رزرو هتل سنتی 3 ستاره تاپ رز یزد

رزرو هتل سنتی 3 ستاره رز یزد

شاهکاری دیگر از معماری سنتی ایرانی و یادگاری از ایران زندی. گام هایتان را در این کوچه ی کاه گلی آهسته تر بردارید، گوشتان را بسپارید به طنین تاریخ که فضای این کوچه ی کاهگلی را پر کرده وحالا شما به انتهای این گذرگاه تاریخی رسیده اید، در را که باز کنید حوضی آبی رنگ به استقبال شما می آید و این رسم خانه های سنتی ایرانی است. اتاق هایی که در دو طبقه گرداگرد حیاط افراشته شدند.

ورودی هتل یزد

در و پنجره های چوبی مشبکی که رو به حیاط روح نواز باز می شوند و رنگین کمانی از پنجره های ارسی. دور حوض پر آب و باغچه ی سرسبز تخت هایی برای مهمانان تعبیه شده تا از قصه ی سفرها برای یکدیگر بگویند و یا گفتن اززیبایی های یزد شیرینی هم صحبتی آنها باشد، جایی دنج برای نوشیدن چای عصر. سقف حیاط را پوشانده اند تا گرمای تابستان و سرمای زمستان آرامش مهمانان را در هم نشکند.

در همین حیاط باصفا زیر گلزار ستارگان آسمان کویری مهمان غذاهای ایرانی باشید. میزبان شما اتاق زیبایی است که در و پنجره ی آن رو به حیاط باز می شود. اتاقی که به ترمه های اصیل یزدی آراسته شده است. اتاق تخت خواب راحت برای خوابی آرام بعد از یک روز گردش در نخستین شهر خشتی جهان در اختیار شما قرار می دهد و هم چنین تلوزیون، یخچال، کنسول و سرویس حمام و بهداشتی خصوصی.

 

یادگاری تاریخی که در انتهای کوچه خانه کرده است ، پنجره های رنگین، حوض آبی رنگ و طنین آب اقامت شما در شهر زیبای یزد را خاطره خواهد کرد.

خدمات:
امکاناتی که در اختیار مهمانان قرار می گیرد: صبحانه ی رایگان، اینترنت، سرویس قهوه و رستوران.

جدول هزینه ها: 

اتاق قیمت
سینگل  145000 تومان
دو تخته  260000 تومان
سه تخته 320000 تومان
چهارتخته 395000 تومان

 برای رزرو هتل سنتی 3 ستاره تاپ رز یزد، با بخش فروش اسپیلت تماس حاصل فرمائید.

برای خرید آنلاین تور یزد، چک چک و میبد (اقامت در هتل سنتی 3 ستاره تاپ رز) بر روی آن کلیک کنید.

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت