تور ترکمن صحرا و گلستان تا بسطام و خرقان

| 3.5 روزه
قیمت: 8,850,000 ریال
قیمت با تخفیف: 8,350,000 ریال
(این تور شامل جشنواره تخفیفات خرداد ماه می باشد)
تور ترکمن صحرا و گلستان تا بسطام و خرقان
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: دیدار از بندر ترکمن، قایق سواری وگردش در جزیره آشوراده، گشت جنگل ناهارخوران، دیدار از عجایب هزار دره وسنگ افراشته های خالد نبی، بازدید از آبشار شیرآباد، دیدار از میل گنبد وگشت بازار ترکمن، بازدید از  مجموعه فاخر بایزید بسطام و خرقان.

منطقه سفر : سمنان، گلستان و ترکمن صحرا.

نـوع فعـالـیت : تاریخی، فرهنگی و طبیعت گردی(میزان پیاده‌روی و کوهپیمایی روزانه 1 الی 3 ساعت.)

روز(ها) شرح برنامه روزانه 

دوشنبه
97/03/14

ساعت 10 شب حرکت به طرف جاده فیروزکوه و ادامه به سوی بندر ترکمن

سه شنبه
97/03/15

صرف صبحانه در رستوران و ادامه به سوی بندر ترکمن و قایق سواری تا جزیره آشوراده، پیاده روی در بافت بومی جزیره و بازگشت با قایق به بندر ترکمن،صرف ناهار در رستوران ورفتن برای گشت جنگل ناهارخوران، سپس حرکت به سوی مینودشت و تحویل گرفتن اتاقهای هتل، وقت آزاد.
چهارشنبه
97/03/16
صرف صبحانه و حرکت به سوی خالد نبی، کوه پیمایی سبک و دیدار از عجایب هزاردره، صرف ناهار در خانه محلی و گشت طبیعت در منطقه آق قمیش، بازگشت به هتل و وقت آزاد.

چهارشنبه
97/03/17

 

 

خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی: اتوبوس 44 نفره در اختیار تور.

اقامت: 3 شب در هتل 3 ستاره عجم آزادشهر .

وعده ‏های غذایی شامل: 4 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت

دوشنبه
97/03/14

اسپیلت البرز
در رستوران
به عهده گردشگر
در رستوران
گردشگر
در
هتل
هتل 3 ستاره
عجم
سه شنبه
97/03/15
اسپیلت البرز
در
هتل
اسپیلت البرز
در
طبیعت
گردشگر
در
هتل
هتل 3 ستاره
عجم

چهارشنبه
97/03/16

اسپیلت البرز
در
هتل
اسپیلت البرز
در
رستوران
گردشگر
در
هتل
هتل 3 ستاره
عجم

چهارشنبه
97/03/17

اسپیلت البرز
در
هتل
گردشگر
در
رستوران
- -

سایر خدمات : راهنمای طبیعت گردی، حمل و نقل های محلی در مناطق کوهستانی،کلیه ورودیه ها و قایق سواری.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1300/03/14 ساعت 22:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1300/03/17 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش کوه پیمایی سبک و لباس مناسب طبیعت گردی، لباس گرم اضافه، پانچو یا بارانی برای احتمالات بهاری، کلاه وعینک آفتابی، داروی مصرفی شخصی، قمقمه آب، لیوان شخصی، 2 عدد ملحفه، شناسنامه.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

کوله پشتی1روزه، فلاسک کوچک چای، دوربین عکاسی ، نقشهای از منطقه و در صورت تمایل میتوانید ساز شخصی مورد علاقه تان راهمراه بیاورید.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی¬ گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 6221061041773641

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 801250686

شماره شبا: 120540103680100025068006

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت