باغ پروانه‌ها(Butterfly Park) در بورنئو

باغ پروانه‌ها(Butterfly Park) در بورنئو

باغ پروانه ها در منطقه ی Lake Garden واقع شده در آنجا انواع پروانه های گوناگون به صورت آزاد پرواز می کنند پروانه هایی از گونه های مختلف چشم بینندگان را خیره می کنند. نکته ی جالب اینجاست که پروانه ها به مردم عادت کرده اند و با آنها انس گرفته اند و به راحتی ارتباط برقرار می کنند.

باغ پروانه ها

باغ پروانه ها

 

این پارک شامل دو قسمت دیگر نیز می باشد، یکی برای پرورش انواع پروانه ها و دیگری یک موزه برای به نمایش گذاشتن گونه های متنوعی از حشرات که به نوبه خود دیدنی و آموزنده می باشد. گیاهان مختلف و دریاچه داخل پارک فضای زیبایی را برای گردشگران ایجاد کرده است همچنین می‌توان از آلاچیق های داخل آن با منظره های بسیار زیبا لذت برد و برای استراحت از مسیرهای سنگی داخل پارک، استفاده کرد.

باغ پروانه ها

 

این پارک سرپوشیده دارای بیش از 6 هزار پروانه در اندازه ها، رنگها و شکل های متنوع می باشد بازدید کنندگان می توانند با قدم زدن در پارک زیبای پرگل و گیاه از نزدیک با تماشای این پروانه ها، اوقات خوشی را بگذرانند. پروانه‌ها در اطراف شما پرواز می‌کنند و بر روی میوه ها می‌نشینند تجربه از نزدیک دیدن و لمس کردن آنها حس قشنگی است که گردشگران تجربه می کنند، در آنجا می توانید از فروشگاه سوغاتی دیدن کنید و از صنایع دستی برای دوستان و خانواده خود خرید کنید.

باغ پروانه ها

شما هم برای ارتباط برقرار کردن با پروانه ها می توانید در تور جزیره بورنئو با اسپیلت همراه شوید.

گردآورنده: هیئت تحریریه اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت