تور ترکمن صحرا و گلستان (سرزمین اسبهای وحشی)

| 3 روزه
قیمت: 4,100,000 ریال
قیمت با تخفیف: 4,070,000 ریال
(تخفیف تنها مختص قراردادهای اینترنتی است.)
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور ترکمن صحرا و گلستان (سرزمین اسبهای وحشی)
امتیاز تور :
تعداد نظرات :    0
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: دیدار از بندر ترکمن، قایق سواری وگشت جزیره آشوراده، گشت جنگل ناهارخوران، دیدار از عجایب هزار دره و سنگ افراشته های خالد نبی، بازدید از آبشار لوه، دیدار از میل گنبد وگشت بازار ترکمن، بازدید از دریاچه جنگلی عباس آباد .

منطقه سفر: گلستان، ترکمن صحرا.

نـوع فعـالـیت : پیاده روی وکوه پیمائی سبک روزانه 1 تا 2 ساعت.  ضمناً (مسیر تهران تا بندر ترکمن با اتوبوس و بدون توقف در شرایط عادی7 ساعت می باشد).

روز(ها) شرح برنامه روزانه 

پنج شنبه
94/02/10

حرکت به سوی جاده هراز و صرف صبحانه در رستوران، ادامه تا بندر ترکمن، قایق سواری وگشت جزیره آشوراده، صرف ناهار،ادامه تا خان ببین و گشت آبشار شیرآباد،تحویل گرفتن اتاق های هتل و وقت آزاد تا زمان صرف شام.

جمعه
94/02/11

صرف صبحانه و حرکت به سمت کلاله، دیدار از عجایب هزار دره وسنگ افراشته های خالدنبی، صرف ناهار در طبیعت، دیدار از مرکز پرورش اسب و جاذبه های شهر گنبد، خرید سوغات از بازار ترکمن‌ها، بازگشت به هتل و صرف شام.

شنبه
94/02/12

صرف صبحانه و تحویل دادن اتاقهای هتل، حرکت به سویجنگل ناهار خوران و پیاده روی در جنگل، ادامه مسیر با ماشین تا دریاچه جنگلی عباس آباد، گشت اطراف دریاچه و صرف ناهار در رستوران،حرکت به سوی تهران و رسیدن حدود ساعت 22.

 

خدمات

وسیله مسافرتی : اتوبوس اسکانیای 44 نفره برای رفت و برگشت ، ماشین محلی جهت مسیرهای صعب العبور کوهستانی، قایق جهت رفت و برگشت به جزیره.

اقامت : 2شب اقامت در هتل  3 ستاره عجم.

وعده های غذایی : 3 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار ناهار اقامت

پنج شنبه
94/02/10

 اسپیلت
رستوران
 گردشگر
رستوران
گردشگر
رستوران
هتل

جمعه
94/02/11

 اسپیلت
رستوران
 اسپیلت
طبیعت
گردشگر
رستوران
هتل

شنبه
94/02/12

 اسپیلت
رستوران
 اسپیلت
رستوران
- -

سایر : راهنما، بیمه، پذیرایی میوه در میان وعده ها، ورودیه‏ ها.

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و ساعت حرکت:
1394/02/10 ساعت 05:00
تاریخ بازگشت و ساعت تقریبی رسیدن به تهران:
1394/02/12 ساعت 22:00
محل حرکت:
بلوار کشاورز تقاطع امیرآباد. حداقل 30 دقیقه قبل از حرکت در محل قرار حضور یابید.
لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش و لباس مناسب پیاده روی، کاپشن بادگیر و لباس اضافه، بارانی، قمقمه آب (پر شده)، لیوان شخصی، داروی مصرفی شخصی و دو عدد ملحفه.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای داخل ماشین، فلاسک کوچک چای ( پر شده)، کلاه و عینک آفتابی، کرم ضدآفتاب، دوربین عکاسی، نقشه استان و یا اطلس راه های ایران.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک اقتصاد نوین: به نام سهند عقدایی 6274121152773842

کارت بانک ملت: به نام سهند عقدایی 6104337230183202

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


شماره تلفن اسپیلت