سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری با رویکرد گردشگری حلال، ظرفیت ایرانی

سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری

با رویکرد گردشگری حلال، ظرفیت ایرانی

روز 6 مهرماه برابر با 27 سپتامبر با عنوان روز گردشگری از طرف سازمان جهانی جهانگردی  نامگذاری شده است. با توجه به اهمیت گردشگری و طبق روال سال های اخیر، امسال نیز سومین دوره جشنواره مشارکت ملی گردشگری سال 1395 با شعار" گردشگری حلال - ظرفیت ایرانی" برگزار می گردد. هدف از این رویداد، ایجاد بستری در جهت معرفی فرصت ها و استعدادهای گوناگون صنعت گردشگری کشورمان در مدیریت بهینه حضور گردشگران  بین المللی بویژه مسلمانان جهان بوده است. همزمان با برگزاری این رویداد مقرر است در چهار بخش عکس (مردمی و حرفه ای)، فیلم ، سفرنامه نویسی و ایده با استفاده از عنوان اصلی جشنواره پذیرش آثار صورت پذیرد. همچنین در نظر است با برپایی نمایشگاه جانبی تجاری و جشنواره فرهنگی- تجاری اقوام، از فعالین صنعت گردشگری و برترین های جشنواره مذکور تجلیل بعمل آید.

پوستر جشنواره (برای دیدن در اندازه بزرگتر بر روی آن کلیک کنید)

 

اسپیلت به عنوان برگزیده برترین های گردشگری حمایت خود را از این رویداد اعلام می دارد و تمامی همسفران علاقمند را به حضور هر چه پرشورتر در آن تشویق می کند.

دریافت فایل متن فراخوان و اطلاعات کامل جشنواره

  

تیزر  فراخوان سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری

 

توجه: همچنین از شما همسفران عزیز تقاضا می شود در صورت حضور در بخش های مختلف این جشنواره، با فرستادن یک نسخه از آثار خود به ایمیل spilet.contest(a)gmail.com ما را هم مطلع کنید تا اسپیلت نیزاین موضوع را پیگیری نماید.

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت