تفاوت تور دور اروپای اسپیلت البرز با دیگر تورهای اروپا در چیست؟

تفاوت تور دور اروپای اسپیلت البرز با دیگر تورهای اروپا در چیست؟

1.    سفر به ده کشور اروپایی:

سفر به اروپا همیشه با دشواریهایی همچون گرفتن ویزا و هزینه های بالا و .... همراه بوده است. از طرف دیگر فواصل شهرها و کشورها در اروپا کوتاه است و اگر برنامه ای دقیق و منظم داشته باشیم می توان به صورت زمینی کشورها و شهرهای زیادی را دید. ما با اتکا به سالها تجربه ای که در اجرای تورهای خارجی و همچنین تورهای فشرده داخلی داشته ایم در طراحی تور دور اروپا تلاش کرده ایم، همسفرانمان همه شهرها و مناطق مهم و دیدنی اروپا را در یک برنامه ببینند.

سفر به ده کشور اروپایی

 

2.    سفر به مونبلان و شامونی پایتخت کوهنوردی جهان و دیدار از قلب کوهستان های آلپ:

مونبلان بلندترین کوه اروپا و شامونی از زیباترین مناطق طبیعی اروپا است که در منطقه ای کوهستانهای بین فرانسه، ایتالیا و سوئیس قرار دارد. اسپیلت البرز سالها است به عنوان تنها مجری حرفه ای کوهنوردی در ایران، تورهای صعود قله مونبلان برگزار می کند و آشنایی کاملی از این منطقه دارد. تله کابین هایی که به بالای صخره های سر به فلک کشیده آلپ می روند، یخچالهای زیبای آلپ و قطارهای کوهستان از جاذبه هایی هستند که طبیعت دوستان زیادی را از سراسر جهان به شامونی جذب می کنند.
 همچنین بازارهای متنوع وسایل و البسه طبیعت گردی و کوهنوردی در شامونی ساعتها علاقمندان را به خود مشغول می کند.

شامونی

 

3.    دیدار شهر زیبای ژنو:

شهر ژنو در کنار دریاچه ژنو علاوه بر زیبایی بی نظیرش مرکز سازمانهای مشهور بین المللی همچون سازمان ملل و صلیب سرخ است که برخی از آنها را بازدید خواهیم کرد.

شهر ژنو


4.   مسیر طولانی آمستردام به برلین با پرواز:

به جهت اینکه اسپیلت البرز دیدار از کشورهای بلژیک و هلند را به برنامه تور خود افزوده است در نظر گرفته که مسیر طولانی آمستردام به برلین با پرواز طی شود تا هم یک روز کامل از وقت همسفران حفظ شود و هم در میانه سفر خستگی این راه طولانی بر تن شما نماند.

 

5.   دیدار از جشنواره گل آمستردام و شهر زیبای بروکسل در کشورهای هلند و بلژیک:

در برخی تور های دور اروپا، بعد از فرانسه مستقیما به آلمان می روند. با توجه به اینکه زمان سفر ما با جشنواره بین المللی لاله های هلندی همزمان است بازدید از این جاذبه معروف اروپا را در تورمان گذاشته ایم و در راه از شهرهای بروکسل و آمستردام هم دیدار می کنیم.

جشنواره گل آمستردام

6.    تمام اقامتها در هتلهای 4 ستاره:

در برخی تورهای دور اروپا از هتلهای 3 ستاره برای اسکان استفاده می شود که ما به جهت رفاه همسفرانمان تماما در هتلهای 4 ستاره اقامت خواهیم داشت.

7.    استفاده از اتوبوس های اروپایی با استاندارد بالا:

در برخی تورهای دور اروپا از اتوبوس های ایرانی که به اروپا ترانزیت می شوند استفاده می شود که ما به جهت آسایش همسفرانمان از اتوبوس های مجهز اروپایی که دارای وای فای و سایر امکانات رفاهی هستند استفاده می کنیم.

برای کسب اطلاعات تور دور اروپا بر روی آن کلیک کنید.

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت