دعوت به همکاری در بخش تورهای ورودی

دعوت به همکاری در بخش تورهای ورودی

شرکت اسپیلت البرز جهت گسترش فعالیت های بازرگانی دپارتمان ورودی خود (www.iranecoadventure.com)، اقدام به جذب نیروهایی متخصص و مجرب با شرایط ذیل می کند:

مسئول امور بازرگانی ورودی:

     تعریف شغل: ایشان مسئولیت مکاتبات بازرگانی، تهیه و قیمت گذاری پکیجهای سفر، راهبری و پشتیبانی تورهای ورودی، ارتباط با راهنمایان تور و واحد مالی اسپیلت جهت امور اجرایی و سایر امور مرتبط با بازرگانی را بر عهده دارند.

     مهارت های عمومی: منظم ، فعال، با انگیزه و خلاق قدرت مذاکره بالا، خلاق و نوآور، برخورداری از روحیه کار تیمی، دارای روحیه نتیجه‌گرا و کارآفرینانه، علاقه شخصی به سفر در طبیعت.

     مهارت های تخصصی: تسلط به زبان انگلیسی، تسلط بر مکاتبات بازرگانی، آشنایی با کارگزارهای خارجی در حوزه تورهای ورودی، اصول و مبانی ارائه پکیج های تور.

* داشتن تجربه بالا در حوزه بازرگانی جزو ضروریات و اولویت های اصلی ما در استخدام است و از افراد کم تجربه در حال حاضر دعوت به همکاری نمی شود.

در صورت تمایل، شما نیز می توانید با تکمیل فرم آنلاین اعلام آمادگی فرمائید یا رزومه خود را به آدرس ایمیل spilet.job@gmail.com ارسال نمایند.(ذکر عنوان شغل مورد درخواست جهت بررسی رزومه شما الزامی است.)

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل  فرمائید.

شماره تلفن: 66902680

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت