هدیه نوروزی همسفران اسپیلت

2 + 2
اسپیلت + سامسونگ
هدیه نوروزی همسفران اسپیلت

  • 2 درصد تخفیف خرید محصولات سامسونگ

  • 2 درصد اعتبار خرید تورهای اسپیلت

همسفران نوروزی اسپیلت امسال یک هدیه نفیس می گیرند!
این هدیه که به کارت تخفیف 2+2 معروف است طی همکاری مشترک اسپیلت و شرکت مرکزی سامسونگ در ایران بوجود آمده است.  بدین صورت است که همسفران گرامی تورهای نوروزی می توانند با کد تخفیفی که از اسپیلت می گیرند از سایت رسمی سامسونگ محصولات مورد نیاز خود را خریداری کرده و از 2 درصد تخفیف بهره مند شوند. البته این 2 درصد مازاد بر هرگونه تخفیف و حراجی است که سامسونگ در هر موقعی از سال به مشتریانش داده باشد.
اما تخفیفات اینجا تمام نمی شود! چراکه همسفران اسپیلت پس از خرید آنلاین محصولات سامسونگ، علاوه بر 2 درصد تخفیف ویژه، به همان مبلغ هم اعتبار از اسپیلت دریافت می کنند که می توانند در تورهای بعدی خود آن را استفاده کنند.
نحوه کار هم خیلی ساده است. همسفران عزیز می توانند به سایت www.mysamshop.com مراجعه نمایند، محصولات خود را انتخاب نمایند، کد تخفیفی که از اسپیلت گرفته اند را در قسمت کد کوپن وارد نموده و کالای مورد نظر خود را آنلاین خریداری کنند.
همچنین در صورت پرداخت آنلاین، ارسال کالاها  نیز به درب منزل، از گوشی گلکسی گرفته تا یخچال ساید بای ساید،  در تهران و مشهد به صورت رایگان خواهد بود.


  http://www.spilet.com/UploadFiles/visitcard-asli(2).jpg

  • اگه تا قبل از عید هم می خواهید از تخفیف خرید سامسونگ استفاده کنید با ما تماس بگیرید!

قابل ذکر است که این کارتهای تخفیف در هنگام اجرای تورهای نوروزی به همسفران اهدا خواهد شد، اما اگر هر کدام از شما همسفران عزیز احیانا در این روزهای قبل از عید قصد خرید از سامسونگ دارید می توانید با ما تماس بگیرید تا  کد تخفیف به شما داده شده و همین الان قبل از سفر بتوانید از آن استفاده کنید.  

برای دیدن اطلاعات تورها بر روی تورهای نوروز 94 کلیک کنید.

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت