تور کویر ورزنه در خانه محلی (اتوبوس VIP) - فولبرد

| 2.5 روزه
قیمت: 4,000,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور کویر ورزنه در خانه محلی (اتوبوس VIP) - فولبرد
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : کوه پیمایی سبک بر فراز سیاه کوه و دیدن تالاب از ارتفاع، گذر از رودخانه به شیوه بدوی و پیاده روی در میان تپه‏ های ماسه‏ ای کویر، باز دید از آب کشی سنتی (گاو چاه) پدیده ای مجذوب کننده، خرید سوغات و محصولات دستی ورزنه، گشتی در ارگ تاریخی و بزرگ قورتان که هنوز هم بومیان در آن سکنا دارند، بازدید از برج کبوتر خانه ای زنده با کبوتران زیبا.

منطقه : اصفهان/کویر ورزنه.

نـوع فعـالـیت : طبیعت گردی، کوه نوردی و گشت کویری.( روزانه 2 الی 4 ) ضمناً مسیر تهران تا ورزنه با ماشین 6 ساعت می باشد.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
پنج شنبه
96/11/19
ساعت 23:55 حرکت به سوی اتوبان قم.
جمعه
96/11/20
صبحگاهان رسیدن به ورزنه و صرف صبحانه در اقامتگاه، رفتن به تالاب گاو خونی، کوه پیمایی سبک بر فراز سیاه کوه و دیدن چشم انداز های تالاب از ارتفاع، صرف ناهار در طبیعت و استراحتی کوتاه، گذر از رودخانه به شیوه بدوی و پیاده روی در میان بکر ترین تپه های ماسه ای کویر، تجربه سکوت غروب دل انگیز منطقه و بازگشت به محل اقامت، صرف شام و شب نشینی.
شنبه
96/11/21
صرف صبحانه و بازدید از آب کشی سنتی گاو چاه یک مهندسی قدیمی برای آبیاری مزارع، دیدار از ارگ بزرگ و تاریخی قورتان که هنوز هم بومیان در آن سکنا دارند، بازدید از برج کبوتر خانه ای زنده با کبوتران زیبا، صرف ناهار و بازگشت به تهران، رسیدن به میدان آرژانتین حدود ساعت 22

 

خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی : اتوبوس VIP تک صندلی 30 نفره.

اقامت : 1 شب در اقامتگاه بوم گردی به صورت گروهی.

وعده های غذایی : 2 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 1 وعده شام و پذیرایی بین روز.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
پنج شنبه
96/11/19
- - -

استراحت
در اتوبوس

جمعه
96/11/20
بر عهده اسپیلت
در
اقامتگاه بوم گردی
بر عهده اسپیلت
در طبیعت
بر عهده اسپیلت
در اقامتگاه بوم گردی
اقامتگاه بوم گردی
شنبه
96/11/21
بر عهده اسپیلت
در اقامتگاه بوم گردی
بر عهده اسپیلت
در رستوران
- -

سایر خدمات: تمام ورودیه ها، بیمه مسئولیت مدنی سفر، راهنمای مجرب.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1300/11/19 ساعت 23:55
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1300/11/21 ساعت 22:00
محل حرکت:
ایستگاه راه آهن (محل جمع شدن گروه ایستگاه راه آهن تهران سالن اصلی مقابل ماکت قرآن)، لطفا یک ساعت قبل در ایستگاه راه آهن حضور یابید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

داروی مصرفی شخصی، لباس مناسب طبیعت گردی، لباس گرم اضافه، لیوان شخصی، کارت شناسایی معتبر، کفش کوه پیمایی سبک، قمقمه آب (پر شده)

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی، دوربین عکاسی، فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل)، کرم ضد آفتاب، کلاه و عینک آفتابی

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند: 

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت