تور نوروز 94 خوزستان و لرستان

(ظرفیت تکمیل)| 4.5 روزه
قیمت: 8,300,000 ریال
(این تور شامل جشنواره تخفیفات تورهای نوروزی می باشد.)
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور نوروز 94 خوزستان و لرستان
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: بازدید از زیگورات چغازنبیل،گشت اهواز،دیدار از مضیف(محل برپایی مهمانی طوایف عرب)،حضور در ضیافت به یاد ماندنی آنها به همراه صرف ناهار، آشنایی با زندگی و فرهنگ طوایف عرب،گشت شوش کهن و دیدار از مقبره دانیال نبی، بقایای کاخ آپادانا، قلعه دمورگان و گشت شوشتر، دیدار از آبشارها و آسیاب‌های‌آبی، بندمیزان و رود کارون،بازدید از سد دز،دیدار از شهر خرم‌آباد و بازدید از قلعه فلک الافلاک، گشت طبیعت و دیدار از آبشار بلند نوژیان،دیدار از شهر زیبای بروجرد ومناظر رویایی اطرافتپه چغا، عکاسی و یک دنیا خاطره به یاد ماندنی.

منطقه سفر : خوزستان، لرستان.

نـوع فعـالـیت : دیدار از جاذبه های تاریخی و فرهنگی و (روزانه بین 1 تا 2 ساعت طبیعت گردی).

روز(ها) شرح برنامه روزانه 

جمعه
93
/12/29

حرکت شبانه به طرف اتوبان قم، معارفه داخل اتوبوس، صرف شام در رستوران.

شنبه
94/01/01

صبحگاهان رسیدن به هتل دزفول و صرف صبحانه،ادامه تا شوشتر جهت دیدار از آبشارها و آسیاب های آبی، گشت اطراف رود کارون وبازگشت به هتل، صرف ناهار و تحویل گرفتن اتاق ها، استراحتی کوتاه و حرکت به سوی شوش، بازدید از بقایای کاخ آپادانا و قلعه دمورگان، دیدار از مقبره دانیال نبی و بازگشت به هتل، وقت آزاد برای گشت شهر دزفول.

یک شنبه
94/01/02

صرف صبحانه وحرکت به سوی شهر اهواز، گشت و گذاری در شهر و ادامه تا سوسنگرد، دیدار از مضیف (محل مهمانی و ضیافت طوایف عرب) حضور در ضیافت آنها به همراه صرف ناهار، حرکت به سوی چغازنبیل و بازدید از زیگورات، بازگشت به هتل و وقت آزاد.

دو شنبه
94/01/03

صرف صبحانه و تحویل دادن اتاق های هتل، بازدید از سد دز و صرف ناهار در رستوران، ادامه تا لرستان و گشت طبیعت، دیدار از آبشار نوژیان و رفتن به هتل در خرم آباد، تحویل گرفتن اتاقها و وقت آزاد.

سه شنبه
94/01/04

صرف صبحانه و تحویل دادن اتاقهای هتل، گشت شهری و بازدید از قلعه فلک الافلاک، حرکت به سوی شهر بروجرد و صرف ناهار در رستوران، دیدار و عکاسی از مناظر رویایی اطراف تپه‌چغا، صرف میان وعده و بازگشت به سوی تهران، رسیدن حدود ساعت 22.

 

خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی: میدلباس (میدی باس).

اقامت: 1 شب هتل 4 ستاره رنگین کمان خرم آباد، 2 شب هتل 3 ستاره دزفول.

وعده ‏های غذایی شامل: 4 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت

جمعه
93/12/29

- -  گردشگر
رستوران
استراحت
داخل اتوبوس

شنبه
94/01/01

  اسپیلت
هتل
 گردشگر
رستوران
 گردشگر
هتل
هتل 3 ستاره
دزفول

یکشنبه
94/01/02

 اسپیلت
هتل
 اسپیلت
در مضیف
 گردشگر
هتل
هتل 3 ستاره
دزفول

دو شنبه
94/01/03

 اسپیلت
هتل
 گردشگر
رستوران
 گردشگر
هتل
هتل 4 ستاره
رنگین کمان

سه شنبه
94/01/04

 اسپیلت
هتل
 گردشگر
رستوران
- -

سایر خدمات : راهنمای  طبیعت گردی، بیمه مسئولیت مدنی و ورودیه ها.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1393/12/29 ساعت 19:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1394/01/04 ساعت 22:00
محل حرکت:
بلوار کشاورز تقاطع امیرآباد. حداقل 30 دقیقه قبل از حرکت در محل قرار حضور یابید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش و لباس مناسب طبیعت گردی و شهری، لباس گرم اضافه، بارانی و چتر، کلاه وعینک آفتابی، داروی مصرفی شخصی ، شناسنامه،  قمقمه آب(پرشده)، لیوان شخصی و 2 عدد ملحفه.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

کوله پشتی1روزه،فلاسک کوچک چای(پرشده)، دوربین عکاسی ، نقشه منطقه یا اطلس راه ها و در صورت تمایل می توانید ساز شخصی مورد علاقه تان راهمراه داشته باشید.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک اقتصاد نوین: به نام سهند عقدایی 6274121152773842

کارت بانک ملت: به نام سهند عقدایی 6104337230183202

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام تور، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.

نظرات و عکس های همسفران اسپیلت
امتیاز تور :
تعداد نظرات : 0
عالی:
0
خوب:
0
متوسط:
0
ضعیف:
0
خیلی ضعیف:
0
امتیازات و عکس های همسفران

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت