تور نوروز قشم، هنگام و هرمز (با قطار) - خانه محلی

(ظرفیت تکمیل)| 5.5 روزه
قیمت: 12,700,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور نوروز قشم، هنگام و هرمز (با قطار) - خانه محلی
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: طبیعت گردی و دریا نوردی در جزایر قشم و هنگام و هرمز، رفت و برگشت با قطار چهار تخته درجه یک، تجربه 3 شب اقامت در خانه تجهیز شده بومیان قشم و نوش جان کردن غذاهای دریایی دست پخت آنها، دیدار از جزایر ناز و تماشای دلفین‏های بازیگوش، گشت  دره ‏ی ستاره‌ها و ساحل نقره فام جزیره هنگام، بازدید ازکارگاه‏ لنج‏سازی سنتی، تنگه ‏ی اعجاب انگیز چاه‏ کوه، بندر بادگیرها (لافت) و غروب دل انگیزش، جنگل حرا و تماشای پرندگان وحشی، بازدید از قلعه پرتغالی ها، طبیعت گردی در میان کوههای رنگین جزیره بومی هرمز، دره مجسمه ها و بازدید از معدن خاک سرخ خوراکی، و عکاسی از این جزیره زیبا.

منطقه سفر: هرمزگان/ سواحل و جزایر بومی.

نـوع فعـالـیت : طبیعت گردی،  قایق سواری و پیاده روی متوسط و دیدار از جاذبه ها به طور متناوب در طول روز.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
پنج شنبه
97/01/09
حرکت قطار چهار تخته درجه یک راس ساعت 12:20 به سوی بندر عباس، پذیرایی میان وعده و معارفه کوپه به کوپه، صرف شام و استراحت.
جمعه
97/01/10
صبحگاهان صرف صبحانه در قطار و رسیدن به بندر عباس، ترانسفر به اسکله و سفر دریایی به جزیره قشم، رفتن به محل اقامت و صرف ناهار، گشت جنگل حرا و قایق سواری، دیدار از بندر لافت و غروب دل انگیزش، بازگشت به محل اقامت و صرف شام.
شنبه
97/01/11
صرف صبحانه و قایق سواری تا جزیره‏ بومی هنگام، دیدن دلفین‏های بازیگوش و لاکپشتهای دریایی، دیدار از ساحل صخره ای و آکواریم طبیعی، بازگشت به محل اقامت و صرف ناهار، گشت دره اعجاب انگیز چاهکو و لنج سازی سنتی. قایق سواری در جنگل حرا و دیدن پرندگان دریایی، رفتن به خانه محلی و صرف شام محلی و اقامت.
یک شنبه
97/01/12
صرف صبحانه وحرکت به سوی اسکله برای سفر دریایی به جزیره
هرمز، پیاده روی در کوههای رنگین جزیره هرمز و گشت دره شگفت انگیز مجسمه ها، بازدید از معدن خاک سرخ و قلعه پرتغالی ها، صرف نهار در خانه بومیان جزیره و بازگشت با شناور دریایی به قشم، گشت بازار و خرید سوغات، صرف ناهار در رستوران و بازگشت به محل اقامت.
دوشنبه
97/01/13
بیداری و صرف صبحانه، حرکت به سوی روستای برکه خلف و دیدار از دره ستاره ها، ادامه تا اسکله و سوار شدن به شناور دریایی برای رفتن به بندر عباس، ترانسفر از اسکله بندرعباس تا راه آهن. حرکت قطار چهار تخته درجه یک راس ساعت 12:10 به مقصد تهران می باشد.
سه شنبه
97/01/14

صبحگاهان رسیدن به ایستگاه راه آهن تهران.

 

خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی : رفت برگشت قطار چهار تخته درجه یک، قایق و وسیله نقلیه توریستی متناسب با تعداد نفرات برای گشتهای منطقه.

در صورت تمایل به سفر هوایی، جهت تهیه بلیط هواپیما لطفا هر چه سریعتر با بخش فروش اسپیلت تماس حاصل فرمائید تا در صورت موجود بودن پرواز، برای شما اقدامات لازم صورت پذیرد.

اقامت : 3 شب خانه محلی تجهیز شده .

وعده های غذایی : 3 وعده صبحانه، 3 وعده ناهار، 2 وعده شام و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
پنج شنبه
97/01/09
- - گردشگر
در رستوران قطا
ر
استراحت در
قطار
جمعه
97/01/10
گردشگر
در قطا
ر
اسپیلت البرز
در خانه محلی
اسپیلت البرز
در خانه محلی
خانه محلی
تجهیز شده
شنبه
97/01/11
اسپیلت البرز
در خانه محلی
اسپیلت البرز
در رستوران
اسپیلت البرز
در خانه محلی
خانه محلی
تجهیز شده
یک شنبه
97/01/12
اسپیلت البرز
در خانه محلی
اسپیلت البرز
در خانه محلی
گردشگر
در رستوران
خانه محلی
تجهیز شده
دوشنبه
97/01/13
اسپیلت البرز
در خانه محلی
گردشگر
در رستوران قطا
ر
گردشگر
در رستوران قطا
ر
استراحت در
قطار
سه شنبه
97/01/14
گردشگر
در رستوران قطا
ر
- -  

سایر خدمات : راهنمای مجرب، بیمه، و کلیه ورودیه ‏ها، کلیه هزینه ‏های قایق ‏سواری و حمل و نقل‏های محلی.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/01/09 ساعت 12:20
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/01/14 ساعت 08:00
محل حرکت:
ایستگاه راه آهن (محل جمع شدن گروه ایستگاه راه آهن تهران سالن اصلی مقابل ماکت قرآن)، لطفا یک ساعت قبل در ایستگاه راه آهن حضور یابید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

داروی مصرفی شخصی، هد لمپ، لباس مناسب طبیعت گردی، لیوان شخصی، کارت شناسایی معتبر، کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی بزرگ، کوله پشتی کوچک یک روزه، قمقمه آب (پر شده)

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی، دفترچه یادداشت و قلم، دوربین،  عکاسی، کرم ضد آفتاب، کلاه و عینک آفتابی، شارژر (موبایل، دوربین و...)، لوازم استحمام، نقشه ای از منطقه

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی  اسپیلت البرز ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرز از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرز قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرز در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت