تورهای تعطیلات شهریور ماه

تورهای تعطیلات شهریور ماه

شهریور ماه، آخرین ماه از فصل پر سفر تابستان هم به سرعت به پایان خواهد رسید و چیزی باقی نمی ماند جز انتظار برای سفرهایی دوباره در دل گرمای تابستان، شهریور یک حسن دیگر هم دارد، آفتاب از شدت گرمایش کم کرده و گویا با خنکای پاییز کمی دوش به دوش شده اند.

پس تورهای ما را در تعطیلات شهریور ماه از دست ندهید.برای شما پیشنهاد های ویژه ای داریم.

تور ماسوله و قلعه رودخان

باید اعتراف کرد یک تور دو روزه هم برای دیدن جذابیت های این سفر کم است.قلعه رودخان بزرگترین و پابرجاترین قلعه جنگلی ایران، در دل جنگل های فومن است.در این تور به دیدار روستای تاریخی و پلکانی ماسوله خواهیم رفت و از قدیمی ترین بازار منطقه خرید می کنیم.پیاده روی و کوهپیمایی در دل جنگل های فومن فراموش نشود.

تور ماسوله و قلعه رودخان

 

تور سافاری آبشار گزو تا اسکلیم رود

بهترین ترکیب از یک سافاری مهیج و در عین حال با احترام به طبیعت و جنگل نوردی تا آبشار گزو.

تجربه سفر با خودروهای دو دیفرانسیل و مجهز در جاده های جنگلی و زیبای سواد کوه ،عبور از ارتفاعات روستای کارمزد ،بازدید از آبشار مرتفع گزو در دل جنگل ،پیاده روی و طبیعت گردی در مسیر هایی منحصر به فرد، عبور از رودخانه ی آهکی اسکلیم رود و شنا در این رودخانه ی زیبا ، بازدید از دریاچه ی  بزرگترین سد خاکی ایران

همه در یک تور دو روزه هیجان انگیز سافاری آبشار گزو تا اسکلیم رود

 تور سافاری گزو تا اسکلیم رود

 

تور همدان و روستای رنسانسی ورکانه

همدان را به شهر علم و فرهنگ می شناسیم اما شاید برایتان جالب باشد که همدان از طبیعتی شگرف در کنار تاریخی باستانی برخوردار است.

در تور دو روزه همدان از روستای رنسانسی ایران-روستای سنگی ورکانه- بازدید خواهیم کرد و در کوچه باغات گردوی این روستا قدم خواهیم زد.کتیبه های باستانی گنج نامه، دیدار ازآرامگاه بوعلی سینا، آرامگاه باباطاهر، بازدید از میدان اصلی و بازار سنتی همدان، سایت باستانی هگمتانه، آرامگاه استر و مردخای از دیگر برنامه های این تور است.

 

تور غار دانیال و دریاچه ولشت

بعد از یک کوهپیمایی متوسط در دل جنگل، رسیدن به یک غار آبی فوق العاده زیبا حسی به شما می دهد که فقط اسمش را می توان "زندگی" گذاشت.

با آموزش اولیه غارپیمایی توسط راهنمایان حرفه ای شرکت از رودخانه های و آبشارهای داخل غار عبور خواهیم کرد و در حوضچه های غار شنا می کنیم. دیدار از تالار های خفاش ها و دریاچه زیبای ولشت هم از دیگر جاذبه های این تور است.

تور دیلمان و اسپیلی

در این تور مراتع زیبای دیلمان و کاروانسرای اسرارآمیز تی تی در دل جنگل ، آبشار لونک، منطقه رویایی ملومه وو دامنه های بشکافته سنگ را خواهیم دید و شبی در خنکای منطقه اسپیلی در خانه محلی اقامت خواهیم کرد.

گیلان و دیلمان به واقع یکی از بهشت های زیبای ایران هستند.

 

در اکثر تورهای تعطیلات شهریور ماه امسال سعی بر آن شده است که روزهای پنج شنبه و جمعه را در طبیعت بگذرانیم و شنبه مصادف با عید سعید غدیر خم به استراحت بپردازیم تا پس از آن بتوانیم با کوله باری از خاطرات سفر و تنی آسوده، هفته ای پر از  انرژی را شروع کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی تورهای طبیعت گردی کلیک کنید.
 

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت