تور کویر مصر (اتوبوس VIP) - اقامتگاه بوم گردی

(ظرفیت تکمیل)| 2.5 روزه
قیمت: 4,200,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور کویر مصر (اتوبوس VIP) - اقامتگاه بوم گردی
دیدنی ها و فعالیت های سفر

برای دیدن تور نوروز کویر مصر بر روی آن کلیک کنید.

جاذبه ها: طبیعت گردی در کویر مصر، پیاده روی با پای برهنه بر روی تپه ‏های ماسه‌ای لطیف کویری، بازدید از قلعه بیاضیه و روستای گرمه، عکاسی از شهر قدیمی انارک،گشت نخلستان و دیدن غروب دل انگیز آفتاب در پلیگونهای نمکی کویر، تجربه یک شب اقامت در خانه سنتی تجهیز شده. 

منطقه : اصفهان، شهر خور، کویر مصر.

نـوع فعـالـیت : پیاده روی متوسط در کویر ( روزانه 2 الی 4 ساعت ) ضمناً مسیر تهران تا شهر خور با ماشین و در شرایط عادی جاده‌ای 10 ساعت می‌باشد.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
سه شنبه
96/09/14
حرکت شبانه با اتوبوس VIP تختخواب شو 25 نفره به طرف جاده قم، صرف شام در رستوران مهتاب.
چهارشنبه
96/09/15
صبحگاهان رسیدن به شهر خور و صرف صبحانه، رفتن به روستای کویری مصر و پیاده‏روی با پای برهنه بر روی تپه‏های ماسه‏ای، شتر سواری اختیاری و باز گشت به محل اقامت، صرف ناهار و استراحتی کوتاه‏، گشت عصرگاهی در کویر طبقه و تماشای غروب دل انگیز آفتاب در پولیگونهای نمک، بازگشت به محل اقامت و وقت آزاد تا زمان صرف شام، شب نشینی دور آتش و نوش جان کردن سیب زمینی تنوری و شب چره.
پنج شنبه
96/09/16
صرف صبحانه و بازدید از قلعه بیاضیه، گشت نخلستان و دیدار از روستای گرمه، خرید سوغات از کویر نشینان و بازگشت به محل اقامت، صرف ناهار و حرکت به سوی تهران، رسیدن حدود ساعت 22.

 

خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی :  اتوبوس VIP تخت خواب شو 25 نفره.

اقامت : 1 شب در اقامتگاه بوم گردی.

وعده های غذایی: 2 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 1 وعده شام و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
سه شنبه
96/09/14
- - برعهده گردشگر
در رستوران

استراحت
در اتوبوس VIP

چهارشنبه
96/09/15
برعهده اسپیلت
در اقامتگاه بوم گردی
برعهده اسپیلت
در اقامتگاه بوم گردی
برعهده اسپیلت
در اقامتگاه بوم گردی
اقامتگاه بوم گردی
پنج شنبه
96/09/16
برعهده اسپیلت
در اقامتگاه بوم گردی
برعهده اسپیلت
در اقامتگاه بوم گردی
- -

سایر خدمات: تمام ورودیه ها، بیمه مسئولیت مدنی سفر، راهنمای مجرب.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1396/09/14 ساعت 21:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1396/09/16 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

داروی مصرفی شخصی، هد لمپ، لباس مناسب طبیعت گردی، لیوان شخصی، کارت شناسایی معتبر، کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی کوچک یک روزه، پانچو برای مواقع بارانی، قمقمه آب (پر شده)، ملحفه (2 عدد)

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی، دفترچه یادداشت و قلم، دوربین عکاسی، فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل)، کلاه و عینک آفتابی، لوازم استحمام، نقشه ای از منطقه

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام تور کویر مصر، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت