تور زیگورات تا دشت سوسن (اتوبوس VIP)

| 6.5 روزه
قیمت: متعاقبا اعلام می گردد.
تور زیگورات تا دشت سوسن (اتوبوس VIP)
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: بازدید از تالاب بین‌المللی چغاخور در چهارمحال وبختیاری، دیدار از سد کارون 3 و قایق سواری در دریاچه زیبای آن، طبیعت گردی در دشت سوسن و بازدید از خونگ اژدر، دیدار از کول فرح و شیرهای سنگی نماد ایلات منطقه، اثر تاریخی اشگفت سلمان،بازدید از زیگورات چغازنبیل، گشت اهواز، دیدار از مضیف(محل برپایی مهمانی طوایف عرب)، حضور در ضیافت به یاد ماندنی آنها به همراه صرف ناهار، آشنایی با زندگی و فرهنگ طوایف عرب، گشت شوش کهن و دیدار از مقبره دانیال نبی، کاخ آپادانا و قلعه دمورگان، گشت شوشتر و دیدار از آبشارها و آسیاب‌های‌آبی، بندمیزان و رود کارون، بازدید از سد دز، طبیعت گردی در لرستان و دیدار از آبشار نوژیان، گشت شهر خرم‌آباد و بازدید از قلعه فلک الافلاک، دیدار از شهر زیبای بروجرد و مناظر رویایی اطراف تپه چغا، عکاسی و یک دنیا خاطره به یاد ماندنی.

همراه با مراسم تحویل سال نو

 منطقه سفر : چهارمحال بختیاری، خوزستان و لرستان.

نـوع فعـالـیت : دیدار از جاذبه های تاریخی، فرهنگی و طبیعت گردی.(روزانه بین 2 تا 4 ساعت پیاده روی)

روز(ها) شرح برنامه روزانه 

دوشنبه
96
/12/28

حرکت شبانه به طرف اتوبان قم، معارفه داخل اتوبوس VIP، صرف شام در رستوران و ادامه تا بروجن.

سه شنبه
96
/12/29 

صبحگاهان رسیدن به بروجن و صرف صبحانه در رستوران، دیدار و عکاسی از طبیعت زیبای تالاب چغاخور، ادامه تا سد کارون 3 و قایق سواری در دریاچه، صرف ناهار در طبیعت، ادامه مسیرتا منطقه شهسوار برای دیدار از شیرهای سنگی و پس از آن رفتن به کول‌فرح و دیدار از نقش برجسته های فاخر عهد ایلامی، ادامه تا هتل و تحویل گرفتن اتاق ها، وقت آزاد برای صرف شام.

چهارشنبه
97
/01/01

صرف صبحانه و راس ساعت 8 حرکت به سوی منطقه سوسن،  طبیعت گردی در دشت سوسن و برگزاری مراسم تحویل سال نو به همراه صرف ناهار در طبیعت، گشت روستای زیبای ده شیخ و ادامه با ماشین تا  نقش برجسته خونگ اژدر، پس از دیدن این اثر مهم تاریخی ادامه برای بازدید از اشگفت سلمان، رفتن به هتل و وقت آزاد جهت صرف شام.
پنج شنبه
97
/01/02
صرف صبحانه و تحویل دادن اتاقها، حرکت راس ساعت 8:30  به سوی شوشتر،  دیدار از آبشارها و آسیاب های آبی ، صرف ناهار در رستوران سنتی و بازدید از بند میزان ، ادامه به سوی شوش و بازدید از مقبره دانیال نبی، دیدار از بقایای کاخ آپادانا و قلعه دمورگان، ادامه تا اهوازو تحویل گرفتن اتاقهای هتل، وقت آزاد تا زمان صرف شام.
جمعه
97
/01/03
صرف صبحانه ، گشت و گذاری در شهر و ادامه تا سوسنگرد،  دیدار از مضیف (محل مهمانی و ضیافت طوایف عرب) حضور در ضیافت آنها به همراه صرف ناهار، حرکت به سوی چغازنبیل و بازدید از زیگورات، بازگشت به هتل و وقت آزاد.
شنبه
97
/01/04
صرف صبحانه و تحویل دادن اتاق های هتل، دیدار از سد دز و صرف ناهاردر رستوران، ادامه تا خرم آباد، گشت شهری و بازدید از قلعه فلک الافلاک، رفتن به هتل و تحویل گرفتن اتاقها.
یک شنبه
97
/01/05
صرف صبحانه و تحویل دادن اتاقهای هتل، گشت طبیعت و آبشار نوژیان لرستان، صرف ناهار در رستوران و حرکت به سوی شهر بروجرد، دیدار و عکاسی از مناظر رویایی اطراف تپه‌چغا، صرف میان وعده وادامه به سوی تهران، رسیدن  حدود ساعت 22.

 

خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی: اتوبوس VIP در اختیار.

اقامت:  2 شب در هتل آپارتمان بهاران ایذه، 2 شب در هتل 3 ستاره اهواز و یک شب در هتل 2 ستاره  فردیس خرم آباد.

وعده ‏های غذایی شامل: 6 وعده صبحانه، 4 وعده ناهار و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت

دوشنبه
96
/12/28

- - برعهده گردشگر
در
رستوران
استراحت
در اتوبوس VIP

سه شنبه
96
/12/29

برعهده اسپیلت
در رستوران
برعهده اسپیلت
در طبیعت
برعهده گردشگر
در
رستوران
هتل آپارتمان
بهاران ایذه 2 ستاره

چهارشنبه
97
/01/01

برعهده اسپیلت
در رستوران
برعهده اسپیلت
در
طبیعت
برعهده گردشگر
در
رستوران
هتل آپارتمان
بهاران ایذه 2 ستاره
پنج شنبه
97
/01/02
برعهده اسپیلت
در رستوران
برعهده گردشگر
در
رستوران
برعهده گردشگر
در
رستوران

هتل
3ستاره اهواز

چهار شنبه
96/01/02
برعهده اسپیلت
در رستوران
برعهده اسپیلت
در
مضیف عربی
برعهده گردشگر
در
رستوران

هتل
3ستاره اهواز

شنبه
97
/01/04
برعهده اسپیلت
در رستوران
برعهده اسپیلت
در
رستوران
برعهده گردشگر
در
رستوران
هتل 2 ستاره
فردیس خرم آباد
یک شنبه
97
/01/05
برعهده اسپیلت
در رستوران
برعهده گردشگر
در
رستوران
- -

سایر خدمات : گشتها مطابق پکیج، راهنمای طبیعت‌گردی، بیمه مسئولیت مدنی سفر، تمامی ورودیه ها و قایق سواری.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1300/12/28 ساعت 22:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1300/01/05 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش کوه پیمایی سبک و یا کفش ساق دار مناسب برای پیاده روی در طبیعت، لباس گرم اضافه، بارانی و یا چتر برای بارش های احتمالی، کلاه و عینک آفتابی، قمقمه آب، لیوان شخصی، داروی مصرفی شخصی، شناسنامه،دفترچه بیمه و دو عدد ملحفه.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای خواب راحت تر داخل ماشین، فلاسک کوچک چای شخصی، دوربین عکاسی، نقشه‌ای از منطقه.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی¬ گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 6221061041773641

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 801250686

شماره شبا: 120540103680100025068006

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت