نئور سوباتان ویژه - اقامت در سوباتان و هتل اسپیناس (اتوبوس VIP)

(ظرفیت محدود)| 3.5 روزه
قیمت: 10,600,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
نئور سوباتان ویژه - اقامت در سوباتان و هتل اسپیناس (اتوبوس VIP)
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: دیدار از دریاچه کوهستانی نئور، پیاده روی در مراتعی پر از گل های رنگارنگ وحشی تا رسیدن به ییلاق زیبای سوباتان، شب نشینی دور آتش در خنکای ییلاق، پیاده روی صبحگاهی و دیدار از آبشار ورزان، عکاسی از مناظر بی بدیل منطقه و گشت ‌وگذار در بافت بومی روستا، پیاده روی عصرگاهی در بام سوباتان ودیدار از مناظری رویائی، شب نشینی دور آتش در خنکای ییلاق، پیمایش یک مسیر عشایری بکر و زیبا در دل جنگل های تالش.

 

منطقه: گیلان، تالش.

نـوع فعـالـیت:

درجه 4 و سنگین می باشد شامل: پیاده روی و کوه پیمائی سنگین با شیب های متغیر و اغلب رو به پایین،

  • روز دوم: 7 ساعت پیاده روی که البته در طول پیاده روی استراحت های لازم داده خواهد شد ضمناً بار و کوله پشتی سنگین گردشگران نیز با نیسان های اسپیلت حمل می گردد، لذا  طبیعت گردان فقط کوله پشتی بسیار سبک خود حمل می نماین
  • روز سوم صبح:  4 ساعت پیاده روی در مراتع خواهیم داشت.
  • روز چهارم: یک ساعت قایق سواری در رودخانه و مرداب خواهیم داشت.
  • ضمناً مسیر تهران تا دریاچه نئور 550 کیلومتر که با اتوبوس در شرایط عادی و بدون توقف حدوداً  9 ساعت می باشد. لطفاً هنگام ثبت نام توان و آمادگی جسمانی خود را در نظر بگیرید.

لازم به ذکر است از پذیرفتن کودکان دوست داشتنی زیر دوازده سال وهمچنین افراد بزرگسال محترمی که آمادگی جسمانی کافی برای این برنامه را ندارند معذوریم، این عزیزان را با کمال میل به سفرهای طبیعت گردی سبک و جذاب دیگر اسپیلت که همزمان با همین برنامه در حال اجراست دعوت میکنیم.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
یک شنبه
97/03/13
حرکت شبانه به طرف اتوبان قزوین و صرف شام در رستوران، ادامه مسیر تا منطقه نئور.
دو شنبه
97/03/14
صبحگاهان رسیدن به منطقه و ادامه مسیر به صورت نیسان سواری تا نئور، صرف صبحانه در طبیعت زیبای کنار دریاچه و عکاسی از مناظر اطراف آن، ادامه با نیسان تا سرگردنه نئور و سپس آغاز پیاده روی در مراتع کوهستانی تالش، عبور از گلزار های وحشی و چشمه سارهای زیبای منطقه، در بین راه صرف ناهار در طبیعت و استراحتی کوتاه، ادامه پیاده روی در مسیر های پر از شقایق های سرخ رنگ تا رسیدن به ییلاق زیبای سوباتان، اسکان در محل اقامت و وقت آزاد تا زمان صرف شام و شب نشینی دور آتش.
سه شنبه
97/03/15
صرف صبحانه و پیاده روی گل گشت در تکه ای از بهشت تا رسیدن به آبشار بزرگ ورزان، عکاسی از مناظر بی بدیل منطقه و دمی آسودن در سکوت به قصد ریلکسیشن، ادامه مسیر برای بازگشت به اقامتگاه جهت صرف ناهار، گشت کوتاه در منطقه رویائی بام سوباتان با چشم انداز جنگل های انبوه تالش، نیسان سواری از مسیری جنگلی تا رسیدن به روستای کیش دیبی و رفتن به سوی هتل 4 ستاره اسپیناس در آستارا با محیطی رویایی، اسکان در هتل و وقت آزاد
چهار شنبه
97/03/16
صبحانه را در هتل میل کرده و می رویم به سوی یکی از اسکله های کم تردد مرداب انزلی، گشت کاملی را در بکر ترین قسمت های مرداب برایتان تدارک دیده ایم تا با عکاسی از مناظر بی بدیل تالاب خاطراتی را ثبت نمایید، ناهارمان را در رستورانی در کنار رودخانه نوش جان کرده و به سوی تهران باز می گردیم. رسیدن به میدان آرژانتین حدود ساعت 22.

 

خدمات

وسیله مسافرتی: اتوبوس (VIP) تختخواب شو 25 نفره، نیسان جهت حمل کوله پشتی ها وحمل و نقل گردشگران در مسیر های فرعی منطقه و اسب همراه تیم در پیاده روی ها جهت امداد رسانی در مواقع ضروری و قایق جهت گشت مرداب.

اقامت: 1 شب  خانه محلی و 1 شب هتل 4 ستاره اسپیناس آستارا.

وعده های غذایی: 3 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار، 1 وعده شام و پذیرایی روزانه.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
یک شنبه
97/03/13
 - - گردشگر
در رستوران
 استراحت شبانه
داخل اتوبوس VIP
دو شنبه
97/03/14
اسپیلت البرز
در طبیعت
گردشگر
در
طبیعت
اسپیلت البرز
در
خانه محلی

خانه محلی

سه شنبه
97/03/15
اسپیلت البرز
در
خانه محلی
اسپیلت البرز
خانه محلی
گردشگر
در رستوران هتل
هتل 4 ستاره
اسپیناس آستارا
چهار شنبه
97/03/16
اسپیلت البرز
در
رستوران هتل
گردشگر
در
رستوران
- -

سایر خدمات:هیزم برای شب نشینی دور آتش، کادر اجرایی مجرب  شامل: (سرپرست برنامه، مسئول تدارکات، آشپز، مسئول خدمات، راهنمای طبیعت‌گردی و راهنمای‌محلی)، بیمه مسئولیت مدنی، پذیرایی میوه در بین وعده ها

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/03/13 ساعت 21:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/03/16 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی، بالاتر از فروشگاه شهروند روبروی بانک سامان. لطفا 15 دقیقه قبل در محل قرار حضور یابید.
لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

باتوم کوه پیمایی، بالش بادی، داروی مصرفی شخصی، زیر انداز مخصوص کیسه خواب، هد لمپ، شناسنامه، یک وعده ناهار قابل حمل، لباس مناسب طبیعت گردی، لباس گرم اضافه، لیوان شخصی، کاپشن بادگیر، کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی بزرگ، کیسه خواب، کوله پشتی کوچک یک روزه، گتر، پانچو برای مواقع باران، یزیرانداز انفرادی، قمقمه آب (پر شده)، لباس اضافه

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی، دوربین عکاسی، فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل)، کلاه و عینک آفتابی، لوازم استحمام، نقشه ای از منطقه
 

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرزثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرزاز رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرزقبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرزدر این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرزکه به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.

تور نئورتا سوباتان (اتوبوس VIP) - خانه محلی - گروه اول

(ظرفیت تکمیل)| 3.5 روزه
قیمت: 8,700,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور نئورتا سوباتان (اتوبوس VIP) - خانه محلی - گروه اول
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: دیدار از دریاچه کوهستانی نئور و پیاده روی در مراتعی بکر و پر از گل های رنگارنگ وحشی، گذر از دشت های شقایق سرخ تا رسیدن به ییلاق زیبای سوباتان، شب نشینی دور آتش در خنکای پر طراوت ییلاق، پیاده روی صبحگاهی و دیدار و عکاسی از آبشار زیبای ورزان، گشت ‌و گذار در بافت بومی روستا و تردد اهالی ییلاق، پیاده روی عصرگاهی در بام سوباتان ودیدار از مناظر وسیع جنگل های رویائی تالش، شب نشینی دور آتش در خنکای اغلب مه گزفته ییلاق، پیمایش یک مسیر عشایری بکر و دل انگیز در میان جنگل های تالش.

منطقه: گیلان، تالش.

نـوع فعـالـیت: پیاده روی و کوه پیمائی با شیب های متغیر و اغلب رو به پایین،

روز دوم: 7 ساعت پیاده روی سنگین که البته در طول پیاده روی استراحت های لازم داده خواهد شد ضمناً بار و کوله پشتی سنگین گردشگران نیز با نیسان های اسپیلت حمل می گردد، لذا طبیعت گردان فقط کوله پشتی بسیار سبک خود را حمل می نمایند.

روز سوم: 4ساعت صبح و 2 ساعت عصر پیاده روی نسبتاً سبک و اختیاری خواهیم داشت.

روز چهارم: 4 ساعت صبح پیمایش جنگل خواهیم داشت. ضمناً مسیر تهران تا منطقه نئور 550 کیلومتر که با اتوبوس در شرایط عادی و بدون توقف حدوداً 9 ساعت می باشد. لطفاً هنگام ثبت نام توان و آمادگی جسمانی خود را در نظر بگیرید.

 

* لازم به ذکر است از پذیرفتن کودکان دوست داشتنی زیر دوازده سال و همچنین افراد بزرگسال محترمی که آمادگی جسمانی کافی ندارند در این برنامه معذوریم، این عزیزان را با کمال میل به سفرهای طبیعت گردی سبک و جذاب دیگر اسپیلت که همزمان با همین برنامه در حال اجراست دعوت میکنیم.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
دوشنبه
97/03/14
حرکت شبانه به طرف اتوبان قزوین و صرف شام در رستوران، ادامه مسیر تا ابتدای منطقه نئور.
سه شنبه
97/03/15
صبحگاهان رسیدن به منطقه و ادامه مسیر به صورت نیسان سواری تا نئور، صرف صبحانه در طبیعت زیبای کنار دریاچه و عکاسی از مناظر اطراف آن، ادامه با نیسان تا سرگردنه نئور و سپس آغاز پیاده روی در مراتع کوهستانی تالش، عبور از گلزار های وحشی و چشمه سارهای زیبای منطقه، در بین راه صرف ناهار در طبیعت و استراحتی کوتاه، ادامه پیاده روی در مسیر های پر از شقایق های سرخ رنگ تا رسیدن به ییلاق زیبای سوباتان، اسکان در محل اقامت و وقت آزاد تا زمان صرف شام و شب نشینی دور آتش.
چهارشنبه
97/03/16
صرف صبحانه و پیاده روی گل گشت در تکه ای از بهشت تا رسیدن به آبشار بزرگ ورزان، عکاسی از مناظر بی بدیل منطقه و دمی آسودن در سکوت به قصد ریلکسیشن، ادامه مسیر برای بازگشت به اقامتگاه جهت صرف ناهار واستراحتی کوتاه، گشت عصرگاهی در منطقه رویائی بام سوباتان با چشم انداز جنگل های انبوه تالش، روستا گردی در بافت بومی ییلاق و خرید سوغات، صرف شام و شب نشینی دور آتش.
پنج شنبه
97/03/17
بیداری زود هنگام در صبح دل انگیز ییلاق، جمع آوری وسایل و تحویل آن به نیسان حمل بار، سپس صرف صبحانه و شروع مسیرهای جنگلی تالش تا رسیدن به کافه میانجاده، دمی استراحت و صرف چای و نوشیدنی در این مکان،‌ ادامه راه با مینی بوس تا رسیدن به روستای کیش دیبی و سوار شدن به اتوبوس تور برای بازگشت به تهران، در بین راه صرف ناهار در رستوران و رسیدن به تهران حدوداً ساعت 22.

 

خدمات

وسیله مسافرتی: اتوبوس (VIP) تختخواب شو 25 نفره، نیسان جهت حمل کوله پشتی ها وحمل و نقل گردشگران در مسیر های فرعی منطقه و اسب همراه تیم در پیاده روی ها جهت امداد رسانی در مواقع ضروری.

اقامت: 2 شب  خانه محلی ییلاق سوباتان با چشم اندازی رویایی

وعده های غذایی: 3 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 2 وعده شام و پذیرایی روزانه.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
دوشنبه
97/03/14
 - - گردشگر
در رستوران
 استراحت شبانه
داخل اتوبوس VIP
سه شنبه
97/03/15
اسپیلت البرز
در طبیعت
گردشگر
در
طبیعت
اسپیلت البرز
در
خانه محلی

خانه محلی
ییلاق سوباتان با چشم اندازی رویایی

چهارشنبه
97/03/16
اسپیلت البرز
در
خانه محلی
اسپیلت البرز
در
خانه محلی
اسپیلت البرز
در
خانه محلی

خانه محلی
ییلاق سوباتان با چشم اندازی رویایی

پنج شنبه
97/03/17
اسپیلت البرز
در
خانه محلی
اسپیلت البرز
در
رستوران
- -

سایر خدمات:هیزم برای شب نشینی دور آتش، کادر اجرایی مجرب  شامل: (سرپرست برنامه، مسئول تدارکات، آشپز، مسئول خدمات، راهنمای طبیعت‌گردی و راهنمای‌محلی)، بیمه مسئولیت مدنی، پذیرایی میوه در بین وعده ها

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/03/14 ساعت 21:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/03/17 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

باتوم کوه پیمایی، بالش بادی، داروی مصرفی شخصی، زیر انداز مخصوص کیسه خواب، هد لمپ، شناسنامه، یک وعده ناهار قابل حمل، لباس مناسب طبیعت گردی، لباس گرم اضافه، لیوان شخصی، کاپشن بادگیر، کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی بزرگ، کیسه خواب، کوله پشتی کوچک یک روزه، گتر، پانچو برای مواقع باران، یزیرانداز انفرادی، قمقمه آب (پر شده)، لباس اضافه

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی، دوربین عکاسی، فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل)، کلاه و عینک آفتابی، لوازم استحمام، نقشه ای از منطقه
 

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرزثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرزاز رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرزقبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرزدر این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرزکه به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.

تور نئورتا سوباتان (اتوبوس VIP) - خانه محلی - گروه دوم

(ظرفیت محدود)| 3.5 روزه
قیمت: 8,700,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور نئورتا سوباتان (اتوبوس VIP) - خانه محلی - گروه دوم
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: دیدار از دریاچه کوهستانی نئور و پیاده روی در مراتعی بکر و پر از گل های رنگارنگ وحشی، گذر از دشت های شقایق سرخ تا رسیدن به ییلاق زیبای سوباتان، شب نشینی دور آتش در خنکای پر طراوت ییلاق، پیاده روی صبحگاهی و دیدار و عکاسی از آبشار زیبای ورزان، گشت ‌و گذار در بافت بومی روستا و تردد اهالی ییلاق، پیاده روی عصرگاهی در بام سوباتان ودیدار از مناظر وسیع جنگل های رویائی تالش، شب نشینی دور آتش در خنکای اغلب مه گزفته ییلاق، پیمایش یک مسیر عشایری بکر و دل انگیز در میان جنگل های تالش.

منطقه: گیلان، تالش.

نـوع فعـالـیت: پیاده روی و کوه پیمائی با شیب های متغیر و اغلب رو به پایین،

روز دوم: 7 ساعت پیاده روی سنگین که البته در طول پیاده روی استراحت های لازم داده خواهد شد ضمناً بار و کوله پشتی سنگین گردشگران نیز با نیسان های اسپیلت حمل می گردد، لذا طبیعت گردان فقط کوله پشتی بسیار سبک خود را حمل می نمایند.

روز سوم: 4ساعت صبح و 2 ساعت عصر پیاده روی نسبتاً سبک و اختیاری خواهیم داشت.

روز چهارم: 4 ساعت صبح پیمایش جنگل خواهیم داشت. ضمناً مسیر تهران تا منطقه نئور 550 کیلومتر که با اتوبوس در شرایط عادی و بدون توقف حدوداً 9 ساعت می باشد. لطفاً هنگام ثبت نام توان و آمادگی جسمانی خود را در نظر بگیرید.

 

* لازم به ذکر است از پذیرفتن کودکان دوست داشتنی زیر دوازده سال و همچنین افراد بزرگسال محترمی که آمادگی جسمانی کافی ندارند در این برنامه معذوریم، این عزیزان را با کمال میل به سفرهای طبیعت گردی سبک و جذاب دیگر اسپیلت که همزمان با همین برنامه در حال اجراست دعوت میکنیم.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
دوشنبه
97/03/14
حرکت شبانه به طرف اتوبان قزوین و صرف شام در رستوران، ادامه مسیر تا ابتدای منطقه نئور.
سه شنبه
97/03/15
صبحگاهان رسیدن به منطقه و ادامه مسیر به صورت نیسان سواری تا نئور، صرف صبحانه در طبیعت زیبای کنار دریاچه و عکاسی از مناظر اطراف آن، ادامه با نیسان تا سرگردنه نئور و سپس آغاز پیاده روی در مراتع کوهستانی تالش، عبور از گلزار های وحشی و چشمه سارهای زیبای منطقه، در بین راه صرف ناهار در طبیعت و استراحتی کوتاه، ادامه پیاده روی در مسیر های پر از شقایق های سرخ رنگ تا رسیدن به ییلاق زیبای سوباتان، اسکان در محل اقامت و وقت آزاد تا زمان صرف شام و شب نشینی دور آتش.
چهارشنبه
97/03/16
صرف صبحانه و پیاده روی گل گشت در تکه ای از بهشت تا رسیدن به آبشار بزرگ ورزان، عکاسی از مناظر بی بدیل منطقه و دمی آسودن در سکوت به قصد ریلکسیشن، ادامه مسیر برای بازگشت به اقامتگاه جهت صرف ناهار واستراحتی کوتاه، گشت عصرگاهی در منطقه رویائی بام سوباتان با چشم انداز جنگل های انبوه تالش، روستا گردی در بافت بومی ییلاق و خرید سوغات، صرف شام و شب نشینی دور آتش.
پنج شنبه
97/03/17
بیداری زود هنگام در صبح دل انگیز ییلاق، جمع آوری وسایل و تحویل آن به نیسان حمل بار، سپس صرف صبحانه و شروع مسیرهای جنگلی تالش تا رسیدن به کافه میانجاده، دمی استراحت و صرف چای و نوشیدنی در این مکان،‌ ادامه راه با مینی بوس تا رسیدن به روستای کیش دیبی و سوار شدن به اتوبوس تور برای بازگشت به تهران، در بین راه صرف ناهار در رستوران و رسیدن به تهران حدوداً ساعت 22.

 

خدمات

وسیله مسافرتی: اتوبوس (VIP) تختخواب شو 25 نفره، نیسان جهت حمل کوله پشتی ها وحمل و نقل گردشگران در مسیر های فرعی منطقه و اسب همراه تیم در پیاده روی ها جهت امداد رسانی در مواقع ضروری.

اقامت: 2 شب  خانه محلی ییلاق سوباتان با چشم اندازی رویایی

وعده های غذایی: 3 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 2 وعده شام و پذیرایی روزانه.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
دوشنبه
97/03/14
 - - گردشگر
در رستوران
 استراحت شبانه
داخل اتوبوس VIP
سه شنبه
97/03/15
اسپیلت البرز
در طبیعت
گردشگر
در
طبیعت
اسپیلت البرز
در
خانه محلی

خانه محلی
ییلاق سوباتان با چشم اندازی رویایی

چهارشنبه
97/03/16
اسپیلت البرز
در
خانه محلی
اسپیلت البرز
در
خانه محلی
اسپیلت البرز
در
خانه محلی

خانه محلی
ییلاق سوباتان با چشم اندازی رویایی

پنج شنبه
97/03/17
اسپیلت البرز
در
خانه محلی
اسپیلت البرز
در
رستوران
- -

سایر خدمات:هیزم برای شب نشینی دور آتش، کادر اجرایی مجرب  شامل: (سرپرست برنامه، مسئول تدارکات، آشپز، مسئول خدمات، راهنمای طبیعت‌گردی و راهنمای‌محلی)، بیمه مسئولیت مدنی، پذیرایی میوه در بین وعده ها

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/03/14 ساعت 21:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/03/17 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

باتوم کوه پیمایی، بالش بادی، داروی مصرفی شخصی، زیر انداز مخصوص کیسه خواب، هد لمپ، شناسنامه، یک وعده ناهار قابل حمل، لباس مناسب طبیعت گردی، لباس گرم اضافه، لیوان شخصی، کاپشن بادگیر، کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی بزرگ، کیسه خواب، کوله پشتی کوچک یک روزه، گتر، پانچو برای مواقع باران، یزیرانداز انفرادی، قمقمه آب (پر شده)، لباس اضافه

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی، دوربین عکاسی، فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل)، کلاه و عینک آفتابی، لوازم استحمام، نقشه ای از منطقه
 

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرزثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرزاز رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرزقبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرزدر این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرزکه به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.

تور نئورتا سوباتان (اتوبوس VIP) - خانه محلی - گروه سوم

| 3.5 روزه
قیمت: 8,700,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور نئورتا سوباتان (اتوبوس VIP) - خانه محلی - گروه سوم
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: دیدار از دریاچه کوهستانی نئور و پیاده روی در مراتعی بکر و پر از گل های رنگارنگ وحشی، گذر از دشت های شقایق سرخ تا رسیدن به ییلاق زیبای سوباتان، شب نشینی دور آتش در خنکای پر طراوت ییلاق، پیاده روی صبحگاهی و دیدار و عکاسی از آبشار زیبای ورزان، گشت ‌و گذار در بافت بومی روستا و تردد اهالی ییلاق، پیاده روی عصرگاهی در بام سوباتان ودیدار از مناظر وسیع جنگل های رویائی تالش، شب نشینی دور آتش در خنکای اغلب مه گزفته ییلاق، پیمایش یک مسیر عشایری بکر و دل انگیز در میان جنگل های تالش.

منطقه: گیلان، تالش.

نـوع فعـالـیت: پیاده روی و کوه پیمائی با شیب های متغیر و اغلب رو به پایین،

روز دوم: 7 ساعت پیاده روی سنگین که البته در طول پیاده روی استراحت های لازم داده خواهد شد ضمناً بار و کوله پشتی سنگین گردشگران نیز با نیسان های اسپیلت حمل می گردد، لذا طبیعت گردان فقط کوله پشتی بسیار سبک خود را حمل می نمایند.

روز سوم: 4ساعت صبح و 2 ساعت عصر پیاده روی نسبتاً سبک و اختیاری خواهیم داشت.

روز چهارم: 4 ساعت صبح پیمایش جنگل خواهیم داشت. ضمناً مسیر تهران تا منطقه نئور 550 کیلومتر که با اتوبوس در شرایط عادی و بدون توقف حدوداً 9 ساعت می باشد. لطفاً هنگام ثبت نام توان و آمادگی جسمانی خود را در نظر بگیرید.

 

* لازم به ذکر است از پذیرفتن کودکان دوست داشتنی زیر دوازده سال و همچنین افراد بزرگسال محترمی که آمادگی جسمانی کافی ندارند در این برنامه معذوریم، این عزیزان را با کمال میل به سفرهای طبیعت گردی سبک و جذاب دیگر اسپیلت که همزمان با همین برنامه در حال اجراست دعوت میکنیم.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
دوشنبه
97/03/14
حرکت شبانه به طرف اتوبان قزوین و صرف شام در رستوران، ادامه مسیر تا ابتدای منطقه نئور.
سه شنبه
97/03/15
صبحگاهان رسیدن به منطقه و ادامه مسیر به صورت نیسان سواری تا نئور، صرف صبحانه در طبیعت زیبای کنار دریاچه و عکاسی از مناظر اطراف آن، ادامه با نیسان تا سرگردنه نئور و سپس آغاز پیاده روی در مراتع کوهستانی تالش، عبور از گلزار های وحشی و چشمه سارهای زیبای منطقه، در بین راه صرف ناهار در طبیعت و استراحتی کوتاه، ادامه پیاده روی در مسیر های پر از شقایق های سرخ رنگ تا رسیدن به ییلاق زیبای سوباتان، اسکان در محل اقامت و وقت آزاد تا زمان صرف شام و شب نشینی دور آتش.
چهارشنبه
97/03/16
صرف صبحانه و پیاده روی گل گشت در تکه ای از بهشت تا رسیدن به آبشار بزرگ ورزان، عکاسی از مناظر بی بدیل منطقه و دمی آسودن در سکوت به قصد ریلکسیشن، ادامه مسیر برای بازگشت به اقامتگاه جهت صرف ناهار واستراحتی کوتاه، گشت عصرگاهی در منطقه رویائی بام سوباتان با چشم انداز جنگل های انبوه تالش، روستا گردی در بافت بومی ییلاق و خرید سوغات، صرف شام و شب نشینی دور آتش.
پنج شنبه
97/03/17
بیداری زود هنگام در صبح دل انگیز ییلاق، جمع آوری وسایل و تحویل آن به نیسان حمل بار، سپس صرف صبحانه و شروع مسیرهای جنگلی تالش تا رسیدن به کافه میانجاده، دمی استراحت و صرف چای و نوشیدنی در این مکان،‌ ادامه راه با مینی بوس تا رسیدن به روستای کیش دیبی و سوار شدن به اتوبوس تور برای بازگشت به تهران، در بین راه صرف ناهار در رستوران و رسیدن به تهران حدوداً ساعت 22.

 

خدمات

وسیله مسافرتی: اتوبوس (VIP) تختخواب شو 25 نفره، نیسان جهت حمل کوله پشتی ها وحمل و نقل گردشگران در مسیر های فرعی منطقه و اسب همراه تیم در پیاده روی ها جهت امداد رسانی در مواقع ضروری.

اقامت: 2 شب  خانه محلی ییلاق سوباتان با چشم اندازی رویایی

وعده های غذایی: 3 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 2 وعده شام و پذیرایی روزانه.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
دوشنبه
97/03/14
 - - گردشگر
در رستوران
 استراحت شبانه
داخل اتوبوس VIP
سه شنبه
97/03/15
اسپیلت البرز
در طبیعت
گردشگر
در
طبیعت
اسپیلت البرز
در
خانه محلی

خانه محلی
ییلاق سوباتان با چشم اندازی رویایی

چهارشنبه
97/03/16
اسپیلت البرز
در
خانه محلی
اسپیلت البرز
در
خانه محلی
اسپیلت البرز
در
خانه محلی

خانه محلی
ییلاق سوباتان با چشم اندازی رویایی

پنج شنبه
97/03/17
اسپیلت البرز
در
خانه محلی
اسپیلت البرز
در
رستوران
- -

سایر خدمات:هیزم برای شب نشینی دور آتش، کادر اجرایی مجرب  شامل: (سرپرست برنامه، مسئول تدارکات، آشپز، مسئول خدمات، راهنمای طبیعت‌گردی و راهنمای‌محلی)، بیمه مسئولیت مدنی، پذیرایی میوه در بین وعده ها

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/03/14 ساعت 21:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/03/17 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

باتوم کوه پیمایی، بالش بادی، داروی مصرفی شخصی، زیر انداز مخصوص کیسه خواب، هد لمپ، شناسنامه، یک وعده ناهار قابل حمل، لباس مناسب طبیعت گردی، لباس گرم اضافه، لیوان شخصی، کاپشن بادگیر، کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی بزرگ، کیسه خواب، کوله پشتی کوچک یک روزه، گتر، پانچو برای مواقع باران، یزیرانداز انفرادی، قمقمه آب (پر شده)، لباس اضافه

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی، دوربین عکاسی، فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل)، کلاه و عینک آفتابی، لوازم استحمام، نقشه ای از منطقه
 

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرزثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرزاز رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرزقبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرزدر این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرزکه به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت