چین کشوری با شهرهای مدرن و پیشرفته تا قدیمی و سنتی

چین کشوری با شهرهای مدرن و پیشرفته تا قدیمی و سنتی

چین از نظر مساحت چهارمین کشور دنیاست که هم دومین دره عمیق دنیا و هم بخشی از کوه های هیمالیا در آن واقع شده است. چین آنقدر وسیع است که برای همه سلیقه ها مقاصد مختلفی دارد از شهرهای بکر و آرامش بخش در کنار کوه و جنگل گرفته تا شهر های تاریخی و دیدنی و نیز مدرن و پیشرفته حتی شهرهای ساحلی و گرم. چین با چشم‌اندازهای طبیعی و متنوعی که دارد، از استپ‌های جنگلی و بیابانی گرفته تا جنگل‌های گرمسیری در سرزمین‌های مرطوب جنوبی با آئین ها و مناسبت های خاص علاوه بر جذابیت های همیشگی  باعث جذب گردشگران بیشتری می شود.

 چین

 

شانگهای از نظر جمعیت بزرگترین شهرچین و یکی از مهمترین شهرهای دنیاست پیشرفته و مدرن در عین حال قسمتی از آن با بافت سنتی و قدیمی  و یک مرکز اقتصادی بزرگ با شلوغ ترین بندر تجاری ، همراه با بازارهای خوب برای خرید و تفریح .

 شانگهای شبیه ترین شهر به نیویورک است و به آن لقب نیویورک شرق را داده اند میتوان گفت شانگهای یکی از بزرگترین مقاصد توریستی چین است که به علت مکان های تاریخی خود به شهرت رسیده است.

شانگهای

 

پکن شهر دیگری در چین که با آثار تاریخی خود از دیوار چین گرفته تا شهر ممنوعه و مقبره مائو رهبر چین و کوچه های قدیمی و باستانی و پارک های زیبا یکی از مشهورترین مکان های گردشگری می باشد. آب و هوای متفاوت پکن نیزبر جذابیت این شهر می افزاید.

پکن در چین

 

شهرگوئیلین و اطرافش یکی از مناطق بکر و آرامش بخش چین است از رودخانه لی گرفته تا مناطق سرسبز و برنج کاریهای اطراف آن که هر کسی را از پیر و جوان و کوچک و بزرگ را مجذوب خود می کند.

 شهر گویلین

شهر گویلین

همان طور که می بینید چین مکانهای دیدنی زیادی دارد که هر کدام میتواند مقصدی برای یه سفر خوب باشد. از سواحل گرم و آفتابی گرفته تا مکان های سرد و یا جاهای مدرن و پیشرفته تا قدیمی و سنتی و تاریخی پس،

در تور سفر به ناشناخته های چین همراه اسپیلت باشید.

گردآورنده: هیئت تحریریه اسپیلت
 

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت