار در بافت بومی روستا، پیاده روی عصرگاهی در بام سوباتان ودیدار از مناظری رویائی، پیمایش یک مسیر عشایری بکر و زیبا در دل جنگل های تالش.

تور نئور تا سوباتان
 

تور آبشار های لرستان

بازدید از آبشارهای شعف انگیز لرستان و لذت آب بازی در آنها، گشت زیبای دره اِسپِر و آبشار اِزنادّر، دیدار از آبشار بیشه، آبشار گریت (سرکانه یا هفت چشمه)، بازدید آبشار نوژیان و همچنین آبشار بی نظیر و رویایی وارک، دیدار از شهر کوهستانی خرم آباد و قلعه فلک الافلاک.

تور آبشارهای لرستان "گیسوان آبی" - (اتوبوس VIP)

تور جواهردشت

تجربه ای آرامش بخش در ییلاق بکر جواهر دشت با هوایی پر طراوت و مناظری رویایی، جیپ سواری در جاده های کوهستانی/جنگلی سماموس، طبیعت گردی و پیاده روی در مراتع سرسبز و عکاسی از مناظر بی‌بدیل منطقه و اقیانوس ابر، دیدار از بام جنگل و چشم انداز هایی از جلگه و دریا، شب نشینی دور آتش در خنکای ییلاق، نوش جان کردن میرزاقاسمی و باقالاقاتوق خانگی و جوجه‌کباب آتشی، صرف صبحانه از فراورده های طبیعی ییلاق و همچنین تجربه یک شب اقامت در ارتفاع 2200 متری.

تور جواهردشت (اتوبوس VIP) - فولبرد

 

تور کردستان "دریاچه زریوار و اورامان"

بازدید از خانه کردهای سنندج و آشنایی با فرهنگ مردمان کردستان، گشت دریاچه زریوار و قایق سواری در آن، نوش جان کردن ماهی کباب زریوار با طبخ کردستانی، روستاگردی در اورامان و بازدید از معماری خشکه چین در بافت بومی این روستا، دیدار و عکاسی از مناظر و چشم انداز های گردنه ژالانه،گشت بازار مریوان با جنس‌هایی از اونور مرز! دیدار از قدیمی ترین قرآن جهان و نوشته شده بر روی پوست آهو، پیاده روی و طبیعت گردی در حاشیه رودخانه سیروان، دیدار از روستای "دیوزناو" به دور از جاده و ماشین و در دل صخره های کوه. 

تور کردستان "دریاچه زریوار و اورامان" (اتوبوس VIP)
 

تور ییلاق جهان نما

گذر از جاده های کم تردد  (جنگلی مرتعی)تا رسیدن به ییلاق جهان نما با آب وهوای پر طراوت و چشم انداز های بی نظیرش، پیاده روی در مراتع و ارتفاعات منطقه و عکاسی از مناظری رویائی، شب نشینی دور آتش و تجربه اقامت شبانه در خنکای ییلاق، پیمایش جنگل در مسیرهایی بکر و زیبا، استراحت و نوشیدن چای در یک قهوه خانه جنگلی قدیمی یکصد ساله.

تور جنگل جهان نما

 

تور جنگل ابر و کلات خیج (اتوبوس VIP)

پیاده روی و پیمایش جنگل ابر در مسیرهایی بکر با پوشش گیاهی منحصر به فرد، عکاسی از مناظر رویایی و آشنایی با پوشش گیاهی و جانوری جنگل، روستا گردی در کوچه باغات کلاته خیج و تجربه یک شب اقامت در سکوت این روستای نوستالژیک، دیدار از مقبره عارف بزرگ ایران "بایزید بسطامی"، گشت طبیعت در آبشار منحصر به فرد موجن.

تور جنگل ابر

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت