پارک ملی هوانگه؛ قلب حیات وحش آفریقا

پارک ملی هوانگه؛ قلب حیات وحش آفریقا

باز هم آفریقا، سرزمین سحرآمیزی که گردشگران را در زیبایی هایش غرق می کند. آبشار و بیشه و جنگل هایش، همگی اسرار آمیز هستند که هنوز هم ناشناخته اند. تماشای حیات وحش اش شما را به یاد داستان های ماجراجویانه می اندازد. هر ساله هزاران نفر از آن بازدید می کنند و میزبان افراد بسیاری از مسافت های دور و نزدیک است. با اسپیلت همراه باشید تا هیجان انگیزترین سافاری را در پارک ملی هوانگه تجربه کنید.

 پارک ملی هوانگه

این پارک ملی در شمال غرب زیمبابوه و در فاصله نه چندان دوراز آبشار ویکتوریا قرار گرفته است. پارک ملی هوانگه زیستگاه بیش از 400 گونه پرنده و 100 گونه از پستاندارانی نظیر شیرآفریقایی، پلنگ، کرگدن و تیزشاخ های آفریقایی، کفتار قهوه ای و گله های بزرگ فیل می باشد که نمایان‌گر نمونه‌های برجسته‌ای از زیبایی های طبیعت می باشد.

 پارک ملی هوانگه

 پارک ملی هوانگه

یکی از هیجان انگیزترین تجربیات سفر به زیمبابوه اقامت در لوج های ویژه در منطقه حفاظت شده و نزدیک به زیستگاه های حیات وحش این کشور است. همچنین گشت های سافاری در این پارک ملی از محبوب ترین جاذبه های کشور زیمبابوه به شمار می آید زیرا هر لحظه ممکن است یک فیل را در حال صدا در آوردن با خرطومش، یا یک شیر درحال لیس زدن و یا یک پلنگ در حال دویدن در علفزار را از نزدیک ببینید.

 پارک ملی هوانگه

 پارک ملی هوانگه

سافاری درآفریقای جنوبی یک فرصت عالی برای مشاهده زندگی روزانه حیوانات در زیستگاه طبیعی شان است پس در تور زیمبابوه، زامبیا و آبشار ویکتوریا با ما همراه باشید.

گردآورنده: هیئت تحریریه اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت