تور ترکمن صحرا و گلستان (اتوبوس VIP) - هتل

| 3.5 روزه
قیمت: 8,850,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده به قیمت فوق اضافه می شود.
تور ترکمن صحرا و گلستان (اتوبوس VIP) - هتل
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: دیدار از بندر ترکمن، قایق سواری وگشت جزیره آشوراده، گشت جنگل ناهارخوران، دیدار از عجایب هزار دره وسنگ افراشته های خالد نبی، بازدید از آبشار شیرآباد، دیدار از میل گنبد وگشت بازار ترکمن، بازدید از دریاچه جنگلی عباس آباد.

منطقه سفر : گلستان، ترکمن صحرا

نـوع فعـالـیت : پیاده روی وکوه پیمائی سبک روزانه 1 تا 2 ساعت. ضمناً (مسیر تهران تا بندر ترکمن با اتوبوس و بدون توقف در شرایط عادی7 ساعت می باشد).

روز(ها) شرح برنامه روزانه 

سه شنبه
97/02/11

حرکت شبانه به طرف جاده فیروز کوه، معارفه داخل اتوبوس و ادامه مسیر تا بندر ترکمن.

چهار شنبه
97/02/12

صبحگاهان رسیدن به بندر ترکمن و صرف صبحانه در رستوران، قایق سواری وگشت جزیره آشوراده، ادامه تا خان‌ببین و گشت آبشار شیرآباد، رفتن به هتل وصرف ناهار، تحویل گرفتن اتاق‌هاو استراحتی کوتاه، گشت عصرگاهی برای دیدار از شهرگنبدکاووس، بازدید از برج آجری میل گنبد و خرید سوغات از بازار ترکمن‌ها، صرف شام و بازگشت به هتل.

پنج شنبه
97/02/13

صرف صبحانه و حرکت به سمت کلاله، دیدار از عجایب هزار دره وسنگ افراشته های خالد نبی، صرف ناهار در طبیعت وادامه تامنطقه آق‌قمیش برای طبیعت‌گردی،باز گشت به هتل و وقت آزاد تا زمان صرف شام .

جمعه
97/02/14

صرف صبحانه و تحویل دادن اتاقهای هتل، حرکت به سوی جنگل ناهار خوران و پیاده روی در جنگل، ادامه مسیر با ماشین تا دریاچه جنگلی عباس آباد، گشت اطراف دریاچه و صرف ناهار در رستوران،حرکت به سوی تهران و رسیدن حدود ساعت 22.

 

خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی: اتوبوس VIP تختخواب شو 25 نفره، ماشین محلی جهت مسیرهای صعب العبور کوهستانی، قایق جهت رفت و برگشت به جزیره.

اقامت: 2شب اقامت در هتل .

وعده ‏های غذایی شامل: 3 وعده صبحانه، 3 وعده ناهار و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
سه شنبه
97/02/11
- - -  استراحت شبانه
اتوبوس

چهار شنبه
97/02/12

  اسپیلت البرز
در رستوران
  اسپیلت البرز
در
رستوران
گردشگر
در رستوران هتل
هتل

پنج شنبه
97/02/13

  اسپیلت البرز
در
رستوران هتل
  اسپیلت البرز
در
طبیعت
گردشگر
در
رستوران هتل
هتل

جمعه
97/02/14

  اسپیلت البرز
در
رستوران هتل
  اسپیلت البرز
در
رستوران
- -

سایر خدمات : راهنمای  طبیعت گردی، بیمه مسئولیت مدنی و ورودیه ها.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1300/02/11 ساعت 23:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1300/02/14 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش و لباس مناسب پیاده روی، کاپشن بادگیر و لباس اضافه، بارانی، قمقمه آب (پر شده)، لیوان شخصی، داروی مصرفی شخصی و دو عدد ملحفه.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای داخل ماشین، فلاسک کوچک چای(پر شده)، کلاه و عینک آفتابی، کرم ضدآفتاب، دوربین عکاسی، نقشه استان و یا اطلس راه های ایران.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی¬ گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرز از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرز قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرز در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت