دعوت به همکاری در بخش عملیات تورهای داخلی

دعوت به همکاری در بخش عملیات تورهای داخلی

شرکت اسپیلت البرز در راستای ارائه خدمات نوین و متفاوت در بخش عملیات، از نیروهایی جوان، متخصص و با انگیزه جهت همکاری بلند مدت، دعوت به همکاری به عمل می آورد:

مدیر تورهای داخلی:

    تعریف شغل: نقطه شروع کار طراحی تورهای آینده سازمان طبق جداول زمان بندی مصوب است. قدم بعد هماهنگی با کلیه تامین کنندگان خدمات قبل از برگزاری تور، نظارت بر حسن اجرای تورهای مصوب و کیفیت کار تأمین کنندگان تورها، انجام کلیه هماهنگی های لازم در حین اجرا و تصفیه حساب های پس از برگزاری تور و یا انجام سایر امور مرتبط است. بهبود مستمر فرآیندهای واحد عملیات و برنامه ریزی مقاصد جدید و یا محصولات نوین از ضروریات کاری این سمت به حساب می آید.

    مهارت های عمومی: قدرت مذاکره بالا، مهارت ایده پردازی و خلاقیت، هوش اجتماعی بالا، روابط عمومی مناسب، برخورداری از روحیه کار تیمی، تحمل کار در شرایط سخت و فشرده، علاقه شخصی به سفر در طبیعت.

    مهارت های تخصصی: مسلط به اصول طراحی و اجرای تور، مسلط به نرم افزارهای آفیس و اداری، آشنایی با مقاصد گردشگری.

تذکر: شغل مدنظر صرفا برای فردی با حرفه و تجربه بالا در این زمینه در نظر گرفته شده است و داشتن دانش بالا در این خصوص و آشنایی وسیع با مقاصد گردشگری از ضروریات این شغل محسوب می گردد. داشتن کارت راهنمای تورهای طبیعت گردی امتیاز مثبت محسوب می گردد.

در صورت تمایل می توانید با تکمیل فرم آنلاین اعلام آمادگی فرمائید یا رزومه خود را به آدرس ایمیل spilet.job@gmail.com ارسال نمایند.(ذکر عنوان شغل مورد درخواست جهت بررسی رزومه شما الزامی است.)

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمائید.

شماره تلفن: 66902680

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت