تور نوروز کرمان، کویر لوت تا میمند (با قطار) - هتل

(ظرفیت تکمیل)| 5.5 روزه
قیمت: 12,600,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور نوروز کرمان، کویر لوت تا میمند (با قطار) - هتل
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: رفت با قطار شش تخته لوکس و برگشت این سفر با قطار چهار تخته درجه یک می باشد. طبیعت گردی در منطقه اعجاب انگیز کلوتها، گشت منطقه رودشور "تنها رود دائمی بیابان لوت"،کریستالها و چندضلعی های نمک، دیدار از نبکاها"گلدانهای خود ساخته کویری"، بازدید ازکمپ کویری کوتوها، قلعه وقنات شفی‌آباد، سرو هزار ساله سیرچ،  باغ شازده ماهان و مقبره فاخر شاه‌نعمت‌الله ولی، دیدار از ارگ راین که در زلزله بم توانست ایستاده بماند، حمام گنجعلی خان وگشت بازار سنتی کرمان، دیدار از روستای بدوی و غارنشین میمند و صرف ناهار در یکی از غارهای مسکونی.

منطقه سفر : کرمان، میمند، کویر لوت.

نـوع فعـالـیت : طبیعت گردی و دیدار از جاذبه ها، روزانه 1 الی 2 ساعت پیاده روی.

روز(ها) شرح برنامه روزانه 
چهارشنبه
97/01/01
راس ساعت 19:00 (7) عصر حضور در سالن اصلی راه آهن تهران جلوی ماکت قرآن برای هماهنگی و سوار شدن به قطار شش تخته لوکس، حرکت قطار راس ساعت 20:00
توجه: حتماً باید همه گروه نیم ساعت قبل از حرکت از گیت عبور نمایند.
داخل قطار معرفی کوپه به کوپه و توضیحات کلی در مورد سفر، همچنین پذیرایی میوه توسط لیدر صورت می گیرد، صرف شام و استراحت.
پنج شنبه
97/01/02
صرف صبحانه در قطار شش تخته لوکس و حدود ساعت 11:00 صبح رسیدن به شهر کرمان، ادامه با وسیله نقلیه توریستی محلی برای دیدار از ارگ بزرگ راین، گشت باغ شازده ماهان نمادی از باغ های فاخر ایرانی و صرف ناهار، باز دید از مقبره شاه نعمت الله ولی و برخی جاذبه های شهر کرمان، رفتن به هتل و تحویل گرفتن اتاقها، وقت آزاد برای صرف شام و استراحت.
جمعه
97/01/03
صرف صبحانه و حرکت به سوی شهر کویری شهداد، گشت و پیاده روی در کویر لوت وکلوتها بازدید از رود شور تنها رود دائمی لوت، دیدار از کمپ کویری کوتوها و صرف ناهار در منطقه، دیدار ازقلعه و قنات شفیع آباد، بازدید از نبکاها و سرو کهنسال سیرچ، بازگشت به هتل و وقت آزاد برای صرف شام و استراحت.
شنبه
97/01/04
صرف صبحانه و حرکت به سوی روستای غار نشین میمند، دیدار از زندگی غار نشینی و صرف ناهار در این روستا، بازگشت به هتل و وقت آزاد برای صرف شام و استراحت.
یک شنبه
97/01/05
صرف صبحانه و تحویل دادن اتاقهای هتل، حرکت برای دیدار از جاذبه های شهر کرمان و بازدید از حمام گنجعلی‌خان، صرف ناهار در رستوران و رفتن به راه آهن برای سوار شدن به قطار چهار تخته درجه یک، حرکت راس ساعت 15:55.
دو شنبه
97/01/06
رسیدن به تهران حدود ساعت 7 صبح.

 

خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی : بلیت رفت با قطار شش تخته لوکس و برگشت این سفر با قطار چهار تخته درجه یک

اقامت : 3 شب در هتل 3 ستاره گواشیر کرمان.

وعده ‏های غذایی شامل : 4 وعده صبحانه، 3 وعده ناهار و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت

چهارشنبه
97/01/01

- - گردشگر
در رستوران قطار
 استراحت
قطار
پنج شنبه
97/01/02
اسپیلت البرز
در رستوران قطار
اسپیلت البرز
در
رستوران
گردشگر
در رستوران
هتل 3 ستاره
گواشیر کرمان
جمعه
97/01/03
اسپیلت البرز
در
رستوران هتل
اسپیلت البرز
در خانه محلی

گردشگر
در رستوران
هتل 3 ستاره
گواشیر کرمان
شنبه
97/01/04
اسپیلت البرز
در
رستوران هتل
اسپیلت البرز
در
رستوران
گردشگر
در رستوران
هتل 3 ستاره
گواشیر کرمان
یک شنبه
97/01/05
اسپیلت البرز
در
رستوران هتل
گردشگر
در رستوران
گردشگر
در رستوران قطار
 استراحت
قطار

سایر خدمات : بیمه مسئولیت مدنی، راهنمای مجرب طبیعت گردی، ورودیه ها.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/01/01 ساعت 20:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/01/06 ساعت 07:00
محل حرکت:
ایستگاه راه آهن (محل جمع شدن گروه ایستگاه راه آهن تهران سالن اصلی مقابل ماکت قرآن)، لطفا یک ساعت قبل در ایستگاه راه آهن حضور یابید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

داروی مصرفی شخصی، شناسنامه، لباس گرم اضافه، لیوان شخصی، کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی کوچک یک روزه، پانچو برای مواقع بارانی، قمقمه آب (پر شده)

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای استراحت داخل ماشین، نخ و سوزن  و بند کفش اضافه، پانچو برای مواقع بارانی، باتوم کوه پیمایی،  فلاسک کوچک چای (پر شده)، لوازم استحمام صحرایی که اگر شرایطش بود بتوانید استفاده کنید،  دوربین عکاسی، نقشه ای از منطقه.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی¬ گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

 

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرز از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرز قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرز در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت