تنگ دار؛ مقصد سفر تابستانی

تنگ دار؛ مقصد سفر تابستانی

اگر از روزهای گرم تابستان کلافه شده اید و دلتان سفری پر ازهیجان و ماجراجویی می خواهد یا هوس آب بازی در بین درختان زیبا و سرسبز کرده اید پس با ما همراه شوید. در این سفر دره نوردی و رودخانه پیمایی ماجراجویانه ای را در جنگل تنگه دار تجربه خواهیم کرد تا سفری به یاد ماندنی و پر از خاطره را برای خود بسازیم.

تنگ دار

در واقع تنگه دار از توابع بخش مرکزی شهرستان نوشهر در استان مازندارن می باشد که در نزدیکی روستای کشکسرا قرار دارد. دره ای باریک با دیواره های صخره ای و کلی خزه که از دیواره های آن آویزان شده زیبایی آن را دو چندان کرده است.

تنگ دار

یکی از هیجان های تنگه متغیر بودن عمق آب است چون در هر قدمتان مقدار آب تغییر می کند. ممکن است آب تا زانوی شما باشد ولی وقتی جلوتر می روید تا گردنتان هم در آب فرو روید. در طول مسیر رودخانه پیمایی به حوضچه هایی پر از آب با درختان سر به فلک کشیده خواهیم رسید که از نزدیک شاهد بکر و زیبا بودن آن خواهیم بود.

تنگ دار

که می توانید با پرش از بالای صخره ها به داخل حوضچه های آب، شنا و آب بازی هیجان و لذتی فراموش نشدنی را تجربه کنید ویا نیز از آرامش و سکوت دلچسب جنگل بکر و زیبا تنگه دار که روح و روانمان را جلا خواهد داد استفاده کنید .

تنگ دار

برای ثبت خاطرات خنک و آبدار، در تور دره نوردی در آبهای تنگه دار با اسپیلت همراه شوید.

 

 

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت