تور ییلاق سوباتان(بهشت ایران)

| 3 روزه
قیمت: 5,500,000 ریال
قیمت با تخفیف: 5,470,000 ریال
(تخفیف تنها مختص قراردادهای اینترنتی است.)
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور ییلاق سوباتان(بهشت ایران)
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: شب نشینی دور آتش در خنکای ییلاق، پیاده روی صبحگاهی و دیدار از آبشار ورزان، عکاسی از مناظر بی بدیل منطقه و گشت‌وگذار در بافت بومی روستا، پیاده روی عصرگاهی در بام سوباتان و دیدار از مناظری رویائی، شب نشینی دور آتش در خنکای ییلاق، پیمایش مسیری بکر و زیبا در دل جنگل های تالش.

منطقه: گیلان، تالش.

نـوع فعـالـیت :  پیاده روی و کوه پیمائی نیمه سنگین   (روز دوم 4 ساعت که در این روز  اختیاری میباشد، و روز سوم  نیز 5 ساعت) البته در طول پیاده روی، استراحت های لازم داده خواهد شد و حمل کوله پشتی سنگین مسافرین نیز با نیسان  و به عهده اسپیلت  خواهد بود،لذا  طبیعت گردان تنها کوله پشتی سبک یک روزه خود راهمراه می برند. ضمناً مسیر تهران تا تالش 450 کیلومتر و با اتوبوس در شرایط عادی و بدون توقف 7 ساعت می باشد.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
جمعه
94/04/26
ساعت 5 صبح حرکت به طرف اتوبان قزوین، استراحت صبحگاهی داخل ماشین، صرف صبحانه در رستوران و بعد از آن مراسم معارفه در ماشین، ادامه مسیر تا رسیدن به هشتپر، صرف ناهار و طی مسیر های کوهستانی و جنگلی با نیسان تا رسیدن به ییلاق سوباتان، اسکان در خانه محلی، وقت آزاد و روستا گردی، صرف شام وشب نشینی دور آتش.
شنبه
94/04/27
صرف صبحانه، پیاده روی گل گشت تا آبشار ورزان و عکاسی از مناظر بی بدیل منطقه، بازگشت به اقامتگاه جهت صرف ناهار واستراحتی کوتاه، گشت عصرگاهی در منطقه رویائی بام سوباتان ، صرف شام و شب نشینی دور آتش.
یک شنبه
94/04/28
ساعت 5 صبح بیداری، جمع آوری وسایل و تحویل آن به نیسان، صرف صبحانه و حرکت برای پیاده روی سبک بار در مسیر جنگل های تالش تا رسیدن به کافه میانجاده، دمی استراحت و صرف چای و نوشیدنی در کافه،‌ ادامه راه با مینی بوس تا رسیدن به اتوبوس و بازگشت به تهران، در بین راه صرف ناهار در رستوران و ادامه تا تهران، رسیدن حدود ساعت 22

 

خدمات

وسیله مسافرتی : متناسب با تعداد نفرات، ماشین های محلی جهت مسیر های کوهستانی و جنگلی.

اقامت : 2 شب خانه محلی یا چادر(کمپ) جهت در ییلاق سوباتان به صورت گروهی.

وعده های غذایی : 3 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار، 2 وعده شام و پذیرایی روزانه.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
جمعه
94/04/26
 اسپیلت
رستوران
 گردشگر
رستوران
اسپیلت
خانه محلی

خانه محلی و چادر(کمپ)

شنبه
94/04/27
 اسپیلت
خانه محلی
 اسپیلت
خانه محلی
اسپیلت
خانه محلی

خانه محلی و چادر(کمپ)

یک شنبه
94/04/28
 اسپیلت
خانه محلی
 گردشگر
رستوران
- -

سایر : پذیرایی بین وعده ها، راهنمای طبیعت گردی، بیمه.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1394/04/26 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1394/04/28 ساعت 22:00
محل حرکت:
بلوار کشاورز تقاطع امیرآباد. حداقل 30 دقیقه قبل از حرکت در محل قرار حضور یابید.
لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش کوه پیمایی سبک، لباس مناسب طبیعت گردی، کوله پشتی کوچک یک روزه، باتوم کوه پیمایی، کیسه خواب و زیر انداز، کاپشن بادگیر و لباس گرم اضافه، قمقمه آب (پر شده)، لیوان و ظروف شخصی، هد لمپ ، داروی مصرفی شخصی، کوله پشتی بزرگ یا ساک مناسب که تمام وسایلتان در آن جای گیرد.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

کوله پشتی کوچک یک روزه، پشت گردنی بادی برای استراحت داخل ماشین، بالش بادی برای خواب شب، نخ و سوزن و بند کفش اضافه، کلاه و عینک آفتابی، پانچو برای مواقع بارانی، فلاسک کوچک چای(پر شده)، دوربین عکاسی، کتاب اطلس راه های ایران.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک اقتصاد نوین: به نام سهند عقدایی 6274121152773842

کارت بانک ملت: به نام سهند عقدایی 6104337230183202

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت