تور نوروز کویر مصر، چک چک و عقدا (اتوبوس VIP) - خانه محلی

(ظرفیت تکمیل)| 3.5 روزه
قیمت: 7,900,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور نوروز کویر مصر، چک چک و عقدا (اتوبوس VIP) - خانه محلی
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : گشت کویر مصر و پیاده روی با پای برهنه بر روی تپه‌‏های ماسه‌‏ای نرم و لطیف، دیدار از شهر خور، گشت کویر زیبای طبقه و دیدن غروب آفتاب در پلیگونهای نمکی، دیدار از معبد زرتشتیان در چک‌چک، دیدار از شهر تاریخی میبد، بازدید از نارین قلعه و چاپارخانه، یخچال خشتی و آب انبار(کلار)، گشت و گذار در بافت قدیمی‌عقدا شهر انارهای شیرین، دیدار از نایین و خرید سوغات، تجربه 1 شب اقامت در خانه ‌سنتی و تجهیزشده خور و 1 شب دیگر در خانه‌ سنتی و تجهیز شده عقدا، شب ‌نشینی دور آتش و نوش جان کردن شب چره و سیب زمینی تنوری.

منطقه سفر: اصفهان، کویر مصر.

نـوع فعـالـیت : طبیعت گردی و بازدید از جاذبه های تاریخی فرهنگی.

روز(ها) شرح برنامه روزانه 

پنج شنبه
97/01/09

حرکت شبانه با اتوبوس VIP به سوی اتوبان قم و ادامه تا خور و بیابانک.

جمعه
97
/01/10

صبحگاهان رسیدن به شهر خور و صرف صبحانه، رفتن به سوی روستای مصر و کویر نوردی، پیاده روی با پای برهنه در میان تپه های ماسه‌ای نرم و لطیف کویر، آشنایی با پوشش گیاهی و جانوری کویر، شتر سواری اختیاری و بازگشت به محل اقامت برای صرف ناهار و استراحتی کوتاه، گشت عصرگاهی در پلیگون های نمک و دیدن غروب دل‌انگیز آفتاب، دمی آسودن در انرژی سرشار کویر و باز گشت به محل اقامت، وقت آزاد تا زمان صرف شام و لذت شب نشینی دور آتش، نوش جان کردن شب چره و سیب زمینی تنوری.

شنبه
97
/01/11

صرف صبحانه و جمع آوری وسایل، تحویل دادن محل اقامت و حرکت به سوی اردکان و پیر سبز چک چک، دیدار از نیایشگاه و معبد زرتشتیان در دل سخره های کوه و ادامه تا شهر میبد، صرف ناهار در رستوران و دیدار از نارین قلعه، چاپارخانه، یخچال خشتی و آب انبارکلار، ادامه مسیر تا عقدا "شهری با خانه های قدیمی" و اقامت در خانه سنتی، صرف شام از غذاهای لذیذ خانگی بومیان عقدا.

یک شنبه
97
/01/12

صرف صبحانه و جمع آوری وسایل، گشت کوچه باغ ها و دیدار از محله های قدیمی شهر عقدا، حرکت به سوی نایین و دیدار از فاخر ترین مسجدجامع ایران در این شهر تاریخی، صرف ناهار در رستوران و خرید سوغات، بازگشت به سوی تهران و رسیدن حدود ساعت 22.

 

خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی : اتوبوس VIP تختخواب شو 25 نفره.

اقامت: 2 شب به صورت گروهی در خانه های محلی تجهیز شده (شب اول اقامتگاه بیراهه مصر و شب دوم اقامتگاه انار عقدا)

وعده ‏های غذایی شامل: 3 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار، 2 وعده شام و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
پنج شنبه
97/01/09
- -

گردشگر
در رستوران

استراحت داخل
اتوبوس VIP

جمعه
97
/01/10

اسپیلت البرز
در خانه محلی تجهیز شده
اسپیلت البرز
در خانه محلی تجهیز شده
اسپیلت البرز
در خانه محلی تجهیز شده
خانه محلی تجهیز شده

شنبه
97
/01/11

اسپیلت البرز
در خانه محلی تجهیز شده
گردشگر
در رستوران
اسپیلت البرز
در خانه محلی تجهیز شده
خانه محلی تجهیز شده

یک شنبه
97
/01/12

اسپیلت البرز
در خانه محلی تجهیز شده
گردشگر
در رستوران
- -

سایر خدمات : راهنمای  طبیعت گردی، بیمه مسئولیت مدنی و ورودیه ها.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/01/09 ساعت 20:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/01/12 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، روبروی فروشگاه شهروند، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

داروی مصرفی شخصی، لباس مناسب طبیعت گردی، لباس گرم اضافه، لیوان شخصی، کارت شناسایی معتبر، کاپشن بادگیر، کوله پشتی بزرگ، پانچو برای مواقع بارانی، قمقمه آب (پر شده)

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی، دفترچه یادداشت و قلم، دوربین عکاسی، فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل)، کلاه و عینک آفتابی، لوازم استحمام، نقشه ای از منطقه، ساز شخصی مورد علاقه

 

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی¬ گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

 

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرز از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرز قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرز در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت