دعوت به همکاری در بخش بازاریابی

دعوت به همکاری در بخش بازاریابی

شرکت اسپیلت البرز در راستای ارائه خدمات بهتر، حفظ و ارتقای ارزشهای خود، مشتری مداری، عملیاتی نمودن استراتژی های جدید خود در واحد بازاریابی، اقدام به جذب نیروهایی متخصص با شرایط ذیل می کند:

مدیر بازاریابی:

     تعریف شغل: ایشان با استفاده از تحلیل بازار و رصد رقبا برنامه های تورهای طبیعت گردی را به بخش عملیات ارائه می نماید و با در نظر گرفتن مشتریان بالقوه، به گسترش شبکه فروش شرکت در زمینه امور نمایندگان و یا سایر مشتری های گروهی اقدام می نماید. ارائه برنامه های فروش و نظارت بر حسن اجرای برنامه های فروش بر عهده ایشان است.

     مهارت های عمومی: قدرت مذاکره بالا، خلاق و نوآور، برخورداری از روحیه کار تیمی، دارای روحیه نتیجه‌گرا و کارآفرینانه، علاقه شخصی به سفر در طبیعت.

     مهارت های تخصصی: مسلط به دیجیتال مارکتینگ و مدیریت ابزارهای بازاریابی اینترنتی، تحلیلگر در زمینه بازاریابی تا مرحله ارزش‌آفرینی و سودآوری؛  کمپین‌سازی و برنامه های بازاریابی، مدیریت رسانه‌های تبلیغاتی، مدیریت شبکه‌های اجتماعی، راه اندازی و مدیریت باشگاه مشتریان، اصول مشتری مداری و نحوه رفتار و رتباط با مشتری.

تذکر: داشتن سابقه کاری مفید در زمینه بازاریابی طبیعت در صنعت توریسم، به عنوان امتیازی مثبت تلقی می گردد.

در صورت تمایل، شما نیز می توانید با تکمیل فرم آنلاین اعلام آمادگی فرمائید یا رزومه خود را به آدرس ایمیل spilet.job@gmail.com ارسال نمایند.(ذکر عنوان شغل مورد درخواست جهت بررسی رزومه شما الزامی است.)

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمائید.

شماره تلفن: 66902680

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت