دلیجان، سوئیس ارمنستان

دلیجان، سوئیس ارمنستان

شهر دلیجان که به سوئیس کوچک ارمنستان مشهور است، شهری است احاطه شده با کوه و جنگل با ساختمان های قدیمی و زیبا، آسمانی آبی و هوایی سرشار از اکسیژن و تازگی.

دلیجان

شهر دلیجان ارمنستان

شهر دلیجان در شمال ارمنستان و در منطقه تاووش واقع شده است. در این سفر از جاده های کوهستانی عبور خواهیم کرد تا خود را به این شهر زیبا برسانیم و آماده شویم برای سفری به دل طبیعت بی نظیر این منطقه.

جاده دلیجان

در این مسیر رسیدن به دلیجان اتومبیل های کمی خواهید دید. هوای پاك، منظره های بکر و زیبا، مردمی خوش رو و طبيعتی مثال زدنی، دليجان را به منطقه ای بی نظير برای گذراندن تعطيلات مبدل كرده است.


 هوای پاکیزه دلیجان

شهر دليجان از گردنه سوان با جنگل شروع مي شود و رايحه دل انگيز درختان بلوط درهمه جا به مشام می رسد و چشمه های آب طبيعی از دل كوه ها جاری شده است.


دلیجان

دریاچه پارزلیچ

دریاچه پارزلیچ یا پارز دریاچه ای است کوچک اما با یک دنیا زیبایی. این دریاچه در پارک ملی دلیجان قرار دارد و با درختان جنگل محصور شده است.

دریاچه پارزلیچ

در کنار دریاچه امکاناتی فراهم شده تا بازدید کنندگان علاوه بر گشت زنی و لذت از طبیعت زیبای منطقه، لحظاتی مفرح و شادی را تجربه کنند. امکانات دریاچه شامل اسب‌سواری، موتور چهارچرخ کوهستان، دوچرخه‌سواری، ماهی‌گیری، تیراندازی و غیره می باشد.

دریاچه پارزلیچ تور ارمنستان


 

برای دیدن این زیبایی ها می توانید با اسپیلت در تور منحصر به فرد طبیعت گردی دلیجان، سوئیس ارمنستان همسفر شوید.

تهیه و تنظیم: هیئت تحریریه اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت