تورهای یک روزه پنج شنبه

fasdfasdfasd
safdasdfasdf
safdasdfasdf
sadfasdfasd

گزارش اسپیلت از طراحی تور جدید ماداگاسکار

گزارش اسپیلت از طراحی تور جدید ماداگاسکار:

جزیره ماداگاسکار با داشتن طبیعتی شگفت انگیز و گونه های جانوری و گیاهی منحصر به فرد، همیشه یکی از هیجان انگیز ترین مقاصد گردشگری جهان بوده است.

اما از ایران تا به حال، تنها سفرهایی محدود و پراکنده به ماداگاسکار صورت گرفته و متاسفانه این مقصد زیبا و منحصر به فرد چندان پذیرای گردشگران ایرانی نبوده است. شاید دلیل این بی اقبالی را بتوان در نوع برنامه های سفری دانست که پیش از این در بازار گردشگری ایران ارائه شده اند. برنامه هایی که عموما توسط طبیعت گردان کوله به پشت، با  اولویت کاهش هزینه سفر و با حداقل رفاهیات طراحی شده بودند. با مروری که در برنامه های سفر تاکنون ارائه شده داشتیم، دریافتیم که در آن پکیجها، عموما هتلهایی ضعیف یا اقامتگاههای غیر اختصاصی (هاستل) برای اقامت انتخاب شده بود؛ مسیرهای طولانی بین نقاط مورد بازدید همگی به صورت زمینی در جاده هایی ناهموار و در زمانهای طولانی طی می شد و حتی در برخی نقاط فواصل طولانی چندصد کیلومتری، از طریق رودخانه ها با قایقهایی ابتدایی طی چند روز پیموده می شده اند. برنامه هایی که شاید سفر را قدری ارزان تر می کرده اما  قطعا خستگی و بعضا آزردگی را به جان گردشگران می نشانده و نتیجتا استقبال از سفر ماداگاسکار را به شدت کاهش داده است. آنچه که اسپیلت با توجه به سطح انتظار همسفرانش، می بایست در طراحی سفر خود به صورت جدی به چاره اش می اندیشید.

در این راستا اسپیلت، با بیش از دو سال تحقیق، ارتباط و مذاکرات پیگیر با مجرب ترین کارگزاران تور در ماداگاسکار و انجام سفر تحقیقاتی، سفری را طراحی کرده است که به نسبت پراکندگی وسیع دیدنی های ماداگاسکار، کمترین جابجایی زمینی ممکن را داشته باشد، از پروازهای داخلی استفاده کند و با توجه به زیرساختهای ضعیف آن کشور، باز هم بتواند مسافرانش را در هتلها و لوجهای جنگلی قابل قبول اقامت دهد. در ادامه اسپیلت اجرای موفقی را در تیرماه 95 با بیش از بیست نفر مسافر انجام داد که به بیان تک تک این همسفران، یکی از بهترین سفرهایی بود که هر کدام در زندگی خود تجربه کرده بودند. 

امید است تمام تلاشهای ما در این چند سال، به این بیانجامدکه ماداگاسکار، این مقصد بکر و هیجان انگیز طبیعت جهان نیز، به فهرست سفرهای شما همراهان خوب اسپیلت افزوده شود و باز هم بتوانیم رضایت شما را به عنوان دستاوردی پر افتخار، پشتوانه کار خود سازیم.
 

 


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت