باغ پروانه‌ها(Butterfly Park) در بورنئو

باغ پروانه‌ها(Butterfly Park) در بورنئو
باغ پروانه ها در منطقه ی Lake Garden واقع شده در آنجا انواع پروانه های گوناگون به صورت آزاد پرواز می کنند. پروانه هایی از گونه های مختلف چشم بینندگان را خیره می کنند. نکته ی جالب اینجاست که پروانه ها به مردم عادت کرده اند و با آنها انس گرفته اند و به راحتی ارتباط برقرار می کنند.
این پارک شامل دو قسمت دیگر نیز می باشد، یکی برای پرورش انواع پروانه ها و دیگری دارای یک موزه برای به نمایش گذاشتن گونه های متنوعی از حشرات که به نوبه خود دیدنی و آموزنده است .گیاهان مختلف و دریاچه داخل پارک فضای زیبایی را برای گردشگران ایجاد کرده است همچنین می‌توان از آلاچیق های داخل آن با منظره های بسیار دیدنی لذت برد و برای استراحت از مسیرهای سنگی داخل پارک، استفاده کرد.
این پارک سرپوشیده دارای بیش از 6 هزار پروانه در اندازه ها، رنگها و شکل های متنوع می باشد بازدید کنندگان می توانند با قدم زدن در پارک زیبای پرگل و گیاه از نزدیک با تماشای این پروانه های، اوقات خوشی را بگذرانند. پروانه‌ها در اطراف شما پرواز می‌کنند و بر روی میوه ها می‌نشینند تجربه از نزدیک دیدن و لمس کردن آنها حس قشنگی است. در آنجا می توانید از فروشگاه سوغاتی دیدن کنید و از صنایع دستی یا پروانه‌ها و سوسک‌های قاب‌شده برای دوستان و خانواده خود خرید کنید.
شما هم برای ارتباط برقرار کردن با پروانه ها می توانید در تور جزیره بورنئو با اسپیلت همراه شوید.
 

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت