گردهمایی همسفران اسپیلت در تئاتر " دست نیافتنی ها " برگزار شد.

 گردهمایی همسفران اسپیلت در تئاتر " دست نیافتنی ها " برگزار شد.

بار دیگر فرصتی دست داد تا خانواده بزرگ اسپیلت در تئاتر کمدی-فلسفی "دست نیافتنی ها" در محل تئاتر ایرانشهر سالن استاد ناظر زاده گرد هم آمده و دیداری تازه کردند.

گردهمایی همسفران اسپیلت
 

مجری مراسم خانم زویا نیکنام ، ضمن خوش آمد گویی به همسفران اسپیلت به معرفی برخی تورهای داخلی و خارجی از جمله تور ویژه و استثنائی جنگل های آمازون و برزیل پرداخت.

خانم زویا نیکنام 

در ادامه سهند عقدایی؛ مدیر عامل اسپیلت، ضمن معرفی صعود کنندگان قلل کلیمانجارو، آرارات و مونبلان به ایشان تبریک گفته و گواهینامه های آنان اهدا شد.

 آقای سهند عقدایی

سپس در قسمت دوم برنامه که تئاتر بی نظیر "دست نیافتنی ها" بود، هنرمندان این تئاتر لحظات زیبایی را به حضار هدیه دادند.تئاتر "دست نیافتنی ها"به نویسندگی، دراماتورژ و کارگردانی علیرضا کوشک جلالی، تهیه کننده : محمد قدس و با هنر نمایی نادر فلاح، سینا رازانی، بهاره کیان افشار، سینا کرمی، مایا رضوی، امیرحسین جدی و ارشام مودبیان اکران شد که از زحمات این دوستان سپاسگزاریم .

 تئاتر دست نیافتنی ها

بعد از اتمام همایش عکسی یادگاری به همراه دوستان و همکاران اسپیلت گرفته شد تا خاطره این شب به یادماندنی در ذهن ها ماندگار شود.

 همکاران اسپیلت

در پایان از تمامی عزیزانی که تشریف آورده و همچنین دوستانی که مارا در اجرای این برنامه یاری نمودند تشکر کرده و منتظر قدوم سبز همسفران گرامی اسپیلت در برنامه های بعدی هستیم.

 

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت