تور نوروز 94 خوزستان و لرستان

(ظرفیت تکمیل)| 4.5 روزه
قیمت: 8,300,000 ریال
(این تور شامل جشنواره تخفیفات تورهای نوروزی می باشد.)
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور نوروز 94 خوزستان و لرستان
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: بازدید از زیگورات چغازنبیل،گشت اهواز،دیدار از مضیف(محل برپایی مهمانی طوایف عرب)،حضور در ضیافت به یاد ماندنی آنها به همراه صرف ناهار، آشنایی با زندگی و فرهنگ طوایف عرب،گشت شوش کهن و دیدار از مقبره دانیال نبی، بقایای کاخ آپادانا، قلعه دمورگان و گشت شوشتر، دیدار از آبشارها و آسیاب‌های‌آبی، بندمیزان و رود کارون،بازدید از سد دز،دیدار از شهر خرم‌آباد و بازدید از قلعه فلک الافلاک، گشت طبیعت و دیدار از آبشار بلند نوژیان،دیدار از شهر زیبای بروجرد ومناظر رویایی اطرافتپه چغا، عکاسی و یک دنیا خاطره به یاد ماندنی.

منطقه سفر : خوزستان، لرستان.

نـوع فعـالـیت : دیدار از جاذبه های تاریخی و فرهنگی و (روزانه بین 1 تا 2 ساعت طبیعت گردی).

روز(ها) شرح برنامه روزانه 

جمعه
93
/12/29

حرکت شبانه به طرف اتوبان قم، معارفه داخل اتوبوس، صرف شام در رستوران.

شنبه
94/01/01

صبحگاهان رسیدن به هتل دزفول و صرف صبحانه،ادامه تا شوشتر جهت دیدار از آبشارها و آسیاب های آبی، گشت اطراف رود کارون وبازگشت به هتل، صرف ناهار و تحویل گرفتن اتاق ها، استراحتی کوتاه و حرکت به سوی شوش، بازدید از بقایای کاخ آپادانا و قلعه دمورگان، دیدار از مقبره دانیال نبی و بازگشت به هتل، وقت آزاد برای گشت شهر دزفول.

یک شنبه
94/01/02

صرف صبحانه وحرکت به سوی شهر اهواز، گشت و گذاری در شهر و ادامه تا سوسنگرد، دیدار از مضیف (محل مهمانی و ضیافت طوایف عرب) حضور در ضیافت آنها به همراه صرف ناهار، حرکت به سوی چغازنبیل و بازدید از زیگورات، بازگشت به هتل و وقت آزاد.

دو شنبه
94/01/03

صرف صبحانه و تحویل دادن اتاق های هتل، بازدید از سد دز و صرف ناهار در رستوران، ادامه تا لرستان و گشت طبیعت، دیدار از آبشار نوژیان و رفتن به هتل در خرم آباد، تحویل گرفتن اتاقها و وقت آزاد.

سه شنبه
94/01/04

صرف صبحانه و تحویل دادن اتاقهای هتل، گشت شهری و بازدید از قلعه فلک الافلاک، حرکت به سوی شهر بروجرد و صرف ناهار در رستوران، دیدار و عکاسی از مناظر رویایی اطراف تپه‌چغا، صرف میان وعده و بازگشت به سوی تهران، رسیدن حدود ساعت 22.

 

خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی: میدلباس (میدی باس).

اقامت: 1 شب هتل 4 ستاره رنگین کمان خرم آباد، 2 شب هتل 3 ستاره دزفول.

وعده ‏های غذایی شامل: 4 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت

جمعه
93/12/29

- -  گردشگر
رستوران
استراحت
داخل اتوبوس

شنبه
94/01/01

  اسپیلت
هتل
 گردشگر
رستوران
 گردشگر
هتل
هتل 3 ستاره
دزفول

یکشنبه
94/01/02

 اسپیلت
هتل
 اسپیلت
در مضیف
 گردشگر
هتل
هتل 3 ستاره
دزفول

دو شنبه
94/01/03

 اسپیلت
هتل
 گردشگر
رستوران
 گردشگر
هتل
هتل 4 ستاره
رنگین کمان

سه شنبه
94/01/04

 اسپیلت
هتل
 گردشگر
رستوران
- -

سایر خدمات : راهنمای  طبیعت گردی، بیمه مسئولیت مدنی و ورودیه ها.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1393/12/29 ساعت 19:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1394/01/04 ساعت 22:00
محل حرکت:
بلوار کشاورز تقاطع امیرآباد. حداقل 30 دقیقه قبل از حرکت در محل قرار حضور یابید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش و لباس مناسب طبیعت گردی و شهری، لباس گرم اضافه، بارانی و چتر، کلاه وعینک آفتابی، داروی مصرفی شخصی ، شناسنامه،  قمقمه آب(پرشده)، لیوان شخصی و 2 عدد ملحفه.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

کوله پشتی1روزه،فلاسک کوچک چای(پرشده)، دوربین عکاسی ، نقشه منطقه یا اطلس راه ها و در صورت تمایل می توانید ساز شخصی مورد علاقه تان راهمراه داشته باشید.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک اقتصاد نوین: به نام سهند عقدایی 6274121152773842

کارت بانک ملت: به نام سهند عقدایی 6104337230183202

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام تور، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت