تور کوهرنگ و لاله های واژگون (اتوبوس VIP)

(ظرفیت تکمیل)| 3 روزه
قیمت: 8,600,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور کوهرنگ و لاله های واژگون (اتوبوس VIP)
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : سفر به چهارمحال و بختیاری، بازدید از چشمه و تونل کوهرنگ، آبشار شیخ علی خان، چشمه دیمه، بازدید از دشت لاله های واژگون، گشت کنار زاینده رود زیبا و پل تاریخی زمانخان، قلعه چالشتر

منطقه : چهار محال بختیاری/شهرکرد.

نـوع فعـالـیت : دیدار از جاذبه ها و روزانه 1 تا 2  ساعت پیاده روی سبک. ضمناً مسیر تهران تا شهرکرد528 کیلومتر و با اتوبوس در شرایط عادی و بدون توقف حدود 7 ساعت می باشد.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
چهارشنبه
97/02/12
حرکت به سوی جاده قم و صرف صبحانه در رستوران، ادامه تا شهر کرد و تحویل گرفتن اتاق های هتل، صرف ناهار و استراحتی کوتاه، گشت طبیعت در اطراف تالاب بین المللی چغاخور و آشنایی با پرندگان و آبزیان تالاب، باز گشت به هتل و صرف شام و استراحت.
پنج شنبه
97/02/13
صرف صبحانه و حرکت برای بازدید از دشت لاله های واژگون،دیدار از عشایر منطقه و گشت آبشار شیخ علی خان، صرف نهار و بازدید ازآبشار و تونل کوهرنگ، گشت طبیعت در اطراف چشمه دیمه و بازگشت به هتل، وقت آزاد تا زمان صرف شام و استراحت.
جمعه
97/02/14
صرف صبحانه در هتل و گشت داخل شهرکرد، بازدید از قلعه چالشتر و صرف ناهار، گشت ساحل زاینده رود و دیدار از پل زمانخان،بازگشت به سوی تهران.

 

خدمات

وسیله مسافرتی : اتوبوس VIP تختخواب شو 25 نفره.

اقامت :  2 شب در هتل آپارتمان دامون.

وعده های غذایی : 3 وعده صبحانه، 1 وعده ناهارو میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
چهارشنبه
97/02/12
 اسپیلت البرز
در رستوران
گردشگر
در رستوران هتل
گردشگر
در رستوران هتل
هتل آپارتمان دامون
پنج شنبه
97/02/13
 اسپیلت البرز
در رستوران هتل
 اسپیلت البرز
در طبیعت
گردشگر
در رستوران هتل
هتل آپارتمان دامون
جمعه
97/02/14
 اسپیلت البرز
در
رستوران هتل
گردشگر
در رستوران
- -

 سایر خدمات : راهنمای طبیعت گردی، راهنمای محلی و بیمه مسئولیت مدنی سفر.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/02/12 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/02/14 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

داروی مصرفی شخصی، شناسنامه، لباس مناسب طبیعت گردی، لباس گرم اضافه، لیوان شخصی، کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی کوچک یک روزه، پانچو برای مواقع بارانی، قمقمه آب (پر شده)، ملحفه (2 عدد)، لباس اضافه، لوازم استحمام

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی، دستمال مرطوب، دوربین عکاسی، فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل)، کلاه و عینک آفتابی، نقشه ای از منطقه
 

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی¬ گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را اسپیلت البرز از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرز قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرز در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.

نظرات و عکس های همسفران اسپیلت
امتیاز تور :
تعداد نظرات : 0
عالی:
0
خوب:
0
متوسط:
0
ضعیف:
0
خیلی ضعیف:
0
امتیازات و عکس های همسفران

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت