کوپاکابانا؛ زیباترین ساحل ریو

کوپاکابانا؛ زیباترین ساحل ریو

حالا نوبت آن است که ساعاتی را در سواحل زیبای ریو بگذرانیم. ریودوژانیرو شبه جزیره‌ای است که از سه طرف در مجاورت اقیانوس اطلس قرار دارد و به همین دلیل برای گردش، شامل سواحلی بی نظیر می باشد. از بهترین، بکرترین و زیباترین سواحل ریو، کوپاکابانا می باشد. در این سواحل تفریحات و ورزش‌های آبی بسیاری مورد استقبال قرار گرفته است. در واقع ساحل کوپاکابانا " Copacabana  " از ساحل‌های برتر ریو است که شامل سرگرمی‌ها و تفریحات فوق العاده ای مانند والیبال ساحلی، فوتبال ساحلی می باشد.

کوپاکابانا؛ زیباترین سواحل ریو 

کوپاکابانا؛ زیباترین سواحل ریو

 

ساحل کوپاکابانا، یکی از معروف ترین و بی نظیرترین ساحل‌های دنیا است که در شهر ریودوژانیرو، برزیل واقع شده است. کوپاکابانا به دلیل ساحل ۴ کیلومتری اش شهرت جهانی دارد. این ساحل از خیابان پرنسس ایزابل شروع می‌شود و تا خیابان پوستو سیز ادامه دارد. این سواحل شما را به سفری فوق العاده می برند تجربه دیدن آن ها تجربه ای بی نظیر و بزرگ خواهد بود دیدن طلوع و غروب خورشید و نیز قایق سواری شما را بیش ار پیش شاد و خوشحال می سازد.

 کوپاکابانا؛ زیباترین سواحل ریو

 

در هر دو انتهای ساحل قلعه‌هایی تاریخی وجود دارد که قلعه کوپاکابانا در انتهای شمالی ساحل قرار دارد. از دیگر ویژگی‌های مورد توجه این منطقه وجود ده‌ها هتل مجلل، رستوران، کافه، زمین های بازی و دیدنی های فوق العاده دیگر در ساحل شنی است که سالانه میلیون‌ها بازدید کننده و گردشگر را به خود جذب می کند. همچنین اکثر اوقات ساحل کوپاکابانا میزبان جام جهانی فوتبال ساحلی است.

کوپاکابانا؛ زیباترین سواحل ریو

 

همراه با اسپیلت در تور جنگلهای آمازون و برزیل کنار آب‌های فیروزه‌ای به تماشای زیبایی‌های اقیانوس بنشینید و از این ساحل زیبا لذت ببرید.

گردآورنده: هیئت تحریریه اسپیلت

 

 

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت