تورهای تعطیلات مهر 96

تعطیلات مهر 96

مهرماه امسال را با شرکت در یک مراسم دیدنی و خاص شروع کنید. کسی قلم به دست گرفته، بوم طبیعت قرار است رنگی شود. طبیعت به مهر میرود و کسی انگار می خواهد به تخت پادشاهی بنشیند که اینگونه جنگل برگریزان راه انداخته است.به قول اخوان ثالث، پاییز پادشاه فصل هاست. همه شما دعوتید در دل طبیعت به مراسم تاج گذاری این پادشاه بیایید.

امسال از آن سال هایی است که پاییزش کم و بیش در تعطیلات سخاوتمند است. شروعش هم مهر ماه، که در نیمه اول خود سه روز تعطیلی متوالی دارد.مهر امسال علاوه بر بوی خوش پاییز و فضای خاطره انگیز شروع مدارس، یک اتفاق جدید در زندگی خود رقم بزنید.برای طبیعت گردی پاییز هم کم از بهار ندارد، چه بسا دل به مهرش بیشتر گرفتار شود.دست به دست ما دهید و دل به طبیعت.

تورهای طبیعت گردی تعطیلات مهر ماه

تور طبس و کال جنی

پیمایش دره رویایی مرتضی علی همانجا که چشمه های آبگرم و آبسرد طبیعی در کنار یکدیگر از دل سنگ جاریست، عبور از  پیچ و خم های فریبنده دره کالجنی، دیدار از روستای ازمیغان که محصول دهی نخلستان های خرما و شالیزارهای برنج در کنارهم عجایب دیگری را از سرزمینمان به نمایش می گذارد، دیدار از باغ گلشن طبس که نشان از هنر باغ های قدیم ایرانیست و بازدید از روستای قدیمی کریت، گشت کویر و تجربه پیاده روی با پای برهنه بر روی تپه های ماسه ای لطیف و پر انرژی در کویر(ماساژ درمانی طبیعی کف پا)، دیدار و عکاسی از پولیگون های زیبای دریاچه نمک و یک دنیا خاطره از این سفر گروهی.

تور طبس و کال جنی

تور ییلاق جهان نما

گذر از جاده های جنگلی تا رسیدن به ییلاق زیبای جهان نما، پیاده روی در مراتع و ارتفاعات منطقه و عکاسی از مناظری رویائی، شب نشینی دور آتش و تجربه یک شب اقامت در خنکای ییلاق.

تور ییلاق جهان نما

تور دریاچه چورت و باداب سورت

دیدار از دریاچه رویایی چورت و تجربه یک شب اقامت در کمپینگ (چادر) کنار این دریاچه جنگلی به همراه صرف جوجه کباب لذیذ و آتشی، بازدید از چشمه های رنگین و مبهوت کننده باداب سورت، همان اثر طبیعی و ملی به ثبت رسیده که با تلاش صبورانه طبیعت طی میلیون ها سال پدید آمده است.

تور پاشاکلا

گشت و گذار در طبیعت اغلب مه گرفته جنگل های  پاشا کلا، عکاسی از شالیزارهای روستا و مناظر بی بدیل منطقه، پیاده روی در جنگل و عبور در بستر رودخانه همراه با  آب بازی شعف انگیز،  شب نشینی دور آتش در خنکای روستا.

تور پاشاکلا

تور ماسال "ییلاق اولسبلانگاه"

نیسان سواری و پیاده‏روی درمراتع زیبای ماسال تا ارتفاعات آلاله‏ پشت (قتلگاه میرزا کوچک ‏خان جنگلی)، پیاده روی وکوهپیمایی درمراتع روستای خاریدول و جنگل های اولسبلانگا، عکاسی از مناظر رویایی منطقه، تجربه یک شب اقامت در خنکای ییلاق و شب نشینی دور آتش.

تور ماسال (اولسبلنگاه)

تور سافاری درجنگل های لفور تا آبشار آهکی

شروع سافاری از مبدا تهران با ماشین های سافاری لوکس، دیدار از پل ورسک و گذر از روستاهای  زیبای لل بند و لیند، دیدار از خانه رضا شاه در آلاشت، پیاده روی در جنگل های رویایی هیرکانی، دیدار از آبشار زیبای آهکی در دل جنگل،  لذت آب تنی و آب بازی در حوضچه های طبیعی، دیدار از دریاچه لفور، عکاسی از مناظر چشم نواز و تجربه 1 شب اقامت در سکوت کلبه های جنگلی.

تور سافاری لفور

تور غار دانیال و دریاچه ولشت

پیاده روی و کوهپیمائی مفرح در جنگل تا رسیدن به دهانه غار، آشنایی مقدماتی غارپیمایی و سپس پیمایش شعف انگیز غار شامل: گذر از رودخانه ها و آبشارهای زیبای داخل غار، شنا در حوضچه های غار و دیدار از تالار خفاش ها، بازدید از دریاچه زیبای ولشت.

تور دریاچه ولشت و غار دانیال

تور دیلمان و اسپیلی

طبیعت‌گردی درمراتع زیبای دیلمان، گشت جنگل و بازدید از کاروانسرای تی‌تی در دل جنگل، دیدار از آبشار  لونک و عکاسی از مناظر، طبیعت‌گردی در منطقه رویایی ملومه و دامنه های بشکافته سنگ، تجربه یک شب اقامت در خنکای منطقه اسپیلی و شب نشینی دور آتش.

تور دیلمان

برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی تورهای طبیعت گردی کلیک کنید.
 
 

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت