تورهای یک روزه پاییز

تورهای یک روزه پاییز

پاییز فصل طلایی سال، درخشش خورشید در لابه لای برگ های نارنجی رنگ درختان با صدای خش خش برگ های خشکیده، همچون جواهری میان فصل ها خودنمایی می کند.حیف نیست در خانه بنشینیم و این همه زیبایی را از نزدیک لمس نکنیم؟بهانه زمان را نیاورید که قبلا هم گفتیم، یک روز زمان زیادی است.در این مطلب در چند سطر به چندین مقصد تورهای یک روزه پاییز میرویم.برای از نزدیک دیدنشان کوله هایتان را ببندید.

جنگل الیمستان

قدم زدن در بین درختان سر به فلک کشیده جنگل، جایی که برگ های رنگارنگ درهیاهوی باد بی تابی می کنند هر لحظه مارا به رویاهایمان نزدیک تر می کند. شنیدن صدای زیبای خش خش کردن برگ ها به جای هووووهوووو کردن باد مانند آن است که گویی از آسمان برگ می بارد بر روی زمین.

تور جنگل الیمستان

کویر مرنجاب

پاییز است و آسمان پرستاره  کویر فصلی که نه گرمی و حرارت بهار و تابستان را دارد و نه سردی و خشکی زمستان را. عجب غریب است این فصل. همه طبقات آسمان را هم گشته باشیم رفتن به کویر چیز دیگری است در کویر گویی آدم از خود به خود می رسد. سکوتی که شب کویر دارد را نمی توان در هیج جای دیگری احساس کرد. به سمتش که بروی با چنان آرامشی تو را در آغوش می‌گیرد که به‌سختی خواهی توانست از آغوش گرم و سوزانش جدا شوی.

تور کویر مرنجاب

تور ارفع ده

جنگلی با طبیعت زیبا و پاییزی که همچون جاده ای باران زده و خیس با درختان رنگ به رنگی که در دو طرفش صف کشیده اند چشم ها را می نوازد. دیدن نقش آسمان آبی ارفع ده در چشمه زلال پراو به زندگی مان جان دوباره می‌دهد. زیبایی های طبیعت در اینجا تمام شدنی نیست و نمی توان لحظه ای از تماشای این نقاشی بی نظیر طبیعت غافل شد.

تور ارفع ده

تور ابیانه

دوست دارید سفر کنیم به شهری از صفا و مهربانی، به جایی با مردمانی دوست داشتی با نگاه هایی پر از مهر. دلتان دیوارهای گلی، کوچه باغ هایی با عطر دل انگیز پاییزی، چارقدهای گل گلی می خواهد که از همهمه ها و شلوغی های زمان دورتان کند و به دیار عاشقی ببرد. شاید هم دلتان تنگ صمیمیت و مهربانی ابیانه شده است.

تور ابیانه

تور جنگل پیچک "انجیلی"

چه بگوییم از انجیلی زیبا که در وصف نمی‌گنجد کافیست فقط یکبار در فصل پاییز آن را ببنید تازه خواهیم فهمید انجیلی درختی است که عاشق شده یا شاید هم پاییز عاشق انجیلی شده. با قدم گذاشتن به جنگل پیچک و دیدن بازی رنگ ها در بین برگ های درختان عجیب و باشکوه آن، غرق در زیبایی های طبیعت می شویم و دیگر توان ترک آنجا را نخواهیم داشت.

تور پیچک
 

برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی تورهای یک روزه کلیک کنید

 

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت