تور ترکمن صحرا و گلستان

| 3 روزه
قیمت: 3,950,000 ریال
قیمت با تخفیف: 3,920,000 ریال
(تخفیف تنها مختص قراردادهای اینترنتی است.)
8% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور ترکمن صحرا و گلستان
امتیاز تور :
تعداد نظرات :    0
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: دیدار از بندر ترکمن، قایق سواری وگشت جزیره آشوراده، گشت جنگل ناهارخوران، دیدار از عجایب هزار دره و سنگ افراشته های خالد نبی، بازدید از آبشار لوه، دیدار از میل گنبد وگشت بازار ترکمن، بازدید از دریاچه جنگلی عباس آباد .

منطقه سفر: گلستان، ترکمن صحرا.

نـوع فعـالـیت : پیاده روی وکوه پیمائی سبک روزانه 1 تا 2 ساعت.  ضمناً (مسیر تهران تا بندر ترکمن با اتوبوس و بدون توقف در شرایط عادی7 ساعت می باشد).

خدمات

اتوبوس توریستی44 نفره در اختیار تور ، 2شب اقامت در  هتل قصرمینو دشت، ماشین محلی جهت مسیرهای صعب العبور کوهستانی، قایق جهت رفت و برگشت به جزیره، راهنما، بیمه مسئولیت مدنی سفر ، پذیرایی میان وعده ها، ورودیه ‏ها.

وسیله مسافرتی : اتوبوس اسکانیای 44 نفره برای رفت و برگشت ، ماشین محلی جهت مسیرهای صعب العبور کوهستانی، قایق جهت رفت و برگشت به جزیره.

اقامت : 2شب اقامت در هتل 2 ستاره قصر مینو دشت.

وعده های غذایی : 3 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام
جمعه
93/07/11
 اسپیلت
رستوران
 اسپیلت
رستوران
گردشگر
رستوران
شنبه
93/07/12
 اسپیلت
رستوران
 اسپیلت
طبیعت
گردشگر
رستوران
یک شنبه
93/07/13
 اسپیلت
رستوران
 گردشگر
رستوران
-

سایر : راهنما، بیمه، پذیرایی میوه در میان وعده ها، ورودیه‏ ها.

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و ساعت حرکت:
1300/07/11 ساعت 05:00
تاریخ بازگشت و ساعت تقریبی رسیدن به تهران:
1300/07/13 ساعت 22:00
محل حرکت:
بلوار کشاورز تقاطع امیرآباد. حداقل 30 دقیقه قبل از حرکت در محل قرار حضور یابید.
لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش و لباس مناسب پیاده روی، کاپشن بادگیر و لباس اضافه، بارانی، قمقمه آب (پر شده)، لیوان شخصی، داروی مصرفی شخصی و دو عدد ملحفه.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای داخل ماشین، فلاسک کوچک چای ( پر شده)، کلاه و عینک آفتابی، کرم ضدآفتاب، دوربین عکاسی، نقشه استان و یا اطلس راه های ایران.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 6221061041773641

حساب بانک پارسیان: بنام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 6-25068-801

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


شماره تلفن اسپیلت

اسپیلت در جشنواره وب ایران