بدرقه پاییز، استقبال از زمستان

بدرقه پاییز، استقبال از زمستان

به استقبال بلندترین شب سال آخرین روز پاییز و نخستین روز زمستان، شب یلدا یا همان شب چلّه می رویم. یلدا را بهانه اى قرار دادیم برای داشتن لحظه های شاد و به یادماندنی.

می خواهیم با ساختن خاطراتی زیبا در طولانی‌ترین شب سال لحظه هاى قشنگ درکنارهم بودنمان را جشن بگیریم. این شب زیبا را با غزل های حافظ  و آرزوهای قشنگ پیوند می زنیم، انار محبت را دانه دانه می کنیم و برای لذت بردن از شیرینی روزهای باقیمانده زندگی آماده میشویم.

تور شب یلدا

به همین مناسبت اسپیلت البرز برای شما همسفران عزیز تورهای خاص و ویژه ای برای شب یلدا تدارک دیده است.

تورهای شب یلدا

تور شب یلدای گیلک سیاهکل

در کنار لذت بردن از طبیعت بی نظیر منطقه سیاهکل شعر امشو شب چله، خانم جیر پله، چاقو بزنیم هندونه کله (امشب شب چله است. خانم، زیر پله است. چاقو، به کله هندوانه بزنیم) را زمزمه می کنیم و یلدا راهمراه با آوای موسیقی زنده و سنتی، مراسم حافظ خوانی و پذیرایی ویژه جشن می گیریم.

تور شب یلدای گیلک سیاهکل

 

تور شب یلدا در عقدا

گذران شبی به یاد ماندنی در خانه سنتی انار با معماری سنتی از خشت و گل و خانه ای گرم از محبت، میزبانی و پذیرایی مردم مهربان روستای عقدا، مراسم داستان خوانی و جشن و سرور شادی در دل کویر خاطرات خوشی را می سازیم.

تور شب یلدا در عقدا

 

تور آفرود کویر

فوران آدرنالین از هیجان آفرود بر روی تپه های ماسه‌ای بکر کویری و عبور از بستر دریاچه نمک، گشت جزیره سرگردان و دیدن آسمان هزار ستاره آن (جمعاً 140 کیلومتر آفرود در کویر مرکزی ایران) عبور از بکر ترین مناطق بند ریگ با ماشین‌های آفرود و رفتن به رمل های پشت ریگ بخشی از جاذبه های تور آفرود کویر اسپیلت البرز است.

یلدای خوشی را برایتان آرزو می کنیم...

برای اطلاعات بیشتر از تورهای طبیعت گردی بر روی آن کلیک کنید.

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت