تور نوروز عبور از عرض کویر با قافله شتر

(ظرفیت محدود)| 4 روزه
قیمت: 9,900,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور نوروز عبور از عرض کویر با قافله شتر
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : پیمایش یکی از شاخه های جاده ابریشم با قافله شتر به شیوه نیاکانمان(ترکیبی از سواره و پیاده)، به دور بودن از تمامی استرس ها و مشغله های روز مره در این چند روز زندگی بیابانی، تجربه عبور از بستر دریاچه نمک و آشنایی با گیاهان و جانوران کویری، پیاده روی با پای برهنه بر روی رمل های لطیف ماسه ای و غلطیدن شعف انگیز در شیب شن های روان، دیدار از چاه سرخ و بقایای کاروانسرای سفید آب، عبور از دق برهوت دوکویری وکلوتهای ترکمنی، دیدار از آثار تاریخی به جا مانده در کویر مرکزی ایران نظیر،آب انبار قیلوقه، کاروانسرای عین الرشید، کاروانسرای قصر بهرام و حرم سرای شاه عباس، تجربه یک شب اقامت در کمپینگ هزارستاره اسپیلت البرز واقع در جزیره غیر مسکونی سرگردان در میان دریاچه نمک، یک شب دیگر اقامت در سکوت و آرامش کمپینگ پارک ملی اسپیلت البرز واقع در عمق کویر مرکزی ایران و شب سوم در کاروانسرای تاریخی پارک ملی کویر(قصر بهرام) و نوش جان کردن غذاهای گرم و طبخ شده توسط آشپز تیم از جمله چلوکباب شتر!.

منطقه سفر : استانهای اصفهان و سمنان - کویر مرکزی ایران.

نـوع فعـالـیت : طبیعت گردی و ایرانگردی.

روز(ها) شرح برنامه روزانه 

چهارشنبه
97
/01/01

حرکت از تهران به سوی اتوبان قم، صرف صبحانه در رستوران و ادامه تا آران، جابه جایی در ماشین های محلی برای رفتن به کویر، توقف برای دیدار از کشاورزی بدوی در کویر و پذیرایی میان وعده، تماشای دره سرخ و کلوت های خطب شکن، ادامه مسیر تا مرنجاب و صرف ناهار در کاروانسرا، استراحتی کوتاه و پیاده روی در تپه های ماسه ای لطیف، غلطیدن در شنهای روان و عکاسی از مناظر بدیع منطقه، پذیرایی میان وعده و ادامه مسیر با ماشین بر روی بستر دریاچه نمک تا رسیدن به جزیره سرگردان، برپایی چادرها با مشارکت گروهی به منظور آشنای طبیعت گردان با چگونه برپا کردن یک کمپ حرفه ای، گشت شبانه در نقاط بکر جزیره سرگردان و تماشای آسمان هزار ستاره شبهای کویر، آشنایی مقدماتی با جهت یابی از طریق ستاره ها، صرف شام و شب نشینی دور آتش و سرانجام تجربه یک شب اقامت در سکوت و آرامش وصف ناپذیر این جزیره غیر مسکونی.

پنج شنبه
97
/01/02

صرف صبحانه و برچیدن کمپ، جمع آوری وسایل و حرکت با کاروان شتر در بستر دریاچه نمک، پیمایش دریاچه تا رسیدن کنار ریگهای روان کویر و توقف برای پذیرایی میان وعده، ادامه مسیر به صورت ترکیبی از شترسواری و پیاده روی از طریق بکر ترین رمل های ماسه ای تا رسیدن به بار انداز دماغه پونک،(در صورت خسته شدن نفرات و یا کمبود وقت، ادامه مسیر با ماشین های تور طی خواهد شد)، توقف در کنار چاه کویری دماغه پونک و تجربه آبکشی بدوی در کویر، صرف ناهار و استراحتی کوتاه، ادامه مسیر در بستر جاده ابریشم با قافله شتر و در بین راه توقفی کوتاه برای پذیرایی میان وعده، حرکت قافله شتر و ادامه تا دروازه پارک ملی کویر برای برپایی کمپ، همکاری گروهی در زدن چادرها و وقت آزاد تا زمان صرف شام، شب نشینی دور آتش و صرف شب چره، سپس خوابی آرام در این کمپ برپا شده در عمق کویر مرکزی ایران.

جمعه
97
/01/03

صرف صبحانه و برچیدن کمپ،جمع آوری وسایل و طی مسیر تا محیط‌بانی سفیدآب منطقه وحوش کویری، پیاده روی در پارک ملی کویر تا رسیدن به بقایای کاروانسرای تاریخی سفید‌آب برای بازدید، پذیرایی میان وعده و ادامه مسیر در پارک ملی کویر در حین عبور از کنار کلوتهای ترکمنی، طی نمودن قسمتی از مسیر با ماشین ها تا رسیدن به منطقه دوکویری و استقرار برای صرف ناهار، پیاده روی در دق برهوت دوکویری واقع در حاشیه دریاچه نمک و ادامه مسیر با ماشین تا رسیدن به حوض قیلوقه، توقفی کوتاه برای بازدید از این آب انبار قدیمی به جا مانده در مسیر جاده ابریشم و صرف میان وعده، ادامه تا رسیدن به کاروانسرای قصربهرام و بازدید از قسمتهای مختلف آن، برپایی کمپ در حیاط کاروانسرا و وقت آزاد تا زمان صرف شام.

شنبه
97
/01/04

صرف صبحانه و برچیدن چادرها، جمع آوری وسایل و بار زدن در ماشین، پیاده روی تا بقایای حرمسرای شاه عباس جهت بازدید وعکاسی، حرکت با ماشین ها تا رسیدن به دروازه خروجی پارک ملی کویر در منطقه مبارکیه و ادامه تا ورامین، صرف ناهار در رستوران(البته کمی دیر تر از حد معمول) و ادامه تا تهران، رسیدن به میدان آرژانتین حدود ساعت 16.

توجه و مهم: این سفر ماجرا جویانه و به یاد ماندنی طبق گفته اغلب شرکت کنندگان قبلی بهترین سفری بوده که تجربه نموده‌اند، در عین حال باید توجه داشت، این سفر سفریست در حال کوچ و طبعاً در ذات خود کمبودها و دشواریهایی دارد که اسپیلت البرز در حد مقدورات بیابانی خود، تلاش نموده رفاهیات سفر را بالا ببرد، در زیر به عمده کاستی ها و برخی رفاهیات اشاره می‌شود.

رفاهیات سفر:

 • این سفر در بخش کویری‌اش فولبرد است و شما نیازی به آوردن غذای قابل حمل ندارید.
 • به منظور پذیرایی میان وعده، روزانه دو نوع میوه سرو میشود به اضافه، نوشیدنی، کیک، چای آتشی، دمنوشهای کویری و همچنین در شب نشینی های دلچسب دور آتش، خشکبار و سیب زمینی تنوری نوش جان خواهید نمود.
 • از آنجا که حمل کوله پشتی ها بر عهده اسپیلت البرز است، شما در طول پیمایش مسیر نیازی به حمل کوله پشتی ندارید و سبکبار حرکت میکنید.
 • شما در طول مسیر، هر قسمتی را که مایل به پیاده روی نباشید می‌توانید با وسایل نقلیه‌ای که تیم را پشتیبانی میکند سواره طی کنید.
 • تیم را امدادگر عمومی اسپیلت البرز همراهی میکند.(و شما در صورت نیاز به کمکهای اولیه می‌توانید از آن خدمات استفاده نمایید).

 دشواریهای سفر:

 • می‌دانید که درکویر از حمام خبری نیست ولی اگر شما در شرایط بیابانی تمایل به استحمام داشته باشید لازم است با پشتکار زیاد، به وسیله یک کتری که در کمپ برای این کار در نظر گرفته شده آب را روی آتش گرم کرده و به شیوه بدوی در چادر حمام صحرایی کمپ، استحمام نمایید.(چه تجربه‌ به یاد ماندنی!).
 • بخشهایی از مناطق این سفر فاقد آنتن دهی موبایل میباشد.
 • اغلب موارد ناچارید از طبیعت به عنوان سرویس بهداشتی استفاده نمائید البته در روز اول سفر با قواعد آن که بسیار هم مهم است آشنا خواهید شد.
 • آرامش کویر گاهی نیز دستخوش تغییرات جوی می‌شود(باید آن را به فال نیک گرفت تا بتوان حظش را برد).
 • علیرغم اینکه تیم آشپزی اسپیلت البرز، قافله را همراهی میکند و همه مواد غذایی نیز سالم و از بهترین ها تهیه شده باز هم لازم است این موضوع را مد نظر قرار دهیم که تهیه و سرو غذادر حال کوچ، دشوار است.

در پایان لازم به ذکر است علی رغم تمام کاستی ها و نا ملایمات ذکر شده، شما کاملاً در حمایت لیدرهای تلاشگر و کادر متعهد و ورزیده اسپیلت البرز قرار دارید و با همکاری و همدلی گروهی، بهترین سفر طبیعت گردی خود را تجربه خواهید نمود.

خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی: اتوبوس توریستی، وسیله نقلیه محلی

اقامت: 3 شب در کمپ مجهز کویری اسپیلت البرز.

وعده ‏های غذایی شامل: 3 وعده صبحانه، 3 وعده ناهار، 3 وعده شام  و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت

چهارشنبه
97
/01/01

گردشگر
در رستوران
اسپیلت البرز
در طبیعت
اسپیلت البرز
در طبیعت
کمپ مجهز کویری
اسپیلت البرز

پنج شنبه
97
/01/02

اسپیلت البرز
در کمپ
اسپیلت البرز
در طبیعت
اسپیلت البرز
در طبیعت
کمپ مجهز کویری
اسپیلت البرز

جمعه
97
/01/03

اسپیلت البرز
در کمپ
اسپیلت البرز
در طبیعت
اسپیلت البرز
در طبیعت
کمپ مجهز کویری
اسپیلت البرز

شنبه
97
/01/04

اسپیلت البرز
در کمپ
برعهده  گردشگر
در رستوران
- -

سایر خدمات : راهنمای مسلط به کویر، بیمه مسئولیت مدنی، پذیرایی میوه وتنقلات به عنوان میان وعده، مجوز های لازم برای ورود به پارک ملی کویر.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/01/01 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/01/04 ساعت 17:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

باتوم کوه پیمایی، بالش بادی، داروی مصرفی شخصی، بشقاب، قاشق و چنگال، هد لمپ، لباس مناسب طبیعت گردی، لباس گرم اضافه، لیوان شخصی، کارت شناسایی معتبر، کاپشن شلوار پلار، کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی بزرگ، کیسه خواب، کوله پشتی کوچک یک روزه، پانچو برای مواقع بارانی، زیرانداز انفرادی، قمقمه آب (پر شده)زشم، لباس اضافه، کلاه و عینک آفتابی

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای استراحت داخل ماشین، نخ و سوزن  و بند کفش اضافه، پانچو برای مواقع بارانی، باتوم کوه پیمایی،  فلاسک کوچک چای (پر شده)، لوازم استحمام صحرایی که اگر شرایطش بود بتوانید استفاده کنید،  دوربین عکاسی، نقشه ای از منطقه.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.

تور نوروز عبور از عرض کویر با قافله شتر

(ظرفیت محدود)| 4 روزه
قیمت: 9,900,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور نوروز عبور از عرض کویر با قافله شتر
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : پیمایش یکی از شاخه های جاده ابریشم با قافله شتر به شیوه نیاکانمان(ترکیبی از سواره و پیاده)، به دور بودن از تمامی استرس ها و مشغله های روز مره در این چند روز زندگی بیابانی، تجربه عبور از بستر دریاچه نمک و آشنایی با گیاهان و جانوران کویری، پیاده روی با پای برهنه بر روی رمل های لطیف ماسه ای و غلطیدن شعف انگیز در شیب شن های روان، دیدار از چاه سرخ و بقایای کاروانسرای سفید آب، عبور از دق برهوت دوکویری وکلوتهای ترکمنی، دیدار از آثار تاریخی به جا مانده در کویر مرکزی ایران نظیر،آب انبار قیلوقه، کاروانسرای عین الرشید، کاروانسرای قصر بهرام و حرم سرای شاه عباس، تجربه یک شب اقامت در کمپینگ هزارستاره اسپیلت البرز واقع در جزیره غیر مسکونی سرگردان در میان دریاچه نمک، یک شب دیگر اقامت در سکوت و آرامش کمپینگ پارک ملی اسپیلت البرز واقع در عمق کویر مرکزی ایران و شب سوم در کاروانسرای تاریخی پارک ملی کویر(قصر بهرام) و نوش جان کردن غذاهای گرم و طبخ شده توسط آشپز تیم از جمله چلوکباب شتر!.

منطقه سفر : استانهای اصفهان و سمنان - کویر مرکزی ایران.

نـوع فعـالـیت : طبیعت گردی و ایرانگردی.

روز(ها) شرح برنامه روزانه 

جمعه
97
/01/10

حرکت از تهران به سوی اتوبان قم، صرف صبحانه در رستوران و ادامه تا آران، جابه جایی در ماشین های محلی برای رفتن به کویر، توقف برای دیدار از کشاورزی بدوی در کویر و پذیرایی میان وعده، تماشای دره سرخ و کلوت های خطب شکن، ادامه مسیر تا مرنجاب و صرف ناهار در کاروانسرا، استراحتی کوتاه و پیاده روی در تپه های ماسه ای لطیف، غلطیدن در شنهای روان و عکاسی از مناظر بدیع منطقه، پذیرایی میان وعده و ادامه مسیر با ماشین بر روی بستر دریاچه نمک تا رسیدن به جزیره سرگردان، برپایی چادرها با مشارکت گروهی به منظور آشنای طبیعت گردان با چگونه برپا کردن یک کمپ حرفه ای، گشت شبانه در نقاط بکر جزیره سرگردان و تماشای آسمان هزار ستاره شبهای کویر، آشنایی مقدماتی با جهت یابی از طریق ستاره ها، صرف شام و شب نشینی دور آتش و سرانجام تجربه یک شب اقامت در سکوت و آرامش وصف ناپذیر این جزیره غیر مسکونی.

شنبه
97
/01/11

صرف صبحانه و برچیدن کمپ، جمع آوری وسایل و حرکت با کاروان شتر در بستر دریاچه نمک، پیمایش دریاچه تا رسیدن کنار ریگهای روان کویر و توقف برای پذیرایی میان وعده، ادامه مسیر به صورت ترکیبی از شترسواری و پیاده روی از طریق بکر ترین رمل های ماسه ای تا رسیدن به بار انداز دماغه پونک،(در صورت خسته شدن نفرات و یا کمبود وقت، ادامه مسیر با ماشین های تور طی خواهد شد)، توقف در کنار چاه کویری دماغه پونک و تجربه آبکشی بدوی در کویر، صرف ناهار و استراحتی کوتاه، ادامه مسیر در بستر جاده ابریشم با قافله شتر و در بین راه توقفی کوتاه برای پذیرایی میان وعده، حرکت قافله شتر و ادامه تا دروازه پارک ملی کویر برای برپایی کمپ، همکاری گروهی در زدن چادرها و وقت آزاد تا زمان صرف شام، شب نشینی دور آتش و صرف شب چره، سپس خوابی آرام در این کمپ برپا شده در عمق کویر مرکزی ایران.

یک شنبه
97
/01/12

صرف صبحانه و برچیدن کمپ،جمع آوری وسایل و طی مسیر تا محیط‌بانی سفیدآب منطقه وحوش کویری، پیاده روی در پارک ملی کویر تا رسیدن به بقایای کاروانسرای تاریخی سفید‌آب برای بازدید، پذیرایی میان وعده و ادامه مسیر در پارک ملی کویر در حین عبور از کنار کلوتهای ترکمنی، طی نمودن قسمتی از مسیر با ماشین ها تا رسیدن به منطقه دوکویری و استقرار برای صرف ناهار، پیاده روی در دق برهوت دوکویری واقع در حاشیه دریاچه نمک و ادامه مسیر با ماشین تا رسیدن به حوض قیلوقه، توقفی کوتاه برای بازدید از این آب انبار قدیمی به جا مانده در مسیر جاده ابریشم و صرف میان وعده، ادامه تا رسیدن به کاروانسرای قصربهرام و بازدید از قسمتهای مختلف آن، برپایی کمپ در حیاط کاروانسرا و وقت آزاد تا زمان صرف شام.

دوشنبه
97
/01/13

صرف صبحانه و برچیدن چادرها، جمع آوری وسایل و بار زدن در ماشین، پیاده روی تا بقایای حرمسرای شاه عباس جهت بازدید وعکاسی، حرکت با ماشین ها تا رسیدن به دروازه خروجی پارک ملی کویر در منطقه مبارکیه و ادامه تا ورامین، صرف ناهار در رستوران(البته کمی دیر تر از حد معمول) و ادامه تا تهران، رسیدن به میدان آرژانتین حدود ساعت 16.

توجه و مهم: این سفر ماجرا جویانه و به یاد ماندنی طبق گفته اغلب شرکت کنندگان قبلی بهترین سفری بوده که تجربه نموده‌اند، در عین حال باید توجه داشت، این سفر سفریست در حال کوچ و طبعاً در ذات خود کمبودها و دشواریهایی دارد که اسپیلت البرز در حد مقدورات بیابانی خود، تلاش نموده رفاهیات سفر را بالا ببرد، در زیر به عمده کاستی ها و برخی رفاهیات اشاره می‌شود.

رفاهیات سفر:

 • این سفر در بخش کویری‌اش فولبرد است و شما نیازی به آوردن غذای قابل حمل ندارید.
 • به منظور پذیرایی میان وعده، روزانه دو نوع میوه سرو میشود به اضافه، نوشیدنی، کیک، چای آتشی، دمنوشهای کویری و همچنین در شب نشینی های دلچسب دور آتش، خشکبار و سیب زمینی تنوری نوش جان خواهید نمود.
 • از آنجا که حمل کوله پشتی ها بر عهده اسپیلت البرز است، شما در طول پیمایش مسیر نیازی به حمل کوله پشتی ندارید و سبکبار حرکت میکنید.
 • شما در طول مسیر، هر قسمتی را که مایل به پیاده روی نباشید می‌توانید با وسایل نقلیه‌ای که تیم را پشتیبانی میکند سواره طی کنید.
 • تیم را امدادگر عمومی اسپیلت البرز همراهی میکند.(و شما در صورت نیاز به کمکهای اولیه می‌توانید از آن خدمات استفاده نمایید).

 دشواریهای سفر:

 • می‌دانید که درکویر از حمام خبری نیست ولی اگر شما در شرایط بیابانی تمایل به استحمام داشته باشید لازم است با پشتکار زیاد، به وسیله یک کتری که در کمپ برای این کار در نظر گرفته شده آب را روی آتش گرم کرده و به شیوه بدوی در چادر حمام صحرایی کمپ، استحمام نمایید.(چه تجربه‌ به یاد ماندنی!).
 • بخشهایی از مناطق این سفر فاقد آنتن دهی موبایل میباشد.
 • اغلب موارد ناچارید از طبیعت به عنوان سرویس بهداشتی استفاده نمائید البته در روز اول سفر با قواعد آن که بسیار هم مهم است آشنا خواهید شد.
 • آرامش کویر گاهی نیز دستخوش تغییرات جوی می‌شود(باید آن را به فال نیک گرفت تا بتوان حظش را برد).
 • علیرغم اینکه تیم آشپزی اسپیلت البرز، قافله را همراهی میکند و همه مواد غذایی نیز سالم و از بهترین ها تهیه شده باز هم لازم است این موضوع را مد نظر قرار دهیم که تهیه و سرو غذادر حال کوچ، دشوار است.

در پایان لازم به ذکر است علی رغم تمام کاستی ها و نا ملایمات ذکر شده، شما کاملاً در حمایت لیدرهای تلاشگر و کادر متعهد و ورزیده اسپیلت البرز قرار دارید و با همکاری و همدلی گروهی، بهترین سفر طبیعت گردی خود را تجربه خواهید نمود.

خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی: اتوبوس توریستی، وسیله نقلیه محلی

اقامت: 3 شب در کمپ مجهز کویری اسپیلت البرز.

وعده ‏های غذایی شامل: 3 وعده صبحانه، 3 وعده ناهار، 3 وعده شام  و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت

جمعه
97
/01/10

گردشگر
در رستوران
اسپیلت البرز
در طبیعت
اسپیلت البرز
در طبیعت
کمپ مجهز کویری
اسپیلت البرز

شنبه
97
/01/11

اسپیلت البرز
در کمپ
اسپیلت البرز
در طبیعت
اسپیلت البرز
در طبیعت
کمپ مجهز کویری
اسپیلت البرز

یک شنبه
97
/01/12

اسپیلت البرز
در کمپ
اسپیلت البرز
در طبیعت
اسپیلت البرز
در طبیعت
کمپ مجهز کویری
اسپیلت البرز

دوشنبه
97
/01/13

اسپیلت البرز
در کمپ
گردشگر
در رستوران
- -

سایر خدمات : راهنمای مسلط به کویر، بیمه مسئولیت مدنی، پذیرایی میوه وتنقلات به عنوان میان وعده، مجوز های لازم برای ورود به پارک ملی کویر.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1300/01/10 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1300/01/13 ساعت 17:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

باتوم کوه پیمایی، بالش بادی، داروی مصرفی شخصی، بشقاب، قاشق و چنگال، هد لمپ، لباس مناسب طبیعت گردی، لباس گرم اضافه، لیوان شخصی، کارت شناسایی معتبر، کاپشن شلوار پلار، کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی بزرگ، کیسه خواب، کوله پشتی کوچک یک روزه، پانچو برای مواقع بارانی، زیرانداز انفرادی، قمقمه آب (پر شده)زشم، لباس اضافه، کلاه و عینک آفتابی

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی، دستمال کاغذی، دفترچه یادداشت و قلم، دستمال مرطوب، دوربین عکاسی، فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل)، کرم ضد آفتاب، شارژر (موبایل، دوربین و...)، لوازم استحمام، مسواک و خمیر دندان، نخ و سوزن، نقشه ای از منطقه، ساز شخصی مورد علاقه

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

 

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرز از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرز قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرز در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت