تور ییلاق جهان نما (اتوبوس VIP)

(ظرفیت محدود)| 3 روزه
قیمت: 6,950,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور ییلاق جهان نما (اتوبوس VIP)
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : دیدار از میل تاریخی رادکان، نیسان سواری در جاده های(جنگلی مرتعی)تا رسیدن به ییلاق زیبای جهان نما، پیاده روی در مراتع و ارتفاعات منطقه و عکاسی از مناظری رویائی، شب نشینی دور آتش و تجربه یک شب اقامت در خنکای ییلاق، پیمایش جنگل در مسیری بسیار زیبا، استراحت و نوشیدن چای در یک قهوه خانه جنگلی قدیمی یکصد ساله.

منطقه سفر : گلستان، جهان نما.

نـوع فعـالـیت : پیاده روی و کوه پیمائی نیمه سنگین ( روزانه بین 2 تا 5 ساعت) در این سفر کوله پشتی ها با وسایل نقلیه محلی حمل میشود و شما سبک بار پیاده روی خواهید کرد.  مسیر تهران تا منطقه با اتوبوس VIP  تختخواب شو 6 ساعت می باشد.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
سه شنبه
97/03/15
حرکت به سمت دامغان، استراحت صبحگاهی داخل ماشین تا رسیدن به رستوران قبل از گرمسار جهت صرف صبحانه، مراسم معارفه داخل ماشین و ادامه مسیر تا دامغان و منطقه دیباج، جابه جایی از ماشین اصلی به مینی‌بوس های محلی و ادامه مسیر کوهستانی تا رسیدن به روستای جهان نما، اسکان در خانه محلی و صرف ناهار، استراحتی کوتاه و گشت عصر گاهی در ارتفاعات منطقه، بازگشت به خانه محلی و وقت آزاد جهت صرف شام و شب نشینی دور آتش.
چهارشنبه
97/03/16
صرف صبحانه، و حرکت برای طبیعت گردی در مراتع و جنگلهای اطراف ییلاق، در صورت مساعد بودن هوا صرف ناهار در طبیعت و در غیر اینصورت بازگشت به محل اقامت جهت صرف ناهار واستراحت، وقت آزاد جهت روستا گردی و گشت وگذار در ییلاق تا زمان خوردن شام. (امشب لازم است که همه گروه زودتر استراحت نمایند زیرا فردا، روز سنگینی در پیش است و باید صبح زود حرکت شود برای عبور از جنگل گلستان).
پنج شنبه
97/03/17
ساعت 4:30 صبح بیداری برای جمع‌آوری وسایل و صرف صبحانه، راس ساعت 6 حرکت به منظور استفاده از طراوت صبحگاهی و به موقع رسیدن به آنسوی جنگل، پیاده روی در مرتع و جنگل به مدت 3 ساعت تا رسیدن به کلبه جنگلی عمو صفر، نوش جان کردن چای آتشی و میان وعده، ادامه پیاده روی در جنگل به مدت 3 ساعت دیگر تا رسیدن به تختگاهی، صرف ناهار قابل حمل در طبیعت و ادامه راه با نیسان تا روستای شموشک، در این روستا ماشین اصلی تور منتظرمان است، سوار شدن و حرکت به سوی تهران. رسیدن حدود ساعت 23:00

 

خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی: اتوبوس VIP تخت خواب شو 25 نفره، مینی بوس محلی برای عبور از مسیر های خاکی و جنگلی.

اقامت: 2 شب اقامت گروهی در خانه محلی.

وعده ‏های غذایی شامل: 3 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 2 وعده شام و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
سه شنبه
97/03/15
اسپیلت البرز
در رستوران
اسپیلت البرز
در

اسپیلت البرز
در
خانه محلی
خانه محلی
در ییلاق
چهارشنبه
97/03/16
اسپیلت البرز
در
اسپیلت البرز
در

اسپیلت البرز
در
خانه محلی
خانه محلی
در ییلاق
پنج شنبه
97/03/17
اسپیلت البرز
در

گردشگر
در
 
- -

سایر خدمات :  ورودیه ها، لیدر مجرب طبیعت گردی و بیمه مسئولیت مدنی سفر.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/03/15 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/03/17 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی کوچک یک روزه،  لباس مناسب طبیعت گردی، باتوم کوهپیمایی، کیسه خواب و زیر انداز مخصوص کیسه خواب، کاپشن بادگیر و لباس گرم اضافه، قمقمه آب (پر شده)، لیوان و ظروف شخصی ، هد لمپ، داروی مصرفی شخصی، کوله پشتی بزرگ یا ساک مناسب که تمام وسایلتان در آن جای گیرد.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای استراحت داخل ماشین، بالش بادی برای خواب شبانه در خانه محلی، کلاه و عینک آفتابی، پانچو برای مواقع بارانی، فلاسک کوچک چای(پر شده)، دوربین عکاسی، نقشه ای از منطقه.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرزثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرزاز رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرزقبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرزدر این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرزکه به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.

نظرات و عکس های همسفران اسپیلت
امتیاز تور :
تعداد نظرات : 0
عالی:
0
خوب:
0
متوسط:
0
ضعیف:
0
خیلی ضعیف:
0
امتیازات و عکس های همسفران

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت