خاطرات تور کرمان/ از طوفان شن، خیلی خیلی لذت بردیم ...

تور کرمان

خاطرات و گفته های همسفران

1 فروردین 1391

  سفر یه جور خوبی ذهنم رو خالی می کند. بهش احتیاج دارم زمانیکه  نمیشه حتی یه نفس عمیقو با آرامش حس کرد، مخصوص وقتیکه توی طبیعت باشه.... 

 هرچند این سفر اونقدری که دلم میخواست طبیعتی نبود ولی راضیم....راضیم از تو کویر دنیارو نگاه کردن.... مرسی مهراب و مرسی مرتضی عزیز..

 

 بسیار سفر باید ...      تا پخته شود خامی

تجربه سفردر کنار دوستان مهراب عزیز و مرتضی خان بسیار دل انگیز بود وگرانبها.من وخانواده ام بسیار لذت بردیم. امیدوارم در سفرهای بعدی با هم باشیم. محمودی

 

 با تمام وجود گناه کردیم نه نعمتهایش را از ما گرفت ونه گناه مارا فاش کرد. اگر اطاعتش کنیم چه میکند؟

در تور کرمان با حضور در کویر تا حدودی حس حضور پیدا کردم.آرزو دارم با شرکت بیشتر در تورها به دریافت آگاهی وادراک نائل شوم.

با ادب و احترام محبوبه جمشیدی

 

 با سلام. در مدت 4روز که در تور اسپیلت در خدمت لیدر محترم آقای حاجیئی بودیم بسیار روزهای زیبا و لذت بخشی را گذراندیم ولیدرهای محترم برای ما سنگ تمام گذاشتند.امیدوارم در تورهای بعدی هم در خدمت ایشان باشیم.

با احترام  منیژه پاینده

 

 کرمان با همسفران خوب، موافق ولیدرهای بسیار عزیز وگرامی که خیلی از هر جهت وظیفه شناس بودند تشکر میکنیم.صدری

 

 ارادت به آستان حضرت دوست

عزیزان، تورلیدرهای محترم با توجه ومحبت ما را مدیون خود کردند با خاطره ای خوش از اسپیلت یاد خواهیم کرد.

با سپاس پریوش فرزند شاد

 

 دنیای قشنگی را در کنار شما تجربه کردیم در این چهار روز از حرکت تهران تا برگشت به تهران. بیابان هم دنیای خوبی دارد که در سرزمین ما ایران وجود دارد که هرگز تجربه نکرده بودم. من به اتفاق خانواده ام از سفر کرمان خیلی لذت بردم علی الخصوص از طوفان شن، خیلی خیلی لذت بردیم زمان کمی بود .فکر می کنم یکی دیگر از زیبائیهای سفر شما آقایان مرتضی و حاجیئی با توجه و تذکر به تک تک مسافران بودید و برنامه ریزی بسیار دقیقی چه از نظر اسکان وچه ز نظر خورد و خوراک داشتید که من و خانواده ام بسیار از شما سپاسگزاریم و امیدوارم در سفرهای بعدی شرکت اسپیلت البرز شرکت کنیم که حتماً شرکت خواهیم کرد. به امید دیدار در شهرهای دیگر کشور ایران. خانواده جواد حاجی احمدی،  حمیرا گرشاسبی،  پرشان حاجی احمدی، پویان حاجی احمدی

 

 اینجانب پویان حاجی احمدی فرزند کوچک خانواده حاجی احمدیدر چند سال گذشته که به مسافرت میرفتم در این سفر بهترین سفر عمرم را تجربه کردم واز همین جا میخواهم به همه افرادی که به برگزاری این تور کمک کردند به خصوص آقای حاجی و آقای رحمانی تبریک عرض کنم که تور خیلی خوبی دارند.

خداحافظ پویان حاجی احمدی

 

 تور کویر تور منحصر به فردی بود که یکایک ما از آن لذت و حظ فراوان بردیم  به خصوص از صمیمیت و همراهی لیدرتورها آقای مهراب و همراه عزیز ایشان جناب آقای رحمانی در تمامی مراحل سفر سپاسگزاریم.

امیدوارم در برنامه های بعدی نیز با شما همسفر باشیم.

به پایان آمد این دفتر  حکایت همچنان باقیست

 

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت