دورهمی مهرماه هم‌سفران اسپیلت البرز

دورهمی مهرماه هم‌سفران اسپیلت البرز

«دوچرخه سواری در پارک جنگلی چیتگر»

 

حضور تعداد زیادی از هم‌سفران فعال و باانگیزه اسپیلت البرز در دورهمی دوچرخه‌سواری پارک چیتگر که دورهمی مهرماه اسپیلت البرز بود، شور و شوق بی‌اندازه‌ای به همکاران اسپیلت البرز و شرکت‌کننده‌ها بخشید و پنج‌شنبه‌ای سرشار از انرژی و شعف را برای همراهان همیشگی، فعال و ورزش‌دوست اسپیلت البرز رقم زد.

گزارش دوچرخه سواری 16

 

در این دورهمی که بیش از 80 نفر از همسفران اسپیلت البرز در آن حضور یافتند، مربیان باتجربه اسپیلت‌البرز، به صورت رایگان، با صبر و حوصله، اصول اولیه دوچرخه سواری، نحوه سوار و پیاده شدن صحیح و نکات مهم دیگری درباره رکاب‎زنی را به همگان آموزش دادند. تعداد استقبال کنندگان به قدری زیاد بود که برگزارکنندگان را هم به هیجان واداشت.

گزارش دوچرخه سواری 13

 گزارش دوچرخه سواری 8

 

این دورهمی فرصتی دوباره برای تجدید دیدار با مدیر عامل، همکاران، راهنمایان و همسفران اسپیلت البرز بود. 

گزارش دوچرخه سواری 6

 

دور اول رکاب‌زنی در پیست 5 کیلومتری چیتگر، با توقف‌های کوتاهی همراه بود تا مربیان بتوانند نکات فنی دوچرخه‌سواری را آموزش دهند. آن‌گاه در پایان دور اول از همه پذیرایی شد تا نفسی تازه کنند.

گزارش دوچرخه سواری 9

 

دور دوم رکاب‌زنی به صورت پیوسته آغاز شد تا همراهان بتوانند در یک عصر پاییزی دل‌انگیز از یک فعالیت ورزشی مهیج و نشاط‌آور لذت ببرند. در پایان همه شرکت‌کننده‌ها به صرف نوشیدنی و عصرانه دعوت شدند.

 

رکاب‌زنی گروهی در کنار دوستان و همسفران، در طبیعت پاییزی پارک چیتگر، یکی از تجربه‌های نابی بود که در این دورهمی به دست آمد.

گزارش دوچرخه سواری 10

 

تعداد زیادی از همسفران باانگیزه، پس از این برنامه، خواستار برگزاری تورهای دوچرخه سواری و برنامه‌های رکاب‌زنی گروهی شدند، از این رو اسپیلت البرز اولین تور دوچرخه سواری فصل پاییز را در دره زیبای هرانده را برگزار می‌کند.

گزارش دوچرخه سواری 11

 

اسپیلت البرز در نظر دارد، دورهمی‌های پرانرژی و جذاب دیگری هم برگزار کند. منتظر دورهمی هیجان‌انگیز بعدی ما باشید.

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت