شبی به یادماندنی همراه با بزرگان کوهنوردی ایران

شبی به یادماندنی همراه با بزرگان کوهنوردی ایران

مراسم افتتاحیه نمایشگاه بین المللی کوه بانو، گرامیداشت زنده یاد مهری زرافشان از پیشگامان کوهنوردی زنان در ایران، با استقبال گسترده ی جامعه کوهنوردی همراه بود.

 

 شرکت کنندگان این همایش از مطالب مفید و تجربیات جالب و ارزنده ی خانم گرلینده کارتنبرونر؛ نخستین زنی که موفق به صعود بدون اکسیژن 14 قله بالای هشت هزار متر شده و همچنین خانم بیلی بیرلینگ؛ نویسنده مشهور اخبار کوهنوردی، دونده ماراتون، هیمالیانورد، اسکی باز، دوچرخه سوار وشناگر که مهمانان ویژه این همایش بودند، بهره مند شدند.

 

در این مراسم باشکوه، گرلینده با ارائه گزارشی بسیار زیبا از صعود خود به جبهه شمالی قله کی 2 علاوه بر توضیح جنبه های فنی، به همگان درسی از شجاعت، استقامت و پشتکار داده و روحیه قوی یک کوهنورد را در شرایط سخت به تصویر کشید.

سخنرانی بیلی، در مورد خانم هابلی (محقق در زمینه کوهنوردی) بود که فیلمی بسیار زیبا و دیدنی را از ایشان شاهد بودیم.

 

این برنامه به میزبانی خوب و دقیق هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان تهران برگزار شد که جا دارد از تلاش های شبانه روزی این عزیزان قدردانی ویژه ای داشته باشیم.

همچنین از سوی هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان تهران لوحی به مدیریت اسپیلت البرز اهداء و از همراهی و همکاری این شرکت در میزبانی و اجرای برنامه های مهمانان خارجی قدردانی شد.

 

خاطر نشان می شود این شرکت همچون سالهای گذشته همراهی خود را با جامعه کوهنوردی نشان داده و از حامیان برگزاری این گردهمایی بود.

 

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت