تور نوروز ترکمن صحرا و گلستان

(ظرفیت محدود)| 3 روزه
قیمت: 5,900,000 ریال
(با خرید آنلاین در قرعه کشی ویژه اسپیلت شرکت نمائید.)
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور نوروز ترکمن صحرا و گلستان
دیدنی ها و فعالیت های سفر

تخفیفات تورهای نوروز 95

جاذبه ها: دیدار از بندر ترکمن، قایق سواری وگشت جزیره آشوراده، دیدار از عجایب هزار دره وسنگ افراشته های خالد نبی، بازدید از آبشار شیرآباد، دیدار از میل گنبد وگشت بازار ترکمن،بازدید از مرکز پرورش اسب، لذت شنیدن نوای دل انگیز دوتار ترکمن، بازدید از دریاچه جنگلی عباس آباد.

منطقه سفر: گلستان، ترکمن صحرا.

نـوع فعـالـیت : پیاده روی وکوه پیمائی سبک روزانه 1 تا 2 ساعت. ضمناً (مسیر تهران تا بندر ترکمن با اتوبوس و بدون توقف در شرایط عادی7 ساعت می باشد).

روز(ها) شرح برنامه روزانه 

چهارشنبه
95
/01/11

حرکت به سوی فیروزکوه و صرف صبحانه در رستوران، ادامه تا بندر ترکمن، قایق سواری وگشت جزیره آشوراده، صرف ناهار،حرکت به سوی هتل ، تحویل گرفتن اتاق های هتل و وقت آزاد تا زمان صرف شام.

پنج شنبه
95
/01/12

صرف صبحانه و حرکت به سمت کلاله، دیدار از عجایب هزار دره وسنگ افراشته های خالدنبی، صرف ناهار در طبیعت، جاذبه های شهر گنبد، خرید سوغات از بازار ترکمن‌ها، بازگشت به هتل و صرف شام.

جمعه
95
/01/13

صرف صبحانه و تحویل دادن اتاقهای هتل، حرکت به سوی خان ببین و گشت آبشار شیرآباد ، ادامه مسیر با ماشین تا دریاچه جنگلی عباس آباد، گشت اطراف دریاچه و صرف ناهار در رستوران،حرکت به سوی تهران و رسیدن حدود ساعت 22.

 

خدمات

وسیله مسافرتی : اتوبوس 44 نفره ولوو توریستی در اختیار، ماشین محلی جهت مسیرهای صعب العبور کوهستانی، قایق جهت رفت و برگشت به جزیره.

اقامت :  2 شب هتل 3 ستاره عجم.

وعده های غذایی : 3 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت

چهارشنبه
95
/01/11

 اسپیلت
رستوران
 گردشگر
رستوران
گردشگر
رستوران

هتل
عجم

پنج شنبه
95
/01/12

 اسپیلت
رستوران
 اسپیلت
طبیعت
گردشگر
رستوران

هتل
عجم

جمعه
95
/01/13

 اسپیلت
رستوران
 اسپیلت
رستوران
- -

سایر : راهنما، بیمه، پذیرایی میوه در میان وعده ها، ورودیه‏ ها.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1395/01/11 ساعت 04:30
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1395/01/13 ساعت 22:00
محل حرکت:
بلوار کشاورز تقاطع امیرآباد. حداقل 30 دقیقه قبل از حرکت در محل قرار حضور یابید.
لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش و لباس مناسب پیاده روی، کاپشن بادگیر و لباس اضافه،پانچو برای مواقع بارانی، قمقمه آب (پر شده)، لیوان شخصی، داروی مصرفی شخصی و دو عدد ملحفه، دفترچه بیمه، شناسنامه .

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای داخل ماشین، فلاسک کوچک چای(پر شده)، کلاه و عینک آفتابی، کرم ضدآفتاب، دوربین عکاسی، نقشه استان و یا اطلس راه های ایران.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک اقتصاد نوین: به نام سهند عقدایی 6274121152773842

کارت بانک ملت: به نام سهند عقدایی 6104337230183202

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت